20 Şubat 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet o yüzden siz de MD karşısında ikincilikten öteye gidemeyeceğinizi anlayıp susup oturun. :A
Çok kilişe, beğenmedim cevabıni :A
Ben MD'ye bir kere şans verip izledim ve çoook sıkıldım, bunu yorumda da belirtmiştim. Hekimoğlu'da benzer tarz dizi olduğu için kıyaslama yapabilirim. Hekimoğlu hem eğlenceli hemde heyecanı yüksek bir dizi.
MD'nin avantajı önce başlamış olması ve halk hastane dizilerini özlemiş. Perşembe'de yarış bile yoktu.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ben MD'ye bir kere şans verip izledim ve çoook sıkıldım, bunu yorumda da belirtmiştim. Hekimoğlu'da benzer tarz dizi olduğu için kıyaslama yapabilirim. Hekimoğlu hem eğlenceli hemde heyecanı yüksek bir dizi.
MD'nin avantajı önce başlamış olması ve halk hastane dizilerini özlemiş. Perşembe'de yarış bile yoktu.

Bu yorumun yukarıdaki yorumdan daha klişe olması peki... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu yorumun yukarıdaki yorumdan daha klişe olması peki... :A
Nesi klişe be? :A MD izlemeyip o yorumu yapsam hak veririm ama ben diziye şans verip öyle kıyaslama yaptım üstelik aynı gün yayınlanan farklı tarz bir diziyle değil de farklı bir gündeki ayni tarzdaki bir diziyle kıyasladım :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Nesi klişe be? :A MD izlemeyip o yorumu yapsam hak veririm ama ben diziye şans verip öyle kıyaslama yaptım üstelik aynı gün yayınlanan farklı tarz bir diziyle değil de ayni tarzdaki bir diziyle kıyasladım :A

20. bölüm civarlarına gelip, karşısında 10+ reyting alan bir dizi varken hala 20 reyting alabilen bir dizi için "Perşembe boştu, tuttu" yorumunu artık yapamazsın. Keza bu durumu "hastane dizileri özlendiği için dizi tuttu" şeklinde de açıklayamazsın. Öyle olsa ilk bölümleri izlenir, sonra düşerdi. Ayrıca bu dizinin bugüne kadar temposu gerçekten düşük denilebilecek tek bir bölümü oldu sadece; onun dışında hem tempo hep yüksekti, hem de dizide yer alan vakalar hep ilgi çekici. Ki hepsini geçtim bir diziyi bir bölüm izleyip, aynı türde diğer dizilerle kıyas yapabilirim artık diyemezsin. :A Teşekkürler, iyi günler... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
20. bölüm civarlarına gelip, karşısında 10+ reyting alan bir dizi varken hala 20 reyting alabilen bir dizi için "Perşembe boştu, tuttu" yorumunu artık yapamazsın. Keza bu durumu "hastane dizileri özlendiği için dizi tuttu" şeklinde de açıklayamazsın. Öyle olsa ilk bölümleri izlenir, sonra düşerdi. Ayrıca bu dizinin bugüne kadar temposu gerçekten düşük denilebilecek tek bir bölümü oldu sadece; onun dışında hem tempo hep yüksekti, hem de dizide yer alan vakalar hep ilgi çekici. Ki hepsini geçtim bir diziyi bir bölüm izleyip, aynı türde diğer dizilerle kıyas yapabilirim artık diyemezsin. :A Teşekkürler, iyi günler... :A
Hastane dizileri özlendi, bunun ekmeğini Hekimoğlu'da yiyor, bu düşüncemin arkadasındayım.
1 bölüm bana yetti, ben nice nice dizileri ortalarda 1 bölüm izleyerek sonra devam ettim :A Vakalar herzaman ilgimi ceker ama Hekimoğlu'nda eğlenceli sahnelerin de yer alması bana daha cazip geldi :bhr:
Size de iyi günler :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
@alperuz @Sherlock siz çekirdek çitleyin ben burada seyirci olamayacağım.

@Ahmed 'in tarafına geçip @Aserat 'ın saçlarini yolacağim :A Yeni ve taze bir diziyi ağır tempoda olan ve buna rağmen bu sene reytingini inatla yükseltten Bir Zamanlar Çukurova'ya laf atıyor😡 @Forumdash
Ekli dosyayı görüntüle 75668
Onun tarzı öyle, biz öyle sevdik ve organik reytinge sahip :bhr: Diziyi daima baştan sona izlemiyor olmama rağmen sana hesap soruyorsam sus ve otur :A :A
Hastane dizileri özlendi, bunun ekmeğini Hekimoğlu'da yiyor, bu düşüncemin arkadasındayım.
1 bölüm bana yetti, ben nice nice dizileri ortalarda 1 bölüm izleyerek sonra devam ettim :A Vakalar herzaman ilgimi ceker ama Hekimoğlu'nda eğlenceli sahnelerin de yer alması bana daha cazip geldi :bhr:
Konuş bacım sustur hepsini, çatlasın antiler. :Z :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
@Sherlock cevabını güzelce vermiş bence de yeter. :Z

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
O Hekimoğlu'ndan dolayı vermiş cevap bir kere ve kendisinin izlediği tiryakisi olduğu dizi MD ve benim sana cevabım ise tiryakisi olmadığım halde başarısına kalitesine laf ettirmediğim BZÇO. Bana cevap bulamadığın için Sherlock'un cevabının arkasına sığınmana 👏 :A
Ahmed'in oranları belirttiği kanıtlarda yeterli cevapti ama ben yinede gelip sana cevabımı verdim :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Ahmed and Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

İyi günler Dosi hanım, ne kadar nezih ve güzel bir tartışma oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O Hekimoğlu'ndan dolayı vermiş cevap bir kere ve kendisinin izlediği tiryakisi olduğu dizi MD ve benim sana cevabım ise tiryakisi olmadığım halde başarısına kalitesine laf ettirmediğim BZÇO. Bana cevap bulamadığın için Sherlock'un cevabının arkasına sığınmana 👏 :A
Ahmed'in oranları belirttiği kanıtlarda yeterli cevapti ama ben yinede gelip sana cevabımı verdim :A

3056BCB7-1436-4752-B64A-93302055BEE8.jpeg

@Aserat ve ben, @Dosi ile @Ahmed... :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Elim alışmış ya sen de var ya az kenafir değilsin :A :A
Ben detaycının önde gideniyim :A :A
bu küçük bir mevzu, ben ne büyük mevzular farkediyorum :A Dün gecede öylesine twitterda dolanırken küçük ama önemli bir detay farkettim :A Gün içinde çıtlatırım sana :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz