Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Senin elinden almak gerekiyor artık :A suyun bırak ısınmayı, kaynıyor artık :A
Özellikle dokunuyorum senin konulara. Öğrenmen gerekiyor bunu.
Eskiden direkt reytinglere bakıp yorumlamaya o kadar alışmıştım ki bu düzene geçtiğimizden beri hala bocalayabiliyorum yoksa öğrenecek bir şey yok. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kırmızı Oda Cuma gününün zirvesine demir attı ve çok iyi oranlarla devam ediyor :Z

Akrep yükselir diye tahmin ediyordum ama düşmüş, şaşırdım. Eğer 3. bölümde de beklenen çıkışı yapamazsa, daha sonra oranlarını yükseltmesi zor görünüyor

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Akrep doğruya doğru herkes şaşırdı ama anlaşılan cuma günü o kadar dolu ki beni salın diyor. Ayrıca geçen hafta Çocukluk kitlesi de yokluktan izlemiş olabilir. Bu hafta düşmesi de bunun göstergesi.

Arka Sokaklar büyük ihtimalle haftaya Totali alır. Kırmızı Oda ağır AB oldu.

Ramo ayarında gitmiş. Hercai düşmüş ama sorunu yoktur.

Payitaht Abdülhamid TRT en geç sezon sonu biter.

Bu Esra Erolda Totalde 6.96 alacak kadar napılıyor gerçekten merak ediyorum :bilmem:
Kesinlikle şu tarz programlar niye bu kadar izleniyor anlamıyorum. Buna Müge Anlı da dahil. Çoğunun kurgu olduğunu düşünüyorum ben.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Konu ile alakasız ama merak ettiğim için soruyorum. Enis Arıkan Kırmızı Oda'nın çekildiği yerden hikayeler atmış. Diziye konuk mu olacak acaba? @Aserat

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Exxen için çekeceği talk show programının çekimleri. İçinde skeçler de olacak.
Aa evet mantıklı. İlk bölüm konuklarından birisi Binnur Kaya galiba
Storylerinden birinde "ilk çekim günü" yazmış demek ki bir süre devam edecek. Skeç kısacık şey zaten bir günde biter.
------

Konu ile alakasız ama merak ettiğim için soruyorum. Enis Arıkan Kırmızı Oda'nın çekildiği yerden hikayeler atmış. Diziye konuk mu olacak acaba? @Aserat
Ben de sen söyleyince bakıp açtım büyük ihtimalle diziye geliyor gibi. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
O da olabilir, ama stüdyo kuruldu diye biliyorum ben. En kötü skeçtir.

Kırmızı Oda'ya konuk olan isimlerin hiç biri hikaye atmamıştı bugüne kadar, Enis'in öyle bir şey yapacağını zannetmem. :A
Evet diziye konuk olsa fragman çıkana kadar hikaye atmasına izin vermezlerdi :) Buraya skeç için konuk olmuştur inşallah, talk showunu burada çekerse olmaz çünkü. Koca Acun bir stüdyo kurmuştur Enis için :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,021
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet diziye konuk olsa fragman çıkana kadar hikaye atmasına izin vermezlerdi :) Buraya skeç için konuk olmuştur inşallah, talk showunu burada çekerse olmaz çünkü. Koca Acun bir stüdyo kurmuştur Enis için :A
Aynen, sır gibi saklıyorlar ya fragman ile öğreniyoruz yada fragmandan bir gün önce.

Orada çekeceğini zannetmiyorum ben. :A Ama belli olur bir iki güne.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Storylerinden birinde "ilk çekim günü" yazmış demek ki bir süre devam edecek. Skeç kısacık şey zaten bir günde biter.
------

Ben de sen söyleyince bakıp açtım büyük ihtimalle diziye geliyor gibi. :A
Bakalım diziye mi konuk olacak yoksa Talk show için skeç mi çekiyor. Belli olur 1 haftaya :)
Aynen, sır gibi saklıyorlar ya fragman ile öğreniyoruz yada fragmandan bir gün önce.

Orada çekeceğini zannetmiyorum ben. :A Ama belli olur bir iki güne.
Talk show'unun içinde böyle skeçler filan olacaksa çok eğlenceli olur gibi :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Bakalım diziye mi konuk olacak yoksa Talk show için skeç mi çekiyor. Belli olur 1 haftaya :)

Bana hala dizi gibi geliyor ama her ihtimale karşı konumu sileyim ortalığı karıştırmayalım hemen. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,021
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aynen. İbrahim Selim'in programı gibi olacak denildi ilk başta ama sonra karar değiştirildi diye biliyorum ben. İçerisinde skeçler olacakmış tıpkı Beyaz Show'un zamanında yaptığı gibi.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Daha üç ay olmasına rağmen o kadar rakip geldi geçti Kırmızı Oda kimseye aman vermedi. Asıl starın oyuncular değil hikaye olduğunu her hafta anlamak istemeyen sektör elemanlarının başına güzelce çakıyor olması bile yeter tebrikler. :Z Bu arada kıyaslamak istemezdim ama bu hafta da AB'de Sadakatsiz'i geçmiş yılın dizisi. :A @kerem

Akrep bayağı şaşırttı. Hafta boyunca tekrarları da bayağı ilgi çekmişken (reytingleri iyiydi) bu kadar düşmesi ilginç. Üstelik günün en çok izlenen dizisi adeta 20.00-21.15 arasını ona teslim etmişken. Anlaşılan insanlar ilk bölüme biraz da Kırmızı Oda'dan tanıdıkları Meliha var refleksiyle merak edip baktı ama beklediğini bulamadı. En iyisi Star bir kurşun döktürsün bu kadar şanssızlık hayra alamet değil. :A

Akrep de bekleneni veremediği için Son Yaz'ın tutunması adına hala umut var ama o da 4-5 küsürden yukarı çıkacak bir iş gibi gelmiyor açıkçası. AB kitlesi için alternatif bir projenin daha yüzü gülebilir.
Bu cümleye cevap alamadım yalnız. :A Hani tebrik. :A @kerem

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bana hala dizi gibi geliyor ama her ihtimale karşı konumu sileyim ortalığı karıştırmayalım hemen. :A
Dizi için değilmiş, programı için skeç çekimiymiş. Dün hikayesinde bahsetmiş.
Aynen. İbrahim Selim'in programı gibi olacak denildi ilk başta ama sonra karar değiştirildi diye biliyorum ben. İçerisinde skeçler olacakmış tıpkı Beyaz Show'un zamanında yaptığı gibi.
Forumumuzun Birsen Altuntaş 'ı doğru tahmin yapmışsın. Enis Arıkan programı için skeç çekmeye gitmiş Kırmızı Oda setine. Dünde Talk show' unun jenerik çekimini yapmış, bugün programın çekimleri yapılacakmış. Stüdyosu da çok güzel olmuş :A