19 Aralık 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

1 Bölüm PT1'de dahi yayınlanmasa mıydı? Adını Kalbime Yazdım gibi olabilirdi ve hiçbir şey demezdim o zaman Show TV'ye...
Esra bomboş şuan ve Anlık'lara giremedi sence erken başlasa girecek miydi. Adını Kalbime Yazdım en azından girmişti Anlık'lara. Maalesef bir şey bekleme. :) :)

1 Bölüm PT1'de dahi yayınlanmasa mıydı? Adını Kalbime Yazdım gibi olabilirdi ve hiçbir şey demezdim o zaman Show TV'ye...

Güzel bir dizi zaten ama kanalın b....na gitti... :T:
Esra ne yazık ki olmazdı hele Perşembe günü hiç olmazdı. Dizi şuan yayınlandığı saat diliminde bile anlıklara girememiş. Saati daha geç olmalı 22:30 ideal bence.

Çok sinirliyim. Diziyi de kapattım şu an. Gerçekten sinirlerim bozuldu acayip şekilde. Şu kanalın saçma sapan stratejilerinden bıktım artık...

Bir dizinin tutma potansiylei olsa tutar unutmayalım çok tutan diziler PT 2'den çıkmaz aklıma gelen ilk örnek Karadağlar....

Saklı Kalan anlıklarda saklı kalmış yine. :)

Beyler haftaya acaip bir bölüm bizi bekliyor ACAIP. HAFTAYA REKOR KIRACAZ
aga haftaya varya sezon rekoru kesin gelir inanılmaz bi yerde bitti lan nasıl beklicez off ya çok merak ediyorum :D

23:00 - 23:15 #sbt #reyting'leri 1) ATV: 9.33 2) FOX: 4.36 3) STAR: 4.1 4) TRT1: 2.45 5) KANAL7: 1.85
oha çoğu reklamdı zaten 9 u geçmiş haftaya sezonun reyting rekoru gelir 16-17 bekliyorum ilk anlık 13 le başlar kesin müthiş bi bölüm müthiş ötesi bir son
kara adamım ya adamım :D

Allahim ya dizi 1 rating alamiyor suclu kanal oluyor diziyi harcamis oluyor yav he he 1 tane anliga bile giremeyen dizi 20 baslasaydi ne olucakti acaba :D