Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    30

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
18 OCAK 2021 REYTİNG SONUÇLARI
20210119_101633.jpg
20210119_101612.jpg
20210119_101623.jpg
20210119_101708.jpg
20210119_101659.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!

Uyanış Büyük Selçuklu
tüm gruplarda zirvede.

2. Bölümü ile ekranlara gelen Maraşlı büyük bir yükseliş yaşayarak AB grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Çukur dizide iyi oranlar alarak Total grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Yasak Elma geçen haftaya göre Total ve Ab grubundan düşüş yaşasada dizi ABC1 grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes
------

Elma için AB'de Total'den daha iyi gidiyor diyen @Özgür ve @kerem şok. :A
ABC1'de en çok izlenen ikinci dizi oldu ve artış orda yaşandı ufakta olsa. Ne diyorsun sen? :A @Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Uyanış Büyük Selçuklu
tüm gruplarda zirvede.

2. Bölümü ile ekranlara gelen Maraşlı büyük bir yükseliş yaşayarak AB grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Yasak Elma geçen haftaya göre Total ve Ab grubundan düşüş yaşasada dizi ABC1 grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes
------

ABC1'de en çok izlenen ikinci dizi oldu ve artış orda yaşandı ufakta olsa. Ne diyorsun sen? :A @Özgür
Maraşlı AB'de 2. en çok izlenen dizi oldu, düzeltme please. :A

• İlginç
Reactions: Dosi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Valla ben o kadar beğenilen ilk bölüme, o kadar iyi giden tekrarlara dedim bu 9-10 alacak herhalde ama maks. 7 almış, hayırlısı olsun.

Çukur'uma tebrikler 112. bölümde bile yeni ve güçlü bir rakibi 2 grupta geçmiş, totalde en çok izlenen 2. dizi olmuş ayrıca...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben foruma olan inancımı kaybettim Ela...
Klavye ikinci kelimesini eklemeyi unutmuş ama anında düzeltmiştim. Sen ise alıntı yapana kadar zaten düzgün olmuş. Alıntıya baktım ikinci yazısı zaten alıntıda varmış, oyüzden emin konuştum :A
Yani kendinden şüphe etme. Göz problemin şuan yok :A
------

Valla ben o kadar beğenilen ilk bölüme, o kadar iyi giden tekrarlara dedim bu 9-10 alacak herhalde ama maks. 7 almış, hayırlısı olsun.

Çukur'uma tebrikler 112. bölümde bile yeni ve güçlü bir rakibi 2 grupta geçmiş, totalde en çok izlenen 2. dizi olmuş ayrıca...
Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur ve Yasak Elma 6-7 üstü alan diziler ve yeni dizi 4 bile almaz diye bakılırken dizinin 6-7 alması az bir oran mı :eek:
3 tane zaten sağlam kitleye sahip diziler arasında 4. dizi olarak gelip onlara kafa tutmak zaten başlı başına bir başarı.
------

Diğer günler sadece 2 güçlü rakibin yanına 3. Dizi olarak eklenen dizilere övgü yağdırılıp, burda ise bir grupta 3 güçlü diziye rağmen 2. olan bir dizinin oranının küçümsenmesini garipsedim :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Yiğitt

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Çukur belki de dün akşam en komik bölümüyle geldi. Benim fazla umudum yoktu ama güzel bir yükseliş olmuş. Haftaya hem ölümler devam edecek hem de amca geliyor.

Maraşlı çok güzel sevilmiş. Bu zorlu günde çok iyi başlangıç yaptı. Bu şekilde giderse bir aya liderliği ele alabilir.

Uyanış düşüş yaşamış ama yine çift hanelerde devam ediyorlar.

Yasak Elma iki kategoride ciddi bir düşüş yaşamış. Haftaya da düşüş devam ederse nasıl bir reaksiyon verecekler merak ediyorum.

Sefirin Kızı şaşırtıcı bir yükseliş yaşamış. Neslihan Atagül'ün gitmesiyle düşüş gelecektir.

Survivor klasik hafta içi oranları ile devam ediyor. Bundan fazlasını beklemek olmaz zaten.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur ve Yasak Elma 6-7 üstü alan diziler ve yeni dizi 4 bile almaz diye bakılırken dizinin 6-7 alması az bir oran mı :eek:
3 tane zaten sağlam kitleye sahip diziler arasında 4. dizi olarak gelip onlara kafa tutmak zaten başlı başına bir başarı.
6-7 az demedim, başarısız sonuç da demedim. İlk bölümü çok beğenildiği için, tekrarları da çok iyi gittiği için 9 alabileceğini düşündüm ama alamamış maks. 7 almış dedim....

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
6-7 az demedim, başarısız sonuç da demedim. İlk bölümü çok beğenildiği için, tekrarları da çok iyi gittiği için 9 alabileceğini düşündüm ama alamamış maks. 7 almış dedim....
Diziyi izliyorum ve çok başarılı ama dediğim gibi zaten halı hazırda çok iyi oranlar alan diziler var. Hemen 2. Bölümde ben bile 7 üstü beklemedim. ileride zirve görecektir dizi ama kısa zamanda diğer gruplarda da en çok izlenen 2. dizi olacaktır.
Çukur'un oranlarını yazarken bile Maraşlı ile kıyaslamışsın. Bunun için çok erken.
Çukur zaten 100 küsür bölüm oynanmış. Bu saaten sonra kan kaybederse başarısızlık olmaz çünkü bu kadar bölüm boyunca ilk 3 te olmak büyük başarı.
Aynısı Yasak Elma içinde geçerli. Hatta o dizide aksiyon olmamasına rağmen 100e yaklaşıp hâlâ bazı gruplarda en çok izlenen 2. Dizi olmak bana göre diğer dizilere göre daha büyük başarı, üstelik oyuncu kadrosu çok değişikliğe gitti.
Sefirin Kızı artık dağılmaya başlar. Bakalım hangi diziye kayacak oraları.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Her sezon pazartesiye yeni bir dizi geliyor, tutuyor ve beklenti üstü reytingler alıyor. En çok etkilenen de nedense hep yasak elma oluyor. :( İki sezon önce Zalim İstanbul, geçen sezon Sefirin Kızı, bu sezon da Maraşlı.
Neyse önceki sezonlarda olduğu gibi iddialı bölümlerle yine yükselişe geçip eski reytinglerine dönecektir. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061

Uyanış Büyük Selçuklu
tüm gruplarda zirvede.

------

Bir Başkadır konusunda "bu dedikodu yanlıştır çünkü Yasak Elma Total değil AB dizisi" demişlerdi bu reytingler iyi cevap olmuştur. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Her sezon pazartesiye yeni bir dizi geliyor, tutuyor ve beklenti üstü reytingler alıyor. En çok etkilenen de nedense hep yasak elma oluyor. :( İki sezon önce Zalim İstanbul, geçen sezon Sefirin Kızı, bu sezon da Maraşlı.
Neyse önceki sezonlarda olduğu gibi iddialı bölümlerle yine yükselişe geçip eski reytinglerine dönecektir. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer yine kürkçü dükkanı. :A
Maraşlı sağlam dizi. Diğerleri ile kıyaslama ama Yasak Elma ile kitleler çok farklı.

Yasak Elma yerden yere vuruluyor ama hala bir grupta en çok izlenen ikinci dizi :A
Bir Başkadır konusunda "bu dedikodu yanlıştır çünkü Yasak Elma Total değil AB dizisi" demişlerdi bu reytingler iyi cevap olmuştur. :A
Ama denilen doğrulanmış çünkü total'de düşüş yaşanmış :A
100 bölüme yaklaşan bir diziyi çekiştirmeyi bırak :A bu bölüm sayılarına ulaşan bir dizin olduğunda beni etiketle :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay