Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tüm yönetim ekibini ekledim mesaja :D Bence çözülür. Reytingleri ilk paylaşan kişi bizim kendi üyemiz ama forumda başka sayfaların sonuçları paylaşılıyor. Sırf sebebini bilmediğim bir inat yüzünden.
Dizi Analiz de sonuçları alıyor birinden ama benim demek istediğim bunca zamandır forumda olan biri varken başka birini paylaşmanın doğru olmadığı. Yoksa benim burada paylaşılmam bana bir şey kazandırmıyor. Mesela bugün sonuçları ben 2.kaynağımdan aldım benden sonra paylaşıldı. Dizilah'a da ben atıyorum wp'den sabahları sonuçları zaten. Zaten ben twitterda yeteri kadar ilgi görüyorum ama mesele daha manevi bir şey. Yoksa o paylaşılmış ben paylaşılmışım gibi bir ego içinde de değilim.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
810E4FF7-5614-436B-ACBC-CCBB9DEF7B5C.jpeg

Tanrıverdi Şahikayı alt etti :A:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu mesajın üstüne daha iyisi gelmez :F
Tatlım senin yüzsüzlüğünü de konuşalım hazır gelmişken. :A Hani gereksiz elemin yüzünden reytingleri Deniz'den değil de başka yerden paylaşıyorsun ya nedenini öğrenelim. Ha tabii her zamanki gibi kaçmak istersen senin bileceğin iş. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tatlım senin yüzsüzlüğünü de konuşalım hazır gelmişken. :A Hani gereksiz elemin yüzünden reytingleri Deniz'den değil de başka yerden paylaşıyorsun ya nedenini öğrenelim. Ha tabii her zamanki gibi kaçmak istersen senin bileceğin iş. :A
Ne saçmalamış bu yine merak ettim. Kimi alt etmiş üstteki mesaj ne demek istiyor anlamadım:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Amaaan yine mi atladın mesajıma neyse ki dediğin şahsın haberlerine inanmayıp adını bile sansürlediğin gazeteciye doğrulatacak birine açıklama yapacak değilim :F :F Hadi tatlım uğraşma artık benimle :) @denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Amaaan yine mi atladın mesajıma neyse ki dediğin şahsın haberlerine inanmayıp adını bile sansürlediğim gazeteciye doğrulatacak birine açıklama yapacak değilim :F :F Hadi tatlım uğraşma artık benimle :) @denizz19
Yine hayal gücün fazla gelişmiş. :A Açıklama yapacak kapasitem yok demek yerine kaçmanın kılıfını böyle uyduruyorsun demek komikmiş. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 112928
Aynen tatlım benim açıklama yapacak kapasitem yok kaçıyorum, aynen hayal gücüm geniş aynen :F :F @denizz19 belki bu ilgi alanındadır :D
HAHAHAHAHAHAHAHA gittin hesabımı mı buldun bu nasıl bir eziklik. :kiki: Hayatta hiçbir vasfınız yok ya sahiden çok üzülüyorum. :F Bunu dediğini anlamamıştım ama merak etme @denizz19'un haberi var çünkü haber ilk çıktığında inanmadığımı (daha doğrusu inanamadığımı) yüzüne karşı da söylemiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
HAHAHAHAHAHAHAHA gittin hesabımı mı buldun bu nasıl bir eziklik. :kiki: Hayatta hiçbir vasfınız yok ya sahiden çok üzülüyorum. :F Bunu dediğini anlamamıştım ama merak etme @denizz19'un haberi var çünkü haber ilk çıktığında inanmadığımı (daha doğrusu inanamadığımı) yüzüne karşı da söylemiştim. :A
Gece gündüz buradan çıkmayıp herkese elem kusan kişilerin yanında benim ezikliğimin lafı olmaz :) Bu arada yazık sana gerçekten senden başka işimiz olmadığını düşünmen ne acı :F :F Neyse bugün de IQ seviyemi düşüremediğim için senle daha fazla iletişim kuramayacağım:
IMG_20211218_134204_888.jpg

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:F Ee sen bunu zaten bana da söylemiştin:A Allahım iyice seviye yerlerde ayrıca seni deşifre etmeye çalıştı bence ceza almalı:D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
:F Ee sen bunu zaten bana da söylemiştin:A Allahım iyice seviye yerlerde ayrıca seni deşifre etmeye çalıştı bence ceza almalı:D
Evet elli kez dedim "hatta şaka yapıyorsun, gerçek haberi ver", "yarışmada düşük verdim diye böyle yapıyorsun" falan yazmıştım. Bir de seni etiketlemiş hani sen bana tepki göstereceksin de aramız bozulacak kafaya bakar mısın. :kiki: Evet Birsen'i sevmiyorum ama doğru haber verdiği için takip ediyorum ve istediğimi de sorabilirim en azından bazıları gibi burada laf atıp Twitter'da abla diye yalakalık yapmaktan iyidir. :F

Gece gündüz buradan çıkmayıp herkese elem kusan kişilerin yanında benim ezikliğimin lafı olmaz :) Bu arada yazık sana gerçekten senden başka işimiz olmadığını düşünmen ne acı :F :F Neyse bugün de IQ seviyemi düşüremediğim için senle daha fazla iletişim kuramayacağım: Ekli dosyayı görüntüle 112929
Evet başka işiniz yok ki hesabımı bulup tweetlerimi gösteriyorsun. :F Siz buraya çöktüğünüzden beri forumun IQ seviyesi yerlere indi zaten merak etme. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Evet elli kez dedim "hatta şaka yapıyorsun, gerçek haberi ver", "yarışmada düşük verdim diye böyle yapıyorsun" falan yazmıştım. Bir de seni etiketlemiş hani sen bana tepki göstereceksin de aramız bozulacak kafaya bakar mısın. :kiki: Evet Birsen'i sevmiyorum ama doğru haber verdiği için takip ediyorum ve istediğimi de sorabilirim en azından bazıları gibi burada laf atıp Twitter'da abla diye yalakalık yapmaktan iyidir. :F

Evet başka işiniz yok ki hesabımı bulup tweetlerimi gösteriyorsun. :F Siz buraya çöktüğünüzden beri forumun IQ seviyesi yerlere indi zaten merak etme. :A
Ayy tweet gösterdim diye başka işim olmuyor yani mantığa gel :F Her neyse bizi ne eziklemeye çalışsan da ne olduğun gayet de ortada maalesef :(
Sen açık açık deşifre ettiğinde ceza almamıştın ama çok konuşma bence bu konuda :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ayy tweet gösterdim diye başka işim olmuyor yani mantığa gel :F Her neyse bizi ne eziklemeye çalışsan da ne olduğun gayet de ortada maalesef :(

Sen açık açık deşifre ettiğinde ceza almamıştın ama çok konuşma bence bu konuda :F
Sen foruma niye gelsin neyse bugün de senin adına utanalım:A