Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Çember: Kalpsiz (TV'de İlk) | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
'Masumlar Apartmanı' yükselişini sürdürmüş, rakiplerden hiç etkilenmemiş. Hafif AB grubunda bir düşüş var, haftaya toparlarız o kısmı da. Tebrikler üç grubun da liderine. :X

'Evlilik Hakkında Her Şey' tüm gruplarda 1 reyting ve üstü şeklinde düşüş yaşamış, rakiplerden epey etkilenmiş. Bir hafta yükselip bir hafta düşen dizilerden, oranları hala çok iyi tabi.

'Yalancı' dizisinin salı gününde iş yapmayacağı zaten belliydi, göz göre göre salıya geçti. 13 bölümü tamamlar bu oranlarla.

'Sana Söz' fena başlamamış ama umut vaat etmiyor bence, kanalın bol tekrar vermesi lazım da senaryoyu bilmiyorum umarım ilgi çekici bir iştir. Kanala ilaç gibi gelecek bir şey lazım...

'Benim Hayatım' tekrarı kötü gitmiş, bu hafta düşecek gibi bence.
Ada Masalı'ndan daha iyi gitmiş 1 reyting alıyordu o dizi nasıl unut vadetmiyor:A O kadar günü değişti ona rağmen güzel başlamış. He meraktan da izlenmiş olabilir bilemem :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ada Masalı'ndan daha iyi gitmiş 1 reyting alıyordu o dizi nasıl unut vadetmiyor:A O kadar günü değişti ona rağmen güzel başlamış. He meraktan da izlenmiş olabilir bilemem :D
Ada Masalı'ndan iyi gitmesi umut vadettiği anlamına gelmez. :A Salı günü EDHO kitlesi zaten ekran başında, ATV film koyunca bile uçuyor. Gün değişimi yaşamış ama salıdaki hazır bekleyen kitleyi çekebilme olasılığı var. Pek çekememiş gibi, boşluk ve merakın etkisi de olabilir haftaya yükseliş de yaşayabilir ama nedense ben tutmayacağını düşünüyorum. Umarım yanılırım. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ada Masalı'ndan iyi gitmesi umut vadettiği anlamına gelmez. :A Salı günü EDHO kitlesi zaten ekran başında, ATV film koyunca bile uçuyor. Gün değişimi yaşamış ama salıdaki hazır bekleyen kitleyi çekebilme olasılığı var. Pek çekememiş gibi, boşluk ve merakın etkisi de olabilir haftaya yükseliş de yaşayabilir ama nedense ben tutmayacağını düşünüyorum. Umarım yanılırım. :D
Anladım:A

• Harika
Reactions: Yiğitt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Yeni dizi, EHH ve Yalancıyı yaralamış.
Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda iş birliği diziye olumlu yansımış 😊

Kendi adıma, izlediğim dizi güzel oranlar alıp, geceyi rahat şekilde tamamladığı için mutlu oldum 👌😉

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Evlilik Hakkında Her Şeyi izlemediğim zaman yükseliyor, izlediğim zaman düşüyor. Ben bir reyting düşürücüyüm artık. :A
------

Ha bir de Evlilik Hakkında Her Şeyi bir iş yaparken izliyorum, öyle TVye kenetlenip izlemiyorum ama dizinin bazı sahneleri o kadar mantık dışı ki anlatamam. Sanem koskoca avukatı bir akşam yemeği sözüyle işini bıraktıracak kadar çekici mi acaba tartışılır gerçekten. Bu kadar yapay sahneler dizinin imajına oldukça zarar. Orjinalinde var mı bilmiyorum böyle bir sahne.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
EDHO gelip Masumlar Apartmanı'nı zirveden indirir-düşürür diyenlere EDHO'nun gelemiyor oluşu şoku. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Uzun zamandır merak edilen tedavi süreci ve Doktor Hanım bile Masumlar'a fayda etmemiş. :F Sonra ben ahı gitti vahı kaldı deyince kızılıyor ama en azından 9 küsürlere çıkmasını beklerdim. :A

Metres zehirlenmesi geçirdiğimiz için EHHŞ'nin düşmesi şaşırtmadı. :A Gelecek hafta yine yükselecektir ki zaten 5-7 bandında gidip gelmesi devam etmesi için gayet yeterli. :Z

Sana Söz vasat başlamış. İki kez gün değiştirmeleri diziye güvenmediklerini işaret ediyordu ve muhtemelen çarşamba daha düşük başlayacaktı. Yine de doğru bir gün seçimi yapıldı o yüzden ilerleyen haftalarda gündüz kuşağı düşkünü Total'i kendine çekebilir.

Yalancı iyice düşmüş. Cuma günü AB'de üst sıralara oynarken orada da bayağı reyting kaybetmiş ki iki tane AB dizisinin karşısında şaşırtmatan sonuç. 13. bölüm garanti denildi ama bu reytinglerden sonra Show'un fazla dayanacağını sanmıyorum maalesef.

ATV'nin yayınladığı film iyi gitmiş. EDHO kitlesinin bir kısmı dün akşam da umutsuzca dizilerini bekledi herhalde. :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Uzun zamandır merak edilen tedavi süreci ve Doktor Hanım bile Masumlar'a fayda etmemiş. :F Sonra ben ahı gitti vahı kaldı deyince kızılıyor ama en azından 9 küsürlere çıkmasını beklerdim. :A

Metres zehirlenmesi geçirdiğimiz için EHHŞ'nin düşmesi şaşırtmadı. :A Gelecek hafta yine yükselecektir ki zaten 5-7 bandında gidip gelmesi devam etmesi için gayet yeterli. :Z

Sana Söz vasat başlamış. İki kez gün değiştirmeleri diziye güvenmediklerini işaret ediyordu ve muhtemelen çarşamba daha düşük başlayacaktı. Yine de doğru bir gün seçimi yapıldı o yüzden ilerleyen haftalarda gündüz kuşağı düşkünü Total'i kendine çekebilir.

Yalancı iyice düşmüş. Cuma günü AB'de üst sıralara oynarken orada da bayağı reyting kaybetmiş ki iki tane AB dizisinin karşısında şaşırtmatan sonuç. 13. bölüm garanti denildi ama bu reytinglerden sonra Show'un fazla dayanacağını sanmıyorum maalesef.

ATV'nin yayınladığı film iyi gitmiş. EDHO kitlesinin bir kısmı dün akşam da umutsuzca dizilerini bekledi herhalde. :A
Keşke seninde izlediğin dizin, şuan burun kıvırdığın oralara erişebilse bu sezon Eraycım 😊 Çünkü kalite kalite deyip ortada gezdiğin tüm dizilerin elinde patladı... Öğretmen, Menajerimi Ara........

• Harika
  • Beğendim
Reactions: baron and Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Keşke seninde izlediğin dizin, şuan burun kıvırdığın oralara erişebilse bu sezon Eraycım 😊 Çünkü kalite kalite deyip ortada gezdiğin tüm dizilerin elinde patladı... Öğretmen, Menajerimi Ara........
Eee? Düşük reyting aldılar diye kalitesiz oldular? Masumlar'ın alışkanlıktan izlendiği gayet belli abartmaya gerek yok. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Eee? Düşük reyting aldılar diye kalitesiz oldular? Masumlar'ın alışkanlıktan izlendiği gayet belli abartmaya gerek yok. :A
Yoo, ben senin gibi izlemediğim dizilere o çeşit sıfatlar yakıştıran biri değilim. Senin en çok kullandığın kelime, Kaliteden Anlamıyorlar, olduğu için nazire yapmak istedim.
Abarttığım bir durumda yok 🤗🤗🤗

• Beğendim
Reactions: baron and Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gördüğüm en tuhaf argümanlardan biri. :A Diğeri de “boşluktan izleniyor” argümanı ki o da yine sana ait zaten. :A Yasak Elma, Masumlar Apartmanı gibi senin sevmediğin ancak çok yüksek reytingler alan dizilerin başarılarını kabul et ve tebrik et artık. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Yoo, ben senin gibi izlemediğim dizilere o çeşit sıfatlar yakıştıran biri değilim. Senin en çok kullandığın kelime, Kaliteden Anlamıyorlar, olduğu için nazire yapmak istedim.
Abarttığım bir durumda yok 🤗🤗🤗
İzlemediğim ama sempati duyduğum diziler de var yani ilk cümlen boşa düşüyor. :A Benimki sadece ülkede başka iş yokmuş gibi bu dizinin gereksiz yere abartılması ve abartılan şeylere karşı duyduğum soğumadan ibaret yoksa hiç önemsemediğim bir şey olsa zaten her hafta kendimi yormam. :A

Gördüğüm en tuhaf argümanlardan biri. :A Diğeri de “boşluktan izleniyor” argümanı ki o da yine sana ait zaten. :A Yasak Elma, Masumlar Apartmanı gibi senin sevmediğin ancak çok yüksek reytingler alan dizilerin başarılarını kabul et ve tebrik et artık. :A
Yüksek reyting işler tebrik etmeye değecek çapta olunca ediyorum zaten. :A Misal Yargı, misal EHHŞ :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Şükürler olsun hala dizimiz senin yıkık odanın rüyasında göremeyeceği (eser sahipleri, türleri, şirketleri, başlangıç tarihleri ve bölüm sayıları yakın diye söylüyorum)
ve seni kudurtacak sonuçlar alıyor :Z:Z:cool::cool:

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Şükürler olsun hala dizimiz senin yıkık odanın rüyasında göremeyeceği (eser sahipleri, türleri, şirketleri, başlangıç tarihleri ve bölüm sayıları yakın diye söylüyorum)
ve seni kudurtacak sonuçlar alıyor :Z:Z:cool::cool:
Yoo gördü hem de gerçekte. :A Şimdi görmese bile başarısından bir şey götürmez nasılsa ilk sezonuyla yeterince damga vurdu. :A