Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Çok Güzel Hareketler 2 | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yalnız kaliteli içerik var kaliteli içerik var. Rakiplere bağlanmasını da anlayamadım zaten, farklı günleri öne sürmek de biraz komik. :A
Sen salı ve cumayı öne sürmüşsün onun için söyledim :A

Yasak elmanın kalitesiyle yarışabilcek şu an tvde dizi yok Melis Civelek sağolsun :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061
BEN FORUMUN REALİST VE DOĞRUCU ÜYESİYİM, NEYSE O! :A
FCAei7KWQAIGIT4.jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Klasik senaryosuna çıkıyor, hemen bir entrika ayarlayıp oranları yükselt. Yıllardır aynı şey, tabi saygımız sonsuz orası ayrı. :A

Destan geliyor birkaç haftaya, cuma iyice kızışır. Sonuç olarak cuma reytingleri iki yapım yerine 5-6 yapıma yayılmış oluyor, öyle düşünmek lazım. :A
Zirvede diye göbek attığın Arka Sokaklar farklı bir şey mi yapıyor, daha beterini yapıyor. :A Objektif olalım önce. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Şaka gibi, kanallar bazı günlere yüklenirken pazartesi gibi günü bomboş bıraktılar. Kaç sezonluk iş boşluktan yine eski oranlarına dönmeye başladı. Tabi tamamen boşluktan demek doğru olmaz, klasik senaryosuyla ilgili de çekiyor orası ayrı. Kanallar bir an önce pazartesi işlerini yayına sürmeli diye düşünüyorum.

Star TV de drama işlerinden birini pazartesi yayına sürmeli bence, pek şansları yok ama denemeye değer.
Elma'nın boşluktan fazladan reyting aldığı kanısına katılıyorum kesinlikle. Başka seçenek olmadığı ve alışkanlık olduğu için izlenilmeye devam ediyor. Şöyle sağlam entrikalı bir yapım pazartesiye gelirse bu oranlarını arayacaktır, doğruya doğru. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Elma'nın boşluktan fazladan reyting aldığı kanısına katılıyorum kesinlikle. Başka seçenek olmadığı ve alışkanlık olduğu için izlenilmeye devam ediyor. Şöyle sağlam entrikalı bir yapım pazartesiye gelirse bu oranlarını arayacaktır, doğruya doğru. :A
Hayret nasıl Medyapım dizisine laf atabiliyorsun. :eek:

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: cookies and kerem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Yıllardır öyle entrikalı diziler geldi, geldikleri gibi de gittiler, geçtiğimiz sezonlar da ne iddialı rakipleri vardı da hepsi bitti gitti gerçi onlar varken de çok izleniyordu, kusura bakma ama söylediklerin saçmalıktan başka bir şey değil. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061
Yasak Elma'nın reytingini direkt boşluğa bağlamadım, gözünden kaçmış sanırım: ''Kaç sezonluk iş boşluktan yine eski oranlarına dönmeye başladı. Tabi tamamen boşluktan demek doğru olmaz, klasik senaryosuyla ilgili de çekiyor orası ayrı.''

Cuma yapım çokluğu var tabi, şu an en dolu gün desek yanlış olmaz. Kırmızı Oda, Yalancı, Arka Sokaklar, MasterChef, Aşk Mantık İntikam al sana beş tane yapım daha nolsun? :A

Ağlayın :A

• Harika
Reactions: cookies

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Yıllardır öyle entrikalı diziler geldi, geldikleri gibi de gittiler, geçtiğimiz sezonlar da ne iddialı rakipleri vardı da hepsi bitti gitti gerçi onlar varken de çok izleniyordu, kusura bakma ama söylediklerin saçmalıktan başka bir şey değil. :A
Son 4 sezonda bi' Çukur birde Yasak Elma vardı. Hangi entrikalı diziden bahsediyorsun? :A

Alemde bana 'Doğrucu Davut' derler. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Son 4 sezonda bi' Çukur birde Yasak Elma vardı. Hangi entrikalı diziden bahsediyorsun? :A

Alemde bana 'Doğrucu Davut' derler. :A
Kağıt Ev ,Sefirin Kızı, Zalim İstanbul, Çocuk, Siyah Beyaz Aşk...
Çukur, Söz, Uyanış, Maraşlı gibi bir sürü dişli rakipleri de vardı illa her sezon. :A

• Harika
Reactions: cookies

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zirvede diye göbek attığın Arka Sokaklar farklı bir şey mi yapıyor, daha beterini yapıyor. :A Objektif olalım önce. :A
O daha ileri seviyesi, izleyip desteklemiyorum ki zaten. Kanal D adına mutlu oluyorum, çatlayabilirsin :A
------

Realist biriyimdir katıldığına sevindim :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
O daha ileri seviyesi, izleyip desteklemiyorum ki zaten. Kanal D adına mutlu oluyorum, çatlayabilirsin :A
------

Çatlayacağım bir durum yok ki. :Z Ama Yasak Elma'nın tartışılmaz başarısı seni çatlatmışa benziyor, daha çoook çatlayacaksın. :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Yapma ya, ne peki? :A

Kıvırma artık, bir sürü iddialı, güçlü dizi ile mücadele etti, onca değişiklik yaşadı ve hala zirvede, kudurmaya devamke. :Z
Diziye karşı bir antiliğim yok. Doğruları söylüyorum ben. Kaç sezondur pazartesi gününe doğru dürüst bir entrika veya drama dizisi yapılamadı. Elma da bunun sütünden ve balından yararlandı, hala da yararlanmaya devam ediyor. :A

------

Herkes dizinin avukatı kesilmiş mübarek, yakında bu savunmaları yüzünden diziye bende anti olacağım. @Aserat vakit, güçlerimizi birleştirme vaktidir. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çatlayacağım bir durum yok ki. :Z Ama Yasak Elma'nın tartışılmaz başarısı seni çatlatmışa benziyor, daha çoook çatlayacaksın. :A
Çatlamaktan artık çatlayacak halin kalmadı doğrudur, üzüldüm bak yine sana :A
------

Diziye karşı bir antiliğim yok. Doğruları söylüyorum ben. Kaç sezondur pazartesi gününe doğru dürüst bir entrika veya drama dizisi yapılamadı. Elma da bunun sütünden ve balından yararlandı, hala da yararlanmaya devam ediyor. :A

Herkes dizinin avukatı kesilmiş mübarek, yakında bu savunmaları yüzünden diziye bende anti olacağım. @Aserat vakit, güçlerimizi birleştirme vaktidir. :A
Ay hiç sorma, şoktayım. Ben de diyorum ne övüyorlar. Kaç sezondur aynı olayı farklı kişilerle yapıp sunuyorlar, alkış tutuluyor. Ne diyeyim, saygı duyarız bebiş :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060

Kerem madem antiliğin yok, başarısını tebrik et geç, çamur atmaya çalışma, ya da tebrik bile etmeyip sessiz kalma erdeminde bulun. :Z Avukatı kesildiğimiz de yok sizin gibi saçmalayanlara karşı mecburen doğruları söylememiz gerekiyor ortalık size kalmasın diye. :A

Çatlamaktan artık çatlayacak halin kalmadı doğrudur, üzüldüm bak yine sana :A
------

Ay hiç sorma, şoktayım. Ben de diyorum ne övüyorlar. Kaç sezondur aynı olayı farklı kişilerle yapıp sunuyorlar, alkış tutuluyor. Ne diyeyim, saygı duyarız bebiş :A
Asıl ben sana üzüldüm olmayan şeyleri olmuş gibi göstermeye çalışıyorsun, inan sana bile yakışmadı bu. :A

Şimdi de rakip gelmiyor bahanesine sığındınız, e tabi sizde haklısınız elle tutulur bir bahaneniz kalmadı çünkü. :Z

LÜTFEN HERKES KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇAPAĞA BAKSIN MİLLETİNKİNE BAKACAĞINA. :Z :Z

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kerem madem antiliğin yok, başarısını tebrik et geç, çamur atmaya çalışma, ya da tebrik bile etmeyip sessiz kalma erdeminde bulun. :Z Avukatı kesildiğimiz de yok sizin gibi saçmalayanlara karşı mecburen doğruları söylememiz gerekiyor ortalık size kalmasın diye. :A

Asıl ben sana üzüldüm olmayan şeyleri olmuş gibi göstermeye çalışıyorsun, inan sana bile yakışmadı bu. :A

Şimdi de rakip gelmiyor bahanesine sığındınız, e tabi sizde haklısınız elle tutulur bir bahaneniz kalmadı çünkü. :Z

LÜTFEN HERKES KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇAPAĞA BAKSIN MİLLETİNKİNE BAKACAĞINA. :Z :Z
Bence de bir banyoya gidip elini yüzünü yıka, çapakları temizle, kendine gel, bir bardak soğuk suyunu da iç anca. Ankara'dan maden suyu da yollayabilirim sindirmeni kolaylaştırır hem. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt