Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Çember: Kalpsiz (TV'de İlk) | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Tüm gruplarda 'Masumlar Apartmanı' zirvede!

• 'Evlilik Hakkında Her Şey' oranlarında düşüş yaşasa da günün en çok izlenen 2. dizisi olmayı sürdürdü.​
  • Yeni gününde ekrana gelen 'Yalancı' büyük reyting kaybı yaşayarak tehlike sinyalleri vermeye başladı.​
  • Star TV'nin başlamadan önce iki kez gün değiştiren yeni dizisi 'Sana Söz' Total'de ilk 10'a girse de vasat bir açılış yaptı.​

screenshot-1-eb45.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: The_Erinch and STAR

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bir süre daha boş oturmaya devam, her neyse EHHŞ bölümleri birikiyor böylece artık izle izle bitmez. :Z

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,930
Puanı
610
Sana Söz'ün gelişi EHHŞ i etkilemiş baya.
Masumlar Apartmanı gibi 2. Bölümde reytingi artacakatır.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Masumlar Apartmanı' yükselişini sürdürmüş, rakiplerden hiç etkilenmemiş. Hafif AB grubunda bir düşüş var, haftaya toparlarız o kısmı da. Tebrikler üç grubun da liderine. :X

'Evlilik Hakkında Her Şey' tüm gruplarda 1 reyting ve üstü şeklinde düşüş yaşamış, rakiplerden epey etkilenmiş. Bir hafta yükselip bir hafta düşen dizilerden, oranları hala çok iyi tabi.

'Yalancı' dizisinin salı gününde iş yapmayacağı zaten belliydi, göz göre göre salıya geçti. 13 bölümü tamamlar bu oranlarla.

'Sana Söz' fena başlamamış ama umut vaat etmiyor bence, kanalın bol tekrar vermesi lazım da senaryoyu bilmiyorum umarım ilgi çekici bir iştir. Kanala ilaç gibi gelecek bir şey lazım...

'Benim Hayatım' tekrarı kötü gitmiş, bu hafta düşecek gibi bence.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem