Sohbet & Muhabbet Konusu

İki kesim var artık Türkiye de Ömercim.. Ya zengin yada fakir.. Artık ortası kalmadı, bu hale geldik...

Dünya o yöne dogru gidiyor abi. Ekonomi olarak Türkiye suan en kötüler arasinda olabilir, ama dünyanin diger ülkeleri de o yöne gidiyor. Cabalar o yönde. Sülalemdeki herkes zaten yazdigini diyor bana, orta kesim kalmadi. Ya var, ya yok.

@RüzgarGülü görüyorsun değil mi, ne yemekler ısmarlıyormuş köftehor... 🤪
Ahh ahh hhzel güzel yemekler de burda yemek sıkıntı orda da sosyal yaşam sıkıntı deyişiyle. İlle de canım ülkem :D

Haklısın @Yakamoz-Asi her yerin kendine göre sıkıntısı var. Biz işin goygoyundayız herkes dışardan bakıyor olaya. İyi diyelim iyi olsun :)

Sosyo-ekonomik güzel bir sohbet oldu. Teşekürler :)

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Ahh ahh hhzel güzel yemekler de burda yemek sıkıntı orda da sosyal yaşam sıkıntı deyişiyle. İlle de canım ülkem :D

Haklısın @Yakamoz-Asi her yerin kendine göre sıkıntısı var. Biz işin goygoyundayız herkes dışardan bakıyor olaya. İyi diyelim iyi olsun :)

Sosyo-ekonomik güzel bir sohbet oldu. Teşekürler :)

Türkiye'nin sosyal hayatini hic bir seye degismem bak. Aksam istedigin saatte cik, lokantalar acik, her yer civil civil. Burasi ölü. :D

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Türkiye'nin sosyal hayatini hic bir seye degismem bak. Aksam istedigin saatte cik, lokantalar acik, her yer civil civil. Burasi ölü. :D
Bölge bölge değişiyor o ya. İstanbul Ankara İzmir uyumuyor tabi oralar bir harika :D geldiğinde sende bayram yapacaksın işte burda yapacak birşey yok :D bizde Suriye'ye felan gideriz bayrama :D

unnamed.jpg

@Yakamoz-Asi @RüzgarGülü @Royal Highness @tekin @12.Adam @Zeyno @Bully

"Damlaya damlaya göl olur" atasözünü canlı kanlı gösterdin bize :) Helal olsun @The_Erinch 👏🏻👏🏻👏🏻

Bölge bölge değişiyor o ya. İstanbul Ankara İzmir uyumuyor tabi oralar bir harika :D

@RüzgarGülü şehirleri bu sırada yazınca aklıma bu video geldi nedense :F :F:F

Bankacı olarak borsa.isi yoksa düz mantık altından gideceksin :D tabi şartlar el vermiyor gerçi ama çeyrek en iyisi :D taş kemirip çeyrek almak gerek :F
------

"Damlaya damlaya göl olur" atasözünü canlı kanlı gösterdin bize :) Helal olsun @The_Erinch 👏🏻👏🏻👏🏻

Ankara gece hayatı İstanbul'dan sonra çünkü ahh o mekanlar :D
İzmir daha farklı kültür olarak. Özellikle Bornova bambaşka 🌈 :D

Kahkaha attim :F :F :F
------

Bankacı olarak borsa.isi yoksa düz mantık altından gideceksin :D tabi şartlar el vermiyor gerçi ama çeyrek en iyisi :D taş kemirip çeyrek almak gerek :F
------

Ankara gece hayatı İstanbul'dan sonra çünkü ahh o mekanlar :D
İzmir daha farklı kültür olarak. Özellikle Bornova bambaşka 🌈 :D

Adam isini biliyor bak bak :A

Kahkaha attim :F :F :F
------

Adam isini biliyor bak bak :A
Ben satıp yedim çoğunu. 21 e sarınca kumar bitiriyor ama kurpiyer görmek için değer :D
------

Eskiden leblebi gibi gram alırdı @RüzgarGülü şimdi gramı 2.800 dayandı...

yoksa uzun vadede en iyisi altın. @Yakamoz-Asi
Borsa da kazandırıyor kısa vadede ama şimdiki bakan geldikten sonra çok patladik. Çok da anlamam zaten genelde yeni çıkanları aldım ufak tefek sonra bizlik değil o iş büyükler var :D

Eskiden leblebi gibi gram alırdı @RüzgarGülü şimdi gramı 2.800 dayandı...

yoksa uzun vadede en iyisi altın. @Yakamoz-Asi

Millet ev araba diyor bana altin hala uzun vadede iyi mi? ya bir gün patlarsa?
------

Ben satıp yedim çoğunu. 21 e sarınca kumar bitiriyor ama kurpiyer görmek için değer :D
------

Borsa da kazandırıyor kısa vadede ama şimdiki bakan geldikten sonra çok patladik. Çok da anlamam zaten genelde yeni çıkanları aldım ufak tefek sonra bizlik değil o iş büyükler var :D

Borsa'ya elimi sürmedim hic, kaybetirir cinsten geliyor bana hep, ayni kumarhane gibi. Hep kasa kazaniyor. :D

• Aynen
Reactions: RüzgarGülü
------

Borsa'ya elimi sürmedim hic, kaybetirir cinsten geliyor bana hep, ayni kumarhane gibi. Hep kasa kazaniyor. :D
Altın ne zaman patlamış? Var mı bir tarih? En kötü düşer, 3 gün sonra gene artar..
Varsa çok paran al gayrimenkul o başka.

------

Aynen borsa bize göre değil temettu diye alıyorsun şirket kârdan zarar açıklıyor kâr payı vermiyor elinde kalıyor sonra bekle ki hisse yükselsin yada zararına satış:D

Altın hiç düşmez ama uzun vade olacak hep. Bizim ülkede enflasyon var ne alırsan al kâr yeter ki nakit kalmasın :D
------

Ben kumarda yedim diyorum ne altını bir kısmını alem yaptım tabi :D

Aynen borsa bize göre değil temettu diye alıyorsun şirket kârdan zarar açıklıyor kâr payı vermiyor elinde kalıyor sonra bekle ki hisse yükselsin yada zararına satış:D

Altın hiç düşmez ama uzun vade olacak hep. Bizim ülkede enflasyon var ne alırsan al kâr yeter ki nakit kalmasın :D
------

Ben kumarda yedim diyorum ne altını bir kısmını alem yaptım tabi :D

Alemini yapmissin, o zaman konu kapanmistir. :D