19-25 Mart 2012 Haftalık Dizi Reytingleri / En Çok İzlenen Diziler

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
reyting.gif

FavoriForumum takipçilerine özel olarak hazırlanan haftalık reyting sonuçları belli oldu.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki bu hafta iki grupta da en çok izlenen dizi olurken onu Fatmagül'ün Suçu Ne ve Muhteşem Yüzyıl takip etti.

Son düzenleme:

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Total'de ilk 3, A/B'de ilk 2 her hafta kendi aralarında yer değiştirebilirler reytingler böyle giderse.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadi haftaya ab de yalan dünya yı geçer belki fatmagülüde geçer.totalde oranlarını yükseltip zirveye oynar diye düşünüyorum ilerleyen haftalarda

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
vadi haftaya ab de yalan dünya yı geçer belki fatmagülüde geçer.totalde oranlarını yükseltip zirveye oynar diye düşünüyorum ilerleyen haftalarda

Vadi, A/B'de niye birden artsın ki takas, bu haftaki fragman daha mı iyiydi ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Vadi, A/B'de niye birden artsın ki takas, bu haftaki fragman daha mı iyiydi ?

fragman daha çıkmadı ondan değil vadi maçtan önce 12 reyting alıyodu 2 hafta maç araya girince yavaş yavaş toparlanıyo zaten yalan dünya ile aynı ab reytingi nerdeyse bu hafta banko geçeriz.fatmagülü de geçme ihtimalimiz var ab de.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

fragman daha çıkmadı ondan değil vadi maçtan önce 12 reyting alıyodu 2 hafta maç araya girince yavaş yavaş toparlanıyo zaten yalan dünya ile aynı ab reytingi nerdeyse bu hafta banko geçeriz.fatmagülü de geçme ihtimalimiz var ab de.

Yalan Dünya'nın ve Fatmagül'ün eli armut toplamıyordur herhalde takas, onlar da bölüm yayınlayacaklar. :D

Ben Yalan Dünya konusunda genele hiç katılmıyorum, bir düştü mü sonsuza kadar düşecek değil.

Toparlanma konusunda da bence hemen toparlanması lazım dizinin takas, geçen haftaki toparlanmış hali olmalı, yeni bölüm geçen haftaki ayarda olursa yine aynı reytingi alır diye düşünüyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yalan Dünya'nın ve Fatmagül'ün eli armut toplamıyordur herhalde takas, onlar da bölüm yayınlayacaklar. :D

Ben Yalan Dünya konusunda genele hiç katılmıyorum, bir düştü mü sonsuza kadar düşecek değil.

Toparlanma konusunda da bence hemen toparlanması lazım dizinin takas, geçen haftaki toparlanmış hali olmalı, yeni bölüm geçen haftaki ayarda olursa yine aynı reytingi alır diye düşünüyorum.

yalan dünya tekrar 12 reytinglere çıkamaz ab de bi anda :D bence vadi ab de de geçer yalan dünya yı

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684

çok ser düsüs ardından çok sert yükselis gösterebilir yalan dünya ama bilemeyiz tabi fragmanlara bakmamız lazım flasbekler olmaması lazım artık

ilk 2 bölüm çok güzeldi böle devam ederse

8 9 lara düser yalan dünya feriha hem total hem ab geçer

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Vadi bu hafta yine Toparlnamis Total de 4. AB de 5. Olmus.

Suskunlar Total de yine cok gerilerde kalmis hatta TUI nin bile gerisinde tam bir fiyasko.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vadi bu hafta yine Toparlnamis Total de 4. AB de 5. Olmus.

Suskunlar Total de yine cok gerilerde kalmis hatta TUI nin bile gerisinde tam bir fiyasko.

Suskunlar, A/B dizisi. A/B'de aldığı reytingler daha önemli ve durumu şu an çok iyi. Show, başka bir diziyle Perşembe akşamları o başarıyı yakalayamazdı.

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Fatmagulun sucu ne ve adini feriha koydum yine harika gitmisler.

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Kurtlar Vadisi PusuTNT*****

işte bu ! :D 10 sezon sürse izlemeye devam edeceğim
total
4Kurtlar Vadisi PusuTNT10.8825.42

neden daha üst sırada değil ? :(

5Kurtlar Vadisi PusuTNT10.4424.99

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
çok ser düsüs ardından çok sert yükselis gösterebilir yalan dünya ama bilemeyiz tabi fragmanlara bakmamız lazım flasbekler olmaması lazım artık

ilk 2 bölüm çok güzeldi böle devam ederse

8 9 lara düser yalan dünya feriha hem total hem ab geçer

Yalan Dünya'da flashback olduğunu hiç hatırlamıyorum. Sanırım hiç flashback olmadı başladığından beri. Gülse Birsel flashback'leri sevmez zaten.

Komedi dizilerinin yükselmesi veya düşmesi çok kolay oluyor kanımca. İyi bir bölümle Yalan Dünya 14'de yapabilir, çok kötü bir bölümle 6-7'de. Hayatı boyunca hiç sabit bir gidişatı olmayacaktır.

Dram dizileri ise alışkanlıkla reyting alıyor büyük ölçüde, ÖBGZ bu yıl bu bölümlerle başlamış olsaydı yayından bile kalkabilirdi.

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184

vadi kaç sene sürerse sürsün bu müthiş diziyi izlemeye devam edecez
hatırlarsan ben hatırlıyorum kurtlar vadisinin bir önceki versiyonunda final bölümünde bir zarf vardı üstünde 2015 yılında polat alemdar'a gidecek yazıyordu yapımcılar onu unutmadıysa 2015 yılına kadar sürdürmek zorundalar

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Sosyal medya desteğinden dolayı dizinin bitirilmesi çok düşük ihtimal, reytingleri ise pek iyi olmadığından dolayı 3 ideal diye düşünüyorum. Ama bence devam etmemesi büyük sürpriz olur. :)

Ozan bitirilmeyeceği kesin işte, kendin de itiraf ediyorsun, yap bi 5 yıldız. :D