17 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

tns acunu iyidir kizdiriyordu düzeltme yapmış))) üzülme acun olur böyle şeyler.

Güneşi Beklerken yarın totalde 6.28 abde ise en az 8.36 alıcak gibime geliyor
Bende uçma yok yarın görürüz :) çok iyi bir son ile ab si tavan etti 30 dk dir
Total'i kast ettim , 6'ı üstü alamaz bence.

Bak dediklerim doğru çıktı total biraz fazla demişim ama abde ise uçmuş adeta güneşi beklerkene helal olsun kanal d nin rekor dizisi..... @Bully

Son düzenleme:
Gb yine çok iyi, nerden bilebilirdik bu dizinin yeni sezonda kanalın en yüksek oranlarını alıcağını :D ama tns düşürmüş yine :)))
Yst kim izliyor artık, birbirinin silsilesi gösteriler cidden sıktı..:)
Küçük gelin düşmüş, ab si hala aşırı yüksek. :D

Son düzenleme:
baktılarki acun ağlayıp duruyo , totalde yükseltmeye gittiler herhalde ....yoksa acun aynı acun..sen yakında tv 8 e gidince bu reytingleri zor görürsün sana uğurlama yapalım dediler herhalde yoksa bi haftada 11 lik reytingi nasıl çıkardı merak ettim açıkcası...:F:F:F:F:F:F küçük gelinde maşallah reytingi görünce havalara girdiydi gazını bi güzel alıverdiler..bu tns işi biliyo hakketen..:F:F:F:F:kiki::kiki::J

KAnal d Güneşi beklerkeni doğru güne koymuş AkP nin Dizilerin olduğu güne AKP nin koruduğu dizi Gelmeli yoksa hiç bir yerde şanşı olmaz Diğeerleri muhalefetlerin korumasında olduğu için Düşüyor Çarşamba Hariç her gün AKP nin koruduğu dizi var aslında çarşambada varda bir yada iki tane ama şike felan olduğunu anlamasınlar Çarşambanın lider dizisi düşerse anlaşılır @Bully @xemrexxx @Yakamoz-Asi @destere

KAnal d Güneşi beklerkeni doğru güne koymuş AkP nin Dizilerin olduğu güne AKP nin koruduğu dizi Gelmeli yoksa hiç bir yerde şanşı olmaz Diğeerleri muhalefetlerin korumasında olduğu için Düşüyor Çarşamba Hariç her gün AKP nin koruduğu dizi var aslında çarşambada varda bir yada iki tane ama şike felan olduğunu anlamasınlar Çarşambanın lider dizisi düşerse anlaşılır @Bully @xemrexxx @Yakamoz-Asi @destere
biraz fazla hayali olmuş yorumun...star kp kanalı değil..o ses 2 gün , yetenek sizsiniz duruma göre 1-2 gün m.yüzyıl zaten çarşamba birinci hep..cuma medcezir ile karagül arası gidiyor...kvp yi diyosan oda zaten tarihi farklarla birinci....akpnin koruyup koruduğu bir dizi yok...reytingere müdahaleside yok..olsaydı star ay birincisi olamazdı...haaaa müdahale eden medya grupları varmıydı, müdahelelerle star olarak şişirilen oyuncular varmıydı...bana göre vardı , eski sistemde...şimdi reytinglere baktığında görürsün bunları..özellikle amerikan uyaramısa baksan yeterli bi dizinin...(b)(b)

biraz fazla hayali olmuş yorumun...star kp kanalı değil..o ses 2 gün , yetenek sizsiniz duruma göre 1-2 gün m.yüzyıl zaten çarşamba birinci hep..cuma medcezir ile karagül arası gidiyor...kvp yi diyosan oda zaten tarihi farklarla birinci....akpnin koruyup koruduğu bir dizi yok...reytingere müdahaleside yok..olsaydı star ay birincisi olamazdı...haaaa müdahale eden medya grupları varmıydı, müdahelelerle star olarak şişirilen oyuncular varmıydı...bana göre vardı , eski sistemde...şimdi reytinglere baktığında görürsün bunları..özellikle amerikan uyaramısa baksan yeterli bi dizinin...(b)(b)
Haberim Türkmax programında çıktı TNS de Pazarları AKP nin korumasında olan diziler var diye çıktı GB KG Acun salı da var Pzt perşembede var cumada var cumartesi Çarşambada iki tane var ama çarşambanın lider dizisi Düşerse ve liderliği kaybederse herkes şike var der

SBSV düşmüş AB'de nedeni belli çocuk dizisi yaptılar iyice. Kostümlü partiler falan Aralık'ta bitmesi iyi olur gibi..

acun baya iyi gitmiş küçük gelin düşüş yaşamış yeniden 10 u geçmesi lazım
güneşi beklerken 6 yı geçmiş ab de durumu iyi
kanal d haftasonunu baya toparladı diğerleri fos ama :kiki:

Güneşi Beklerken iki grupta da yükselerek müthiş gitmiş tebrikler. :) Ama ne zaman yükselsek Acun da yükseliyor. Gıcık kapmaya başladım artık.

Küçük Gelin düşmüş. Zamanla daha da düşecektir. :)

Tatar kötü gitmiş. 1 aya kalmaz yayından kalkar. :)

SBSV ortalama oranlar almış ama Fox için yeterli bu oranlar.

Show, filmler ve Bülent Ersoy'la iyi gitmiş.

Son düzenleme:
Güneşi Beklerken yine yükselmiş. :))))))

Şike? Şikeci Tns? Kötü Tns? Pis Tns? :F

Şike var mı şike? Kanal d fan club söz sizde. :F:F

tatar iki grupta da 19.olmuş :( :( her an bitecekmiş korkusuyla izliyorum diziyi off ulan

Küçük Gelin düşmeye başlamış
Yetenek Sizsiniz Türkiye yeniden uçuşlarda
Güneşi beklerken`de heyacan biraz daha artsa totalde 7 AB`de 9 garanti
Sana bir sır vereceğim düşmüş hatta AB`de Babam sınıfta kaldı`nın ardında kalmış :T:

Bu Scors Film'in amacı nedir? Dün yayınlanan bölümü çok çocukça yapmış. Haftaya umarım böyle olmaz. Ama yine dizi 3.48 alarak iyi gitmeyi başarmış. :)