Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Çember: Kalpsiz (TV'de İlk) | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Yoo gördü hem de gerçekte. :A Şimdi görmese bile başarısından bir şey götürmez nasılsa ilk sezonuyla yeterince damga vurdu. :A
Bu sezon ve bu zamandan bahsediyorum uyan artık ya :A:A:A:A
Bana ilk sezon defterlerini açtırtma, zararlı çıkarsın :A:A:A:A:A:A:A:A:A:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Bu sezon ve bu zamandan bahsediyorum uyan artık ya :A:A:A:A
Bana ilk sezon defterlerini açtırtma, zararlı çıkarsın :A:A:A:A:A:A:A:A:A:A
Boş boş aşk sahneleriyle o kadar vakit kaybetmişsiniz ki merakla beklenen tedavi sürecinin başlaması bile reytingleri yükseltememiş hadi bence bu defteri açalım. :bhr: :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Boş boş aşk sahneleriyle o kadar vakit kaybetmişsiniz ki merakla beklenen tedavi sürecinin başlaması bile reytingleri yükseltememiş hadi bence bu defteri açalım. :bhr: :A
İlk sezon defteri ağır geldi tabii, matematik her zaman doğrunun yanındadır :A :A
Aman doktorun dizide gözükmesi ne merakı uyandıracak, uyandıracak olsa kendi dizisi abde 5'e düşmez, sizin reyting yükselsin diye yüksek reytingli dizimize soktular kadını.
Ogm bakın biz (K.O.) hala devam ediyoruz, tekrar izlemeye başlayın mesajı verdi aç gözünü :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
İlk sezon defteri ağır geldi tabii, matematik her zaman doğrunun yanındadır :A :A
Aman doktorun dizide gözükmesi ne merakı uyandıracak, uyandıracak olsa kendi dizisi abde 5'e düşmez, sizin reyting yükselsin diye yüksek reytingli dizimize soktular kadını.
Ogm bakın biz (K.O.) hala devam ediyoruz, tekrar izlemeye başlayın mesajı verdi aç gözünü :A
Doktorun görünmesi değil Gülben'in tedaviye gitmesi merak uyandırır zaten. :A Ayrıca insanların devam ettiğimizi bilmek için başka diziye ihtiyacı mı var ne alaka. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Doktorun görünmesi değil Gülben'in tedaviye gitmesi merak uyandırır zaten. :A Ayrıca insanların devam ettiğimizi bilmek için başka diziye ihtiyacı mı var ne alaka. :A
Var tabii, totalde 4 ab'de 5'e düştünüz daha da mı ihtiyacı olmasın :A :A :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
'Masumlar Apartmanı' yükselişini sürdürmüş, rakiplerden hiç etkilenmemiş. Hafif AB grubunda bir düşüş var, haftaya toparlarız o kısmı da. Tebrikler üç grubun da liderine. :X

'Evlilik Hakkında Her Şey' tüm gruplarda 1 reyting ve üstü şeklinde düşüş yaşamış, rakiplerden epey etkilenmiş. Bir hafta yükselip bir hafta düşen dizilerden, oranları hala çok iyi tabi.

'Yalancı' dizisinin salı gününde iş yapmayacağı zaten belliydi, göz göre göre salıya geçti. 13 bölümü tamamlar bu oranlarla.

'Sana Söz' fena başlamamış ama umut vaat etmiyor bence, kanalın bol tekrar vermesi lazım da senaryoyu bilmiyorum umarım ilgi çekici bir iştir. Kanala ilaç gibi gelecek bir şey lazım...

'Benim Hayatım' tekrarı kötü gitmiş, bu hafta düşecek gibi bence.

Gayet güzel başlamış nesi umut vaat etmiyor haftaya yükselir bence :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Sana Söz TOTAL'de iyi başlamış. Bol tekrarla gelecek hafta 5 bandına yükselebilir.

EHHŞ iyi gidiyor ama kötü düşmüş bu hafta. Muhtemelen alacağı en fazla oran 6 bandı olacak.

MasumlarApartmanı oranlarını yükseltmiş. Binnur Kaya'nın da etkisi olduğunu düşünüyorum.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Edho bitti zaten .zTrt izlicem
------

Keşke seninde izlediğin dizin, şuan burun kıvırdığın oralara erişebilse bu sezon Eraycım 😊 Çünkü kalite kalite deyip ortada gezdiğin tüm dizilerin elinde patladı... Öğretmen, Menajerimi Ara........
Yalancı yayındann kalkacak gibi

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yav bu yorumlarken NEDEN Fox Haber i atlıyorsunuz çoğu diziden fazla izleniyor.
Siz neden gelip sürekli bunu yazıyorsunuz, ülke gündemi yoğun ve FOX Haber zaten bazı zamanlar zirveden bile inmedi şaşılacak bir durum değil. :A Ki ayrıca stabil giden ve her gün yayınlanan bir şeyin yorumlanmasının gerek olduğunu düşünmüyorum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Siz neden gelip sürekli bunu yazıyorsunuz, ülke gündemi yoğun ve FOX Haber zaten bazı zamanlar zirveden bile inmedi şaşılacak bir durum değil. :A Ki ayrıca stabil giden ve her gün yayınlanan bir şeyin yorumlanmasının gerek olduğunu düşünmüyorum. :A
Ben yazmaya üşenmiştim, ağzına sağlık tatlım. :bhr:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Müge ve Esra da yorumlansın o zaman:A