2 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Evet yanıldım ama sonuçta O Ses'ten farkı yemiş oturmuş aşağıya.
Farkı-ı Tns işte ne yapcan ama oranlarını yükseltmiş sen oraya bak bu oranları alabilen dizi varmı başka Totalde Vadiden başka Ab'de 12 yaklaşmısız nerdeyse

Farkı-ı Tns işte ne yapcan ama oranlarını yükseltmiş sen oraya bak bu oranları alabilen dizi varmı başka Totalde Vadiden başka Ab'de 12 yaklaşmısız nerdeyse
Mesele 12'ye yaklaşmak değil yiğen mesele zirveyi alabilmek.

Karadayı düşer diye tahmin ediyorduk yanıldık. @Bully . Çok iyi gitmiş tebrikler.
.

Acun yine uçmuş tebrikler.

Unutma Beni'm harika gitmiş yine tebrikler.
.

Altındağlı 4'e yakın başlamış SBT'nin AB'sinde 5'e yakın demek ki bol tekrar ile yükselebilme potansiyeli var. 😉 . AB'de berbat başlamış ama TOTAL'de gayet iyi tebrikler.
.

@destere Karadayı fark yemiş diyo arkadaş

Alırız onuda ama arada bir engel var Tns bunu aşabilirsek onuda alcaz elbet
Tns O Ses'i çok seviyor. Survivor'ı bekleyin siz.

Karadayı haftaya düşer.

Altındağlı'yı izledim dün, daha yüksek bekliyordum ama A/B'de çok düşük çıkmış. Ama Total'de 3 reytingi geçmiş bence gelecek hafta yükselecektir

Unutma Beni'm harika gidiyor gelecek sezonda devam etsin.
. Şebnem'e söyle.
. @xBUGRAx .

Son düzenleme:
Altındağlı'yı izledim dün, daha yüksek bekliyordum ama A/B'de çok düşük çıkmış. Ama Total'de 3 reytingi geçmiş bence gelecek hafta yükselecektir
Ya ben de AB'de yüksek bekliyordum ama TNS şaşırttı beni ancak SBT'nin AB'sinde 5'e yakın Oran almış ve 6. Olmuş.
,
. TOTAL'leri aynı.
. Bence de haftaya artacaktır.
.

Son düzenleme:
@destere Karadayı fark yemiş diyo arkadaş

Alırız onuda ama arada bir engel var Tns bunu aşabilirsek onuda alcaz elbet

muhterem @Bully adlı arakadaşımızın nevi şahsına münhasır bir görüş, normal karşılıyorum
?

o arkadaş zaten damda hedik ayıklamaktan kekliği karğa diye görüyor
)

macun izleyen birini zaten yolda görsem selam vermem
)))

Karadayı ne çekti be Acun'dan bu sene.

Lo sendemi Acuncu oldu yoksam bende izliyorum Survıvor'u

Vışşşş çok güzel cevap
Yok lo Acuncu değilim ama O Ses ve Survivor izlemek çok hoşuma gidiyor. Mesela yst'yi sevmem.
Acunla da bir derdim, sıkıntım yoktur.