2015 ÖSYM Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Seneye beni burda bulamayacaksiniz.

Kazanirsam gobek atmaktan hayatta buraya girmem, kaybedersem intihar party vercem evde :F :F

O yüzden özel veya devlet herhangi bir tıpa gitmem lazim belki kulak buruncu olurum @Harunnn60 :F

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Kazanan arkadaşlara tebrikler, umarım istedikleri gibi bir üniversite dönemi geçirirler.

Seneye bizde sıra. :D -gerçi artık bu sene demek daha doğru olur. :D-

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Kim Derdiki 3 Sene Sınava Gir 3 Sene Yerles Ve Hiçbirine Gitme Belkide Elime Çok Güzel Fırsatlar Geçti Özellikle Geçen Sene Bilecik ona gitmediğim için pismandım

Dershane Falan Derken Sınav Günü Geldi Ve Sınavda Dershane Ortalamamın 35 puan düsügünü Aldım 275 küsür

Gelelim Sonuçlara &75 Burslu Sivil Havacılık Ve Kabin Hizmetleri İsin İyi Tarafı Geleceği Parlak Kötü Tarafı İleri Düzey İngilizce İstiyor Benim Orta Seviye Simdiden Kursa Yazıldım

Hedef Belli 3.Havalimanında 300 Bin Kisinin İçine Girmek Eğer THY Girersem Maası Cukkalı İnsallah 2 Yılda Biter 2018 De İs Bası Yaparım

Kazanan Herkesi Kutlarım Kazanamayanlarda İnsallah Ek Tercihte Yerlesirler

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hep 1 yıldır bu anı beklemiştim , bende şurayı ,burayı kazandım diye foruma ve facebook yazarım. Sonra Ailemi mutlu ederim filan diye hep hayal kurardım. Sonunda bana Allah nasip etti. :) :)

İstanbul Bilgi Üniversitesi - Odyometri (İşitme) :Z:Z

Bana gerek buradan gerek sınav için gerek motivasyon için destek olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim! :D

Bölümüm Sağlık bölümüdür arkadaşlar beyaz önlük giyeceğim bende. :D
Hayırlı olsun

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hep 1 yıldır bu anı beklemiştim , bende şurayı ,burayı kazandım diye foruma ve facebook yazarım. Sonra Ailemi mutlu ederim filan diye hep hayal kurardım. Sonunda bana Allah nasip etti. :) :)

İstanbul Bilgi Üniversitesi - Odyometri (İşitme) :Z:Z

Bana gerek buradan gerek sınav için gerek motivasyon için destek olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim! :D

Bölümüm Sağlık bölümüdür arkadaşlar beyaz önlük giyeceğim bende. :D
bu konuyu hiç görmemişim ben oyüzden geçte olsa tebrikler cnm
;););)

şimiden kararını ver geçiş hakkınımı kullanıcaksın yoksa işemi giriceksin böyle şeyler tam başlarken kararı verilmeli daha var diyip ona atmamalısın şimdiden planlamanı yap :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
bu konuyu hiç görmemişim ben oyüzden geçte olsa tebrikler cnm
;););)

şimiden kararını ver geçiş hakkınımı kullanıcaksın yoksa işemi giriceksin böyle şeyler tam başlarken kararı verilmeli daha var diyip ona atmamalısın şimdiden planlamanı yap :F:F:F
Ahaha :D Sağol Cigdem :))

Cok haklısın , okula bir baslayayim karar vericem. Sende 1 sene boyunca benim çenemi çektin bu konularda Iyi bilirsin :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahaha :D Sağol Cigdem :))

Cok haklısın , okula bir baslayayim karar vericem. Sende 1 sene boyunca benim çenemi çektin bu konularda Iyi bilirsin :D
ne zaman istersen ben dinlerim seni onun şeyi olmaz:F:F:F

bölümünle ilgili benidme fazla bilgim yoktu ama anlattığına göre iyi biyşeye benziyor :F:F:F