2015-2016 Yabancı Dizilerin Yayın Takvimi (Güncel)

Ben de ediyorum çatlıyorum hatta :F Önerebileceğin başka dizi var mı buna benzeyen :A
The Flash'ı da seversin sen bence, o da çok heyecanlı dizi. Hem 1 sezon oldu şuan 2. sezon 2. bölüm yeni yayınlandı. Hemen izleyip bize yetişebilirsin. :A

Hadi bekliyorum bugün ilk bölüm yorumunu. :Z @Çiğdem- 1 izleyicimiz daha olacak inşallah. :A

The Flash'ı da seversin sen bence, o da çok heyecanlı dizi. Hem 1 sezon oldu şuan 2. sezon 2. bölüm yeni yayınlandı. Hemen izleyip bize yetişebilirsin. :A

Hadi bekliyorum bugün ilk bölüm yorumunu. :Z @Çiğdem- 1 izleyicimiz daha olacak inşallah. :A
evet @GunesinOglu flash kaçırma bence bende @turkuaz a başlatmaya çalısıyorum flashı @mrt-06 tam gaz devam edelim :A:A:A

Konulara yazmaya üşeniyorum ama :F The 100 ü izledim yorum yapmaya üşeniyorum :F Mükemmeldi ama ilk dört bölüm özellikle 3 ve 4 :A
MS'de recap yapmaya üşenmiyorsun da her hafta yorum yazmaya mı üşeniyorsun? :A Geç şimdi The 100 sen dediğimi yapmaya başla istersen. :A

Son düzenleme:
Supergirl'ü bekliyorum bir tek. 4 dizim başladı onları takip ediyorum şimdilik, eskisi gibi abartmayacağım ana diziler dışında dizi yok bu sezon.

ABC de bişey izlemiyormuşum :)
CW de bişey izlemiyormuşum :) crazy ex girl friend diye yeni dizi varmış buna bakarım maksat @Çiğdem- e eşlik etmek ben başlarsam o da dayanamaz başlar :)

FOX
gotham
empire
the last man on earth

CBS
MOM
Super girl

HBO
GOT
true detective
bu kanalda diğerleri yeni dizi başlarım bir iki tanesine ?

SHOWTİME
The affair
shameless(yarıda kaldı ya bakalım ne zaman izlenecek :)
episodes
ray donovan

AMC
TWD
Better call saul
hell on wheels @Harunnn60 bu diziye niye üvey evlat muamelesi yapıyorsun ? yine listeye eklememişsin :)

FX
Fargo
The Americans
The strain

STARZ
Da vinci demons
Outlander
Black Sails
Ash vs evıl dead diye yeni dizi başlıyormuş starzdaki herşeyi izliyormuşum eminim buda iyi çıkar ayrıntıyı @sürgünüm @Harunnn60 @sokak sanati ve @xemrexxx ye soralım:)

NETFLİKS
marco polo
Bloodline
Orange is the new black

BBC America
sherlock
The fall
Orphan black

History channell
VİKİNGS

SYFY
Z. Nation syfy de bişey izlediğimi biliyordum meğerse z. nationmuş :)

A E KANALINDANDA BATES MOTEL İZLİYORMUŞUM VE EMİNİM HATIRLAMADIĞIM BİR SÜRÜ DİZİ VARDIR :)
aaa izlediğim dizilere laf ediyorsun ama seninle baya ortak dizimiz var bizim:F

geçen sezon tam 11 dizimiz ortaktı :F:F:F

4 ü bitti malesef forever,constantine the returned ve resurrection

bu sezonda süpergirl gelmesiyle kalan dizilerle 8 ortak dizimiz olucak yine iyi:F

süpergirl
z-nation
twd
orphan black
blac sails
gotham
empire
the last man on earth

aaa izlediğim dizilere laf ediyorsun ama seninle baya ortak dizimiz var bizim:F

geçen sezon tam 11 dizimiz ortaktı :F:F:F

4 ü bitti malesef forever,constantine the returned ve resurrection

bu sezonda süpergirl gelmesiyle kalan dizilerle 8 ortak dizimiz olucak yine iyi:F

süpergirl
z-nation
twd
orphan black
blac sails
gotham
empire
the last man on earth
peki crazy ex girl friend bu diziyede bir bakmayacakmıyız belki güzeldir :)

hayırrr izlemem :F:F:F

ayyyy hani sen deradevil izliyordun listene bile almamıssın @Harunnn60 sanada haturlatayım bence :F:F:F
@destere ilk önce yarım bıraktıklarımı mı izleyeyim sonra ona başlarım demişti valla kendisinin yüzü burada eski mesajları var 2.bölümden sonra diziye devam edeceğim demişti. :A:A:Z

hayırrr izlemem :F:F:F

ayyyy hani sen deradevil izliyordun listene bile almamıssın @Harunnn60 sanada haturlatayım bence :F:F:F
onu hatırlatmayydın zaten unutttu o öyle karambolden kayboldu :)) sus ses çıkarma darma devilden kurtulduk gibi :)

@destere ilk önce yarım bıraktıklarımı mı izleyeyim sonra ona başlarım demişti valla kendisinin yüzü burada eski mesajları var 2.bölümden sonra diziye devam edeceğim demişti. :A:A:Z
zaten dün konuştuk 6 ay içinde kendimi toparlayıp son hızla daraldevile başlayacağım aslında @Forumdash the missing i bitirdiği an bende dara yı bitiririm sanırım :)

evet ama bu konuda izlediği diziler listesine daredevili @destere koymamış haberin olsun
:F:F:F
yani listede olmaması değer vermediğim anlamına gelmiyor sadece ertelendiğine işaret :)

onu hatırlatmayydın zaten unutttu o öyle karambolden kayboldu :)) sus ses çıkarma darma devilden kurtulduk gibi :)

zaten dün konuştuk 6 ay içinde kendimi toparlayıp son hızla daraldevile başlayacağım aslında @Forumdash the missing i bitirdiği an bende dara yı bitiririm sanırım :)
Bak @Çiğdem- hatırlattı şimdi baktım da listende yokmuş. 😱

Ben Outlander ve Bates Motel'e başladım senin yaptığın ayıp ama. :(

Forum İstatistikleri

Konular
171,431
Üyeler
8,450
Son Üye
yusufmiroglu