Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    30

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Elma için AB'de Total'den daha iyi gidiyor diyen @Özgür ve @kerem şok. :A

Bir Başkadır konusunda "bu dedikodu yanlıştır çünkü Yasak Elma Total değil AB dizisi" demişlerdi bu reytingler iyi cevap olmuştur. :A

Lafı çarptırmış. Bak 2 mesajı farklı ve çelişkili :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Maraşlı sağlam dizi. Diğerleri ile kıyaslama ama Yasak Elma ile kitleler çok farklı.
Sefirin kızı reyting ve yarattığı etki bakımından daha sağlam bir işti. Tam totali çekecek bir diziydi. İlk bölümlerde yükselen bir grafiği vardı ve 12 reytinglere kadar da çıkmıştı ama sonrası malum. :A
Maraşlı izlemedim ama fragmanlarından az çok hikayesini, konusunu anladım. Ben reyting başarısı olarak uzun soluklu bir iş olucağını düşünmüyorum.

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: STAR and Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Her sezon pazartesiye yeni bir dizi geliyor, tutuyor ve beklenti üstü reytingler alıyor. En çok etkilenen de nedense hep yasak elma oluyor. :( İki sezon önce Zalim İstanbul, geçen sezon Sefirin Kızı, bu sezon da Maraşlı.
Neyse önceki sezonlarda olduğu gibi iddialı bölümlerle yine yükselişe geçip eski reytinglerine dönecektir. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı. :A
Umarım döner ya :(

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Maraşlı resmen uçmuş.

Çukur hafiften yükselmiş oranları da iyi.

Uyanış AB ve ABC'de düşmüş ama oranları hala çok iyi.

Sefirin Kızı yükselmiş ama son yükselişi olacaktır. Oranları da ortalama.

Yasak Elma düşüş yaşamış ama oranları iyi.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
-İlk önce Maraşlıdan başlamak istiyorum,dizi güzel yükselmiş bu kadar güçlü rakiplere rağmen.Kanal diziyi bitirecek dediler,tutması çok zor dediler ama herzaman olduğu gibi kaliteli bir iş kendi payını alır. 2 bölümde Çukuru ABde Yasak Elmayı ise hem ABde hem de Totalde geçmiş.Bölüm çok uzun değildi ve diyaloglar kaliteli dizi fena sarıyor bütün kitlelere yapılmış bir dizi ne çok fazla aksiyon ne çok fazla aşk sahneleri var, ne çok hızlı ne de çok yavaş temposu var herşey dengede yapılmış.Konu çok farklı olsada bana Peaky Blinders havası veriyor,ya çok beğenirsin ya da sıkıcı bulursun ortası çok zor bulunuyor.
Maraşlı karakteri çok iyi yazılmış ve Burak Deniz rölü çok iyi oynuyor.

-Uyanış başlamadan önce belliydi tutacağına,dizi çok kaliteli ve karakterler efsane,özellikle Hasan Sabbah ve Nizamülmülk karakterleri çok iyi,oyuncular da hakkını veriyor.Dizi kendi kitlesini sonuna kadar koruyacaktır hiç bir dizi de kitlesini çalamaz diye düşünüyorum.

-Çukurda fragmanlar efsane bölümler o kadar da değil,reytingi yüzünden uzatıldı ve dizi baydı artık 2 sezonda bıraktım ve artık sadece bazı sahneleri izliyorum.Dizi bu hafta yükselmiş ama ABde Maraşlıya geçilmiş durumda bakalım ilerdeki bölümlerde nasıl olacak ama dizinin sonuna kadar böyle rakamlarla gideceğini düşünüyorum kemik kitlesi diziyi bırakmaz.

-Yasak Elmaya gelince öyle bir dizi ki 4 reytinge kadar düşerse de ben yine 7-8 kadar yükseleceğini düşünüyorum.

-Sefirin Kızı finale yaklaşıyor yeni oyuncu gelse bile reytingleri yükselmez.
------

Valla ben o kadar beğenilen ilk bölüme, o kadar iyi giden tekrarlara dedim bu 9-10 alacak herhalde ama maks. 7 almış, hayırlısı olsun.

Çukur'uma tebrikler 112. bölümde bile yeni ve güçlü bir rakibi 2 grupta geçmiş, totalde en çok izlenen 2. dizi olmuş ayrıca...

Çukur, İçerdenin verdiği gazıyla başlamıştı kitlesi başlamadan hazırdı ama yine 8 bölüme kadar TOTALde 7 alamamıştı ve karşısında güçlü rakip olarak bir tek Söz vardı,demek istediğim zaman alıyor herşey o kadar çabuk olmuyor.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Umarım döner ya :(
Yasak Elma birçok kez böyle düşüşler yaşadı ama sonrasında daha da güçlenerek toparladı. Mesela geçen sezon sefirin kızı geldiğinde 4-5 reytinglere düşmüştü ama 1 ay sonra 8-9 reytinge yükselip zirveye çıkmıştı. Diğer dizilerden değişik bir kitlesi var yasak elmanın. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem