17 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

ne manada keyif😱 @Çiğdem- bunlar ramazanda bile birbirine yürüyor😱 @mrt-06 @Dosi
Sohbet keyfi beee.. Ezan okunmadan git banyo yap boydan boyaaa :A
eskicinin üstüne gül koklamasını yakıştıramadım @Forumdash a :A Bak ben desterenin 40 ı çıkmasını bekliyorum :A :A :A
O değil de 2 gündür aynı lafı ediyorsun. @destere yi aldatmıyorum, üstüne gül koklamıyorum. 40'ı çıkınca kime doğru yürücen hadi söyle abiciğine:AYeni Aday kim:A @xemrexxx @serhatt

Hahah Abim ilan ettikten sonra kaderi bana benzedi :A :A :A @Forumdash

O değil de 2 gündür aynı lafı ediyorsun. @destere yi aldatmıyorum, üstüne gül koklamıyorum. 40'ı çıkınca kime doğru yürücen hadi söyle abiciğine:AYeni Aday kim:A @xemrexxx @serhatt
hayatım hadi ben boydan boya banyo yaptım geçti @Çiğdem- le @serhatt napacak onların içleri pis yıkamakla da geçmez ki acaba faruk amca okuyup üflesen mi bunları :A

aaa forumda doğru düzgün insan yok ki çiğdem asılsın :A
hayatım hadi ben boydan boya banyo yaptım geçti @Çiğdem- le @serhatt napacak onların içleri pis yıkamakla da geçmez ki acaba faruk amca okuyup üflesen mi bunları :A

Aaa yani adet öyledir benim amacım seni serhatdan uzak tutmak hem siz hani ayrılmıştınız :A :A :A