Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cuma günü izlemediği dizinin , Kırmızı Oda'nın reytinglerini pusuda bekleyip , sırf laf atmak için bekleyen kişilerden biri de sensin abi . Buna antilik demeyip ne diyeceğim? :D Mesela ben Masumlar Apartmanı'nı ilk başladığında ilgiyle izliyordum ama sonradan bıraktım. Ama hiç Salı reytinglerini laf atma çabasıyla beklemedim. Ama Kırmızı Oda 'ya bunu yapan , sırf düşük reyting alsın da dalga geçelim diye bekleyen kişiler var .:F
------

Hak ettiği reytingler kesinlikle bu ama işte kaliteden çabuk sıkılır bizim izleyiciler .:A
Aynısını Masumlar Apartmanı için yapan, adeta pusuda bekleyen bir @Aserat var. :A

Bu hafta harika yükselmişiz yine düşman çatlatmaya devam. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 112922

Çalıntı dizi hariç diğer işler yine 4-5 bandında takılmaya devam etmiş. :A E günün açık ara liderini tahtından etmek zor tabii. :Z
Twitter'da gerçek reytinge üzülüp burada fake reyting paylaşman. :A Yazık kafana. :A
------

Ekli dosyayı görüntüle 112928
Aynen tatlım benim açıklama yapacak kapasitem yok kaçıyorum, aynen hayal gücüm geniş aynen :F :F @denizz19 belki bu ilgi alanındadır :D
@Aserat bir de sana stalkçı derler tayfa senin hesabını bulmuş. :A Deniz yapınca “beni hedef gösterdiler” demeyi biliyorlardı şimdi ismi kapatınca suç olmuyor herhalde. :A Hazırda bekliyordunuz herhalde bunları paylaşmak için. :D Komiksiniz. :F

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aynısını Masumlar Apartmanı için yapan, adeta pusuda bekleyen bir @Aserat var. :A

Twitter'da gerçek reytinge üzülüp burada fake reyting paylaşman. :A Yazık kafana. :A
------

@Aserat bir de sana stalkçı derler tayfa senin hesabını bulmuş. :A Deniz yapınca “beni hedef gösterdiler” demeyi biliyorlardı şimdi ismi kapatınca suç olmuyor herhalde. :A Hazırda bekliyordunuz herhalde bunları paylaşmak için. :D Komiksiniz. :F
Evet o konuda haklısın ancak Kırmızı Oda'ya sırf @Aserat izliyor diye antilik yapanlar var. Aserat'a olan kinlerini diziye yansıtıyorlar ve bu da çok komik duruyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Özgür

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

------

Ya bu ciddi anlamda rezillik artık:F Kesinlikle ceza almalı. Daha ne kadar rezil olmalılar:A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,167
Puanı
410
Kırmızı Oda 2. sezonuyla Doğduğun Ev Kaderindir'den bile beter oldu. Acun sene sonuna kadar sabredecek mi bakalım (b)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Aserat demek senin Twitter hesabin var yeniden ve ben burda öğrendim 😡 @Özgür ben de böyle olaya dahil olayım djsjjsjjs

Bu arada kim nerde paylaşım yaparsa yapsın, sonuçları paylaşan ben olduğum sürece isterse önden 10 paylaşım yapılmış olsun @denizz19 'u kaynak göstermeye devam edeceğim.

Üyelerin taleplerini değerlendirmeye alırız bu arada.

Dizilere gelince Aşk Mantık İntikam'i istemeye istemeye izliyorum :A klişenin dibine dibine vurmaya devam ediyorlar. Hangi sahnede ne olacak biliyoruz. Reyting'i bir grupta kötü, diğerleri fena değil. Bakalım nereye kadar devam edecek. Henüz final yapsın istemem :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bundan aylar önce KO sezonu tamamlayamaz deyince kimse ciddiye almamıştı :A

Gülseren Budayıcıoğlu dizilerinin genel sorunu ilk sezondan sonra anlamsız bir durağanlığa girmesi. Şimdiden söylüyorum pencereli dizi de önümüzdeki sezon bu reytinglerin yarısını alamayacak. Kaç projedir İstanbullu Gelin'in ekmeğini yiyip duruyorlardı, yarı yolda bıraktıkları O3'ün ahı sonunda çıkıyor :F

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Kırmızı Oda tam gaz kan kaybetmeye devam ediyor az daha Kıbrıs ile Emanet geçiyormuş kendisini :A :Fsezon sonunu göreceğimi hiç sanmıyorum :A

Kaderimin Oyunu yükselişine devam etmiş AB'de iyi yükselmiş tebrikler :D

Aziz iyi gidiyor yükselmişte tebrikler :D

Arka Sokaklar'ın düşmesi şaşırttı.

Aşk Mantık İntikam düşüşünü sürdürmüş

Kıbrıs: Zafere Doğru yükselmiş ama bu oranlarla başka kanal da olsa çoktaan bitmişti :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,162
Puanı
1,060
Bundan aylar önce KO sezonu tamamlayamaz deyince kimse ciddiye almamıştı :A

Gülseren Budayıcıoğlu dizilerinin genel sorunu ilk sezondan sonra anlamsız bir durağanlığa girmesi. Şimdiden söylüyorum pencereli dizi de önümüzdeki sezon bu reytinglerin yarısını alamayacak. Kaç projedir İstanbullu Gelin'in ekmeğini yiyip duruyorlardı, yarı yolda bıraktıkları O3'ün ahı sonunda çıkıyor :F

Camdaki Kız iyi gidiyor ama :A