Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Daha üç ay olmasına rağmen o kadar rakip geldi geçti Kırmızı Oda kimseye aman vermedi. Asıl starın oyuncular değil hikaye olduğunu her hafta anlamak istemeyen sektör elemanlarının başına güzelce çakıyor olması bile yeter tebrikler. :Z Bu arada kıyaslamak istemezdim ama bu hafta da AB'de Sadakatsiz'i geçmiş yılın dizisi. :A @kerem

Akrep bayağı şaşırttı. Hafta boyunca tekrarları da bayağı ilgi çekmişken (reytingleri iyiydi) bu kadar düşmesi ilginç. Üstelik günün en çok izlenen dizisi adeta 20.00-21.15 arasını ona teslim etmişken. Anlaşılan insanlar ilk bölüme biraz da Kırmızı Oda'dan tanıdıkları Meliha var refleksiyle merak edip baktı ama beklediğini bulamadı. En iyisi Star bir kurşun döktürsün bu kadar şanssızlık hayra alamet değil. :A

Akrep de bekleneni veremediği için Son Yaz'ın tutunması adına hala umut var ama o da 4-5 küsürden yukarı çıkacak bir iş gibi gelmiyor açıkçası. AB kitlesi için alternatif bir projenin daha yüzü gülebilir.
İnsanlar: Kırmızı Oda’daki Meliha’nın dizisi başlıyormuş biraz da ona bakalım.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,057
Puanı
410
Biri Serap Ezgü ve Didem Arslan’ın reytinglerini söyleyebilir mi?
Anneannem ikisine de bakıyorum heyecanlılar diyor, anneannem izliyorsa vardır bi şeyler ama göremiyorum sonuçları :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Aserat and Özgür