19 Aralık 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

bugun babam izlerken denk geldigim kisimda vadinin eski muzigi girdi bi 5 saniye hani karanin falan bitane adami bi binadan aldigi kisimda cantali bi adami iste o muzik girince eski gunleri hatirladim dedim izlesem mi yine sonra 5 dk gecti yine bi sıkıntı basti izlerken :D
ohoo aga 2 dk izlemekle olmaz bu işler sen o son kısımlarını izle başka bişey demiyorum hayran kalıp tekrar izlemeye başlamazsan bende bişey bilmiyorum :d babanı yalnız bırakma aga ya bak ben 10 yaşımda babamla izlemeye başladım hala izliyoruz o da hastasıdır bende kardeşlerimde :D hatta annemde doğal olarak her hafta izler :D neyse bu kadar reklam yeter vadinin reklama ihtiyacı yok zaten Türk tv tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ve en çok izlenen dizisi olduğunu herkes bilir :D
dediğim gibi haftaya kesin izle müthiş bi bölüm geliyo reyting rekoru gelecek sezonun dikkat!!! :D

Rating Kurdu@RatingKurdu 1 sa
Rekor geldi!!!Kurtlar Vadisi,İntikam'ın 13 katı,Yeni Dizi Saklı Kalan'ın 14 katı izlenme oranı ile gecenin birincisi.Dizi 13.52 rating aldı.

daha sonraki saatlerde bu 15 katına çıkmıştır :D

Kesinlikle doğru tespit. Bu dizinin günü bence de yanlış seçildi.
show tv 2 haftada 3 diziyi perşembe günü harcayarak tarihe geçecek

ohoo aga 2 dk izlemekle olmaz bu işler sen o son kısımlarını izle başka bişey demiyorum hayran kalıp tekrar izlemeye başlamazsan bende bişey bilmiyorum :d babanı yalnız bırakma aga ya bak ben 10 yaşımda babamla izlemeye başladım hala izliyoruz o da hastasıdır bende kardeşlerimde :D hatta annemde doğal olarak her hafta izler :D neyse bu kadar reklam yeter vadinin reklama ihtiyacı yok zaten Türk tv tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ve en çok izlenen dizisi olduğunu herkes bilir :D
dediğim gibi haftaya kesin izle müthiş bi bölüm geliyo reyting rekoru gelecek sezonun dikkat!!! :D

Rekor geldi!!!Kurtlar Vadisi,İntikam'ın 13 katı,Yeni Dizi Saklı Kalan'ın 14 katı izlenme oranı ile gecenin birincisi.Dizi 13.52 rating aldı.

daha sonraki saatlerde bu 15 katına çıkmıştır :D

show tv 2 haftada 3 diziyi perşembe günü harcayarak tarihe geçecek
babam kim ya artistlik yapmasin zamaninda ben ona vadi izletiyodum :D babam zaten normalde vadi izlemiyo ki denk geldiginde dizilerden intikami izliyo :D

Show Tvden tarihi hata.Kurtlar Vadisi varken PT-2 yani 21.45 te dizi başlatmak çok büyük hata.Yüzlerce kişinin emek verdiği proje ölü doğdu.

adamlar haklı yazık gerçekten bu gün ve saatte tutma ihtimali hiçbir şekilde yok
En başından beri Salı 20.00'da yayınlanması gerektiğini söylemiştim...

En başından beri Salı 20.00'da yayınlanması gerektiğini söylemiştim...

Show tv nin başındakiler bu kafayla hiçbir yere varamaz daha geçen hafta firuzeyle hezimet yaşadılar hala aynı günde ısrar ediyolar yav arkadaş perşembe kimseye reyting yok dolu bu gün vadi ambargosu var
bak bazı günlerde iş yapabilirsin gitsene o güne koy ne diye diziyi ateşe atıyosun ne desen haklısın valla :)

70e699c948a50533a3880cfec62f1daf.jpg

intikam iyice total oldu her hafta biri vuruluyor her hafta bir kavga-dövüş :F nurdan melaunesi ölmüş izlemedim ama bu bölüm öleceği belliydi :) @Bully @Forumdash @destere ne gerek var total dizileri gibi aksiyon basmaya biraz zeka gerektiren şeyler eklesinler senaryoya :(

vadi yarın 14 küsür alacak gibi gözüküyo ama inşallah 15 üstü gelir :D zaten haftaya rekor gelir kesin gözüyle bakıyorum ben

Ekli dosyayı görüntüle 26153

intikam iyice total oldu her hafta biri vuruluyor her hafta bir kavga-dövüş :F nurdan melaunesi ölmüş izlemedim ama bu bölüm öleceği belliydi :) @Bully @Forumdash @destere ne gerek var total dizileri gibi aksiyon basmaya biraz zeka gerektiren şeyler eklesinler senaryoya :(

dizide zeka gerektiren senaryo zaten halihazırda var araya totoş senaryosu karıştırıp halkımızın zeka düzeyine inmeye çalışıyorlardır :)

onlarda biliyorki bizde izleyici kendi beyniyle birşey çözmeye çalışmaz hazırı tüketir, tıfıl gelin gibi kalitesi camışın tersi kadar değeri olan diziler izleniyor:))

dizide zeka gerektiren senaryo zaten halihazırda var araya totoş senaryosu karıştırıp halkımızın zeka düzeyine inmeye çalışıyorlardır :)

onlarda biliyorki bizde izleyici kendi beyniyle birşey çözmeye çalışmaz hazırı tüketir, tıfıl gelin gibi kalitesi camışın tersi kadar değeri olan diziler izleniyor:))

işte senin totoş senaryosunu karıştırmasınlar en aızndan halkımızın zeki görünmye çalışan kısmı izler :F

Ekli dosyayı görüntüle 26153

Ben fragmanı paylaşırken demiştim dizi totalleşti diye. :( Silaha, kavgaya, dövüşe başvura başvura ab seyircisini de kaçırdılar. :(

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94