2 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Kayıp cidden çok kötü :d bi kalite çıtası bu kadar düşük almamalı. :)
O ses uçmuş resmen, ab de 14 ile adeta kanatlanmış ve rahay bi şekilde zirvede.:)
Karadayı gecenin geç saatlerinde bitmesine rağmen zirveyi alamamış. :)) düellolarda bile geçemiyor o sesi:))))
Altındağlı totelde normal ab de aşırı kötü. Totelide düşer yakında.. :)

Kayıp cidden çok kötü :D bi kalite çıtası bu kadar düşük almamalı. :)
O ses uçmuş resmen, ab de 14 ile adeta kanatlanmış ve rahay bi şekilde zirvede.:)
Karadayı gecenin geç saatlerinde bitmesine rağmen zirveyi alamamış. :)) düellolarda bile geçemiyor o sesi:))))
Altındağlı totelde normal ab de aşırı kötü. Totelide düşer yakında.. :)

Yakında Totalide düşer derken.Daha ilk bölümdü.Biraz artar falan deyin bari.:D

Bir dizi Kanal D'de , Star TV'de başlayınca haftaya artar , tekrarları ile yükselir deniliyor ama başka bir kanalda dizi başlayınca haftaya daha da düşer , dip yapar , kötü başlamış gibi yorumlar yapılıyor. Where is the objektiflik. :) :) . @xemrexxx , @EveN . :) :) .

Dizi komedi dizisi değil Yakup'a iletir misin. :) . Diziden hep ümidim vardı SBT'de AB'de 5'e yakın başlamış haftaya kuvvetli bir artış bekliyorum. :X .

Yahu o Site hep aynı 5 senedir takip ederim hep farklı şeyler oluyor. :) . Editör'ü ben olacam artık. :T: . Yeter.

Peki. @yakup09 1. mesajda sana özel yazı var.Cevabı direk olarak Atacan'a iletebilirsin.:A

o da doğru :kiki: pt-1'e koyacak yapımları yok :kiki:

yani o mesajı atacan mı yazdırttı sana ? :D

yok be.neyse ben direk olarak yazayım sana mesajı.:D

Dizi komedi dizisi değil Yakup'a iletir misin. :) . Diziden hep ümidim vardı SBT'de AB'de 5'e yakın başlamış haftaya kuvvetli bir artış bekliyorum. :X .

Mesaj bu.:D