Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aşko ben bölümleri youtubedan takip ediyordum çat diye kaldırdılar ortada kaldım :A
Sanki bir bölüm diğeriyle çok bağlantılımi? Direk pat diye atla bu bölüme :Z Survivor 8/25 hep var zaten :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dizinin yıldızı Timuçin Esen değil mi Dosi hanım, ona haksızlık olur sonra. :A Ara ara bakıyorum sahnelerine, adam da döktürüyor. :A
en azindan ikisinin yanyana olan bir fotosunu koy, böyle afiş çok iç karartıcı :A düşün bunu bir erkek olmayarak diyorum birde (@serhatt o yasakladığın kelmeyi kulanmadim bak :F )

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Baraj'ın ve Öğretmen'in başrolleri rezalet zaten. O ayrı bir mesele. :A

@phoebebuffay'le hazır olda bekliyoruz, kim laf atıp gönderme yaparsa balıklama dalacağız direkt. :A
Ben bulaşmıyorum sohbetlerinize, sadece bu modda oluyorum konu o tartışmalara gelince :A
Dx8iRloW0AAOC4f.jpg

• Güldürdün
Reactions: alperuz and kerem

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İlk 2 sezon açık ara Kadın zirvedeydi, 3. sezonunun başlarında da öyle. Sadece Kasım-Aralık ayı EDHO öne geçebildi ki son zamanlarda Ramo'yu bile zar zor geçti. :A Genele bakarsak sonuç belli zaten. :A
Üzgünüm EDHO'ya geçildiniz mi geçildiniz, bu yüzden efsane değilsiniz. :A Şubat'ta erken final yaparak yırttınız çöküşten, yoksa daha büyük fark atacaktı EDHO :A

Ramo 1.sezonunda taze dizi olmasına rağmen 5.sezonundaki EDHO'yu zorlayamıyor şu anda, burda da yanlışsın :A Genele bakarsak sonuç belli evet en başarılı EDHO, 2.5 sezonluk Kadın'ın bayağı önünde :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: alperuz and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Üzgünüm EDHO'ya geçildiniz mi geçildiniz, bu yüzden efsane değilsiniz. :A Şubat'ta erken final yaparak yırttınız çöküşten, yoksa daha büyük fark atacaktı EDHO :A

Ramo 1.sezonunda taze dizi olmasına rağmen 5.sezonundaki EDHO'yu zorlayamıyor şu anda, burda da yanlışsın :A Genele bakarsak sonuç belli evet en başarılı EDHO, 2.5 sezonluk Kadın'ın bayağı önünde :A
Bu mesajı şöyle okudum. :A Konuş be. :Z

• Güldürdün
Reactions: Bully and alperuz

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559

81 bölümün sadece 10'unda kadını geçebilen edho mu daha önde ?
Ee anlamadım ben bu işten. Kadına çöktü diyorsun fakat kadının aldığı en kötü reyting bile 7'nin üstünde. O övdüğün edho ise defalarca 4 reytingleri 5 reytingleri görmüş bir yapım.
81 bölümün ortalama 70'inde zirvede kaldık. Zamanında size nerdeyse 7 reyting fark attık (7 reyting fark nedir ya 7 reyting). 2 sezon boyunca aralıksız zirvede kaldık. Ama zamanında 4 reytingleri gören 8-9 reytingten öteye gidemeyen edho daha başarılî tamam :kiki::F

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Bir zamanlar 2.lik için kıyasıya bir yarış vardı. Bir yandan utc bir yandan mbcf bir yandan edho bir yandan da kadının özeti. Ne heyecanlı zamanlardı be @kerem İkinciyi asla tahmin edemezdik :A
C8CD8A99-7B93-4A95-AB92-DFE9A6572051.png

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ee anlamadım ben bu işten. Kadına çöktü diyorsun fakat kadının aldığı en kötü reyting bile 7'nin üstünde. O övdüğün edho ise defalarca 4 reytingleri 5 reytingleri görmüş bir yapım.
81 bölümün ortalama 70'inde zirvede kaldık. Zamanında size nerdeyse 7 reyting fark attık (7 reyting fark nedir ya 7 reyting). 2 sezon boyunca aralıksız zirvede kaldık. Ama zamanında 4 reytingleri gören 8-9 reytingten öteye gidemeyen edho daha başarılî tamam :kiki::F

Kadın başladığında, EDHO 3 sezonluk diziydi. Kadın bitti, EDHO hala devam ediyor. Diyeceklerim bu kadar...

• Beğendim
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Nasıl başladığın değil nasıl bitirdiğin önemlidir. Sonuç olarak EDHO 5.sezonunda Kadın'ın 2.sezonunu geçmiştir, arada 3 sezon fark var. Efsane dizi nedir biliyor musun, yayın hayatı boyunca hiçbir diziye geçilmeyen, finalini HAZİRAN'da yapan Muhteşem Yüzyıl'dır.

Konu bitti Şubat'ta bitireyim oh ne ala :A Kadın'ın sonu erken finaldir, nokta. Şişirmeyin yani gereksiz yere. :)

EDHO ne zaman 4 almış güzel salladın :A Çift haneleri de görmüşlüğü çok ayrıca, sallamak bedava ne de olsa :A

• Harika
Reactions: Aserat