Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları - 39. Bölüm | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Aşka Düşman - 3. Bölüm - Yeni Günü | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbetine tebrikler. Ama dizi çok absürtleşmedi mi? Bir tek ben mi böyle düşünüyorum? 4-5 reyting alırken diziyi daha çok seviyordum, şimdi reytingleri yükseldi ama kendinden çok uzaklaştı dizi, gerçeklik duygumu kaybettim. Artık izlemek için eskisi kadar hevesli değilim.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Tüm gruplarda yükseliş yaşamış olan tek diziye geçmiş olsun demen güldürdü :A

Dün Sandık Kokusuna baktım (durgun bir bölümdü, galiba düzenli izlemeyi bırakacağım)
Geceye doğru evdekiler Kızlcık Şerbeti açtılar, önceki bölümede bakmamıştım. Açıkçası eski enerjisi yok, sıkıcı geldi izlediğim kısımlar. Total kısmını belki önümüzdeki hafta kaybeder ama diğer iki grupta rakipsiz.

Yalı Çapkını erimiş Ab ve Abc1 kısmında. Haftaya eğer iyi bir Bölüm ile gelirse total grubunu alması mümkün.

Gaddar çok iyi başlamış. Dizi iyiyse ilerde zirvede olur ama kanal FOX olunca bilemedim, belli bölümler sonrası düşüş yaşıyor.

Arka Sokaklar benzer oranda ilerleyip duruyor.

Ateş Kuşları’na tebrikler, güçlü rakipler ve yeni rakipe rağmen tüm gruplarda oran yükselten tek dizi olmuş. 3 bandı aldığı sürece sezon sonunu rahat görecektir.
Gızzz Tüm AB Sercan - Aleyna aşkını izlerken sen dizi mi izliyorsun, ne kadarrrrrrr banallllll 🤣😄🤣😄🤣😄🤣😄

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060
Tüm gruplarda yükseliş yaşamış olan tek diziye geçmiş olsun demen güldürdü :A

Dün Sandık Kokusuna baktım (durgun bir bölümdü, galiba düzenli izlemeyi bırakacağım)
Geceye doğru evdekiler Kızlcık Şerbeti açtılar, önceki bölümede bakmamıştım. Açıkçası eski enerjisi yok, sıkıcı geldi izlediğim kısımlar. Total kısmını belki önümüzdeki hafta kaybeder ama diğer iki grupta rakipsiz.

Yalı Çapkını erimiş Ab ve Abc1 kısmında. Haftaya eğer iyi bir Bölüm ile gelirse total grubunu alması mümkün.

Gaddar çok iyi başlamış. Dizi iyiyse ilerde zirvede olur ama kanal FOX olunca bilemedim, belli bölümler sonrası düşüş yaşıyor.

Arka Sokaklar benzer oranda ilerleyip duruyor.

Ateş Kuşları’na tebrikler, güçlü rakipler ve yeni rakipe rağmen tüm gruplarda oran yükselten tek dizi olmuş. 3 bandı aldığı sürece sezon sonunu rahat görecektir.

Sonunu durgun değildi yalnız :A bırakma bence hareketli bölümler geliyor

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,817
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kızılcık Şerbeti beğenmediğiniz Yasak Elma olma yolunda emin adımlarla ilerliyor, bir süre sonra onun gibi neredeyse tamamen absürt komedi dizisi olacak. Bakalım o zaman da övecek misiniz böyle. :A (Biraz da ciddi dizi yorumu… ✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻✍🏻)
Dj67PjaX0AA9k1v.jpg

• Güldürdün
Reactions: Hobbit

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Hobbit