Show Deha - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
295
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
deha.jpg

Show TV'nin yeni dizisi Deha bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Umut Aral'ın, senaristliğini Damla Serim'in üstlendiği yapımın kadrosunda Aras Bulut İynemli, Uğur Polat, Taner Ölmez, Onur Saylak, Ahsen Eroğlu, Melis Sezen, Seda Akman, Zuhal Gencer Erkaya, Emel Göksu, Oğulcan Arman Uslu, Umutcan Ütebay, Cenk Kangöz, Taner Rumeli, Eylül Ersöz, Çağan Efe Ak, Çağrı Atakan, Ali Berge, Abdurrahman Yunusoğlu ve Yusuf Selim Uğurlu yer alıyor.

Biri iyilikte biri kötülükte deha olan baba-oğulun yüzleşme hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Show TV'de!

• Beğendim
Reactions: Bully and Angelica
dizi her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve yapılmış Melis Sezen harici herkesi çözdük gerçi onuda çözdük ama kimden o çocuk onu bilemedik Harika bir dizi yapılmış oyunculuklar muhteşem
Ulan İstanbul tadında olacağını hiç düşünmezdim ama o hazzı uzun yıllar sonra aldım

Son dönemde izlediğim en iyi TV dizisi. Babil dizisinden esinlenme vardı biraz. Uğur Polat döktürmüş. Aras, Çağatay'ın yaptığı hatayı yapmamış ve farklı bir karakteri canlandırmış. Sonraki bölümlerde neler olacağını merakla bekliyorum.