2 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ya o beni görmüyor engelliyiz. :T: . Komedi dizisi değil dediğimi söyle. :T: .

Söyledim.:DEngelli iletişiminde çığır açıcam ve sana cevap verdi.:D

ama tanıtımı çıkınca herkes ; dram gibi durmuş, komedi olduğu belli olmuyor filan diyordu ? :D

Yakup dedi.:F

ama tanıtımı çıkınca herkes ; dram gibi durmuş, komedi olduğu belli olmuyor filan diyordu ? :D

Cevap bekleniyor.:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Söyledim.:DEngelli iletişiminde çığır açıcam ve sana cevap verdi.:D

Yakup dedi.:F

Cevap bekleniyor.:F
Beni onu görebiliyorum Yakup Abi'mi o beni göremiyor. :X . Şafak Sezer komedi de çok yer aldığı için herkes ilk komedi zannetti ama değil daha çok heyecan yönü yüksek ufakta bir komedi var sadece izlenimlerime göre. :) .

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bu konu büyük bi tartışmaya dönerse, ceza sana gelcek sokak sanatı :kiki:

Bışıt.:noworry:

Elçiye zeval olunmaz bir kere. :love1:

Ayrıca kontrol bende.:F

Beni onu görebiliyorum Yakup Abi'mi o beni göremiyor. :X . Şafak Sezer komedi de çok yer aldığı için herkes ilk komedi zannetti ama değil daha çok heyecan yönü yüksek ufakta bir komedi var sadece izlenimlerime göre. :) .​

@yakup09 'a 17:39'da iletildi.:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir dizi Kanal D'de , Star TV'de başlayınca haftaya artar , tekrarları ile yükselir deniliyor ama başka bir kanalda dizi başlayınca haftaya daha da düşer , dip yapar , kötü başlamış gibi yorumlar yapılıyor. Where is the objektiflik. :) :) . @xemrexxx , @EveN . :) :) .
Yalnız İnadına Yaşamak 5-6 civarıyla başladı Altındağlı 2-3-4'le. Aralarında öyle bir fark var şimdi. :) Ayrıca Altındağlı iyi başladı biz mi görmedik. :X Bu dizinin durumu da Kayıp gibi olur. Pek umut yok be sanki Atacan. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Yalnız İnadına Yaşamak 5-6 civarıyla başladı Altındağlı 2-3-4'le. Aralarında öyle bir fark var şimdi. :) Ayrıca Altındağlı iyi başladı biz mi görmedik. :X Bu dizinin durumu da Kayıp gibi olur. Pek umut yok be sanki Atacan. :X
Yalnız Kaan'cım AKY'de 1.5 , 2.0 civarı başlayıp 4.5'a yükseldi şu dizi 3.7 ile başladı neden yükselmesin. :) . Ben anlamadım. :X .

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yalnız Kaan'cım AKY'de 1.5 , 2.0 civarı başlayıp 4.5'a yükseldi şu dizi 3.7 ile başladı neden yükselmesin. :) . Ben anlamadım. :X .
Altındağlı da eğer uzun özet verip 21.30'da başlarsa bir ihtimal yükselir ama O Ses'le Karadayı da geç bitiyor. :) Pazartesi dizi tutturmak kolay değil. 25 reytinglik iki yapım var baksana. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Altındağlı da eğer uzun özet verip 21.30'da başlarsa bir ihtimal yükselir ama O Ses'le Karadayı da geç bitiyor. :) Pazartesi dizi tutturmak kolay değil. 25 reytinglik iki yapım var baksana. :X
Bence erken bitmesi avantaj. :) . Mübarek Karadayı ve O Ses gece yarısı bitiyor hepsi özet ve Reklam'lar verdikçe Altındağlı ve aynı zamanda Kayıp için büyük avantaj oluyor. :) .

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bence erken bitmesi avantaj. :) . Mübarek Karadayı ve O Ses gece yarısı bitiyor hepsi özet ve Reklam'lar verdikçe Altındağlı ve aynı zamanda Kayıp için büyük avantaj oluyor. :) .
Evet büyük avantaj oluyor gerçekten 3 alıyorlar. :X Pazartesi artık yeni dizi tutturabilmek imkansız gibi bir şey. Altındağlı'nın da fazla yükselebileceğini sanmıyorum. :) İki grupta da 3-4 civarı alırsa öpsün başına koysun. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Evet büyük avantaj oluyor gerçekten 3 alıyorlar. :X Pazartesi artık yeni dizi tutturabilmek imkansız gibi bir şey. Altındağlı'nın da fazla yükselebileceğini sanmıyorum. :) İki grupta da 3-4 civarı alırsa öpsün başına koysun. :X
Bak gör haftaya 5 alacak. :) . Aha şuraya yazıyorum. :A .

İşte düşün birde özet verseler 1 alacaklar. :F , :F .

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bir dizi Kanal D'de , Star TV'de başlayınca haftaya artar , tekrarları ile yükselir deniliyor ama başka bir kanalda dizi başlayınca haftaya daha da düşer , dip yapar , kötü başlamış gibi yorumlar yapılıyor. Where is the objektiflik. :) :) . @xemrexxx , @EveN . :) :) .
Ben ne Kanal D'deki diziye haftaya yükselir dedim, ne de Show'daki diziye haftaya düşer dedim. Diyenlere söyle bence. Ben de çok gördüm böyle haksızlıklar. :):)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,734
Puanı
1,060
işte bu o ses türkiye resmen reytingleri patlatmış düellolar geldi reytingler fırladı kim demiş düşer diye total 12.14 reyting ab 14.29 alarak en yüksek oranını aldı bu sezon düellolar bu sezon çok iyi ya :)
karadayı da muhteşem oranlar almış total 10.93 ab 11.78 almış büyük tebrikler :)
altındağlı total 3.47 reyting ab 2.26 alarak kötü gitmiş
beni böyle sev trt de olmasına rağmen total 2.81 ab 3.86 alarak iyi gitmiş :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,495
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin