19 Ocak 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 39. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Aşka Düşman - 3. Bölüm - Yeni Günü | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Gızzz Tüm AB Sercan - Aleyna aşkını izlerken sen dizi mi izliyorsun, ne kadarrrrrrr banallllll 🤣😄🤣😄🤣😄🤣😄

Sonunu durgun değildi yalnız :A bırakma bence hareketli bölümler geliyor

Öyle bir şey yok
Öyle bir şey yok
Öyle bir şey yok.
O artık Şahane Hayatım'ın daimi izleyicisi.
@Dosi etkilemelerine razı gelme. 😅😅😅😎😎

@Dosi ciğimi baskı altına almaya çalışmayın. Tek pasla baskıyı bir kırar golü kalenden çıkarırsın. :A @Angelica

Çok doğru. Nede olsa o bir Süper Moderatör. @12.Adam 'ın bu konuda yanındayım. 😎🤘

Aa hiç öyle bir düşüncem yoktu ki sadece söyledım kendi bilir 😂 @Dosi

Zey mi Şahane Hayatım izleyicisi ? :A

Yalanın batsın. :A

Sen Meleği dinle, malum seneryoyu yazan ve diziyi yöneten kendisi.. Geliyor diyorsa geliyordur @Dosi

Hayır yapma bunu. Bak ne güzel kendine Şebnem reis depoladın. Akıp gittiğini söyledin. Aynı yoldan devam etmelisin. 😅 @Dosi
IMG_8720.png

Ne çok kulağım çınlanmış. Mevzu neymiş ne olmuş :A

@The_Erinch her Twitter açtığımda kırmızıların yenildiğini görüyorum, yeni saçma kurallar gelmiş. Bir iki mücadeleye denk geldim ilgimi çekmiyor bu sene. Aleyna baya başrol bu ara galiba :A yine değişiklik dedikleri 1 oyuncu değişikliği :A en az yarısı karma olmalıydı. Dengesiz takım olunca ilgi daha da azalıyor.

@Angelica heyecanlı dediğin Sandık Kokusu mu? Bi son 10 dakika bakmadım henüz ama öyle tüm Bölüm durgun olup son kısma veriyorlarsa sahne beni dahada soğutur :A atlatarak takip ederim artık :A üvey baba olayı saçma bir durum olmuş.

@Hobbit kesinlikle, bu ara zirve dizim Şahane Hayatım. O yoldan dönmek yok :A
@12.Adam geçen Hobbit gel demiş büyük konuşmuşsun. Sen zamanında KŞ içinde öyle deyip izlemeye koyuldun. Bu dizi çok iyi, senide bekleriz.

Ekli dosyayı görüntüle 125191

@The_Erinch her Twitter açtığımda kırmızıların yenildiğini görüyorum, yeni saçma kurallar gelmiş. Bir iki mücadeleye denk geldim ilgimi çekmiyor bu sene. Aleyna baya başrol bu ara galiba :A yine değişiklik dedikleri 1 oyuncu değişikliği :A en az yarısı karma olmalıydı. Dengesiz takım olunca ilgi daha da azalıyor.

@Angelica heyecanlı dediğin Sandık Kokusu mu? Bi son 10 dakika bakmadım henüz ama öyle tüm Bölüm durgun olup son kısma veriyorlarsa sahne beni dahada soğutur :A atlatarak takip ederim artık :A üvey baba olayı saçma bir durum olmuş.

@12.Adam geçen Hobbit gel demiş büyük konuşmuşsun. Sen zamanında KŞ içinde öyle deyip izlemeye koyuldun. Bu dizi çok iyi, senide bekleriz.
Yapmışımdır hangi konu? :A

Ekli dosyayı görüntüle 125191

Yoo tüm bölümdü sen son sahneyi izlememişsin belli😂
------

Maalesef abla Şubat Mart atında 8 reytinginiz 6'ya düşünce görürüm 3.sezonu 😂
Totalde yükseldi dizi nereye düşüyor göreceğiz 😂

• Güldürdün
Reactions: Alemdar