Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hayır. Ben sadece Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Sadakatsiz izliyorum. Bunlara da geçen sezon pandemide başladım, yoksa artık türk dizisi izlemem. Çok yorucu. :A
Sen önceden yasak elma ender profilli değil miydin? ben onu da izliyorsun sanıyordum :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Reyting sonuçları eklendi.

Screenshot_20211218_113614.jpg

Screenshot_20211218_113548.jpg

Screenshot_20211218_113631.jpg
Screenshot_20211218_113533.jpg

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Yok aşko, hiç bakmadım o diziye. :A
Ama çok fazla bölüm olmasaydı bakmak isterdim, benim kafada entrikalı iş. :A
Aşırı fazla bölüm sayısına sahip 200'ü görür bence :A Bayağı izleyiciye sahip normalde biter sanıyordum dizi her yeni sezonu geldikçe düşeceği yerine yükseliyor :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Kaderimin Oyunu 2. bölüme göre çok temposu yüksek bir bölüm olmasa da iyi bir bölüm yayınladı akşam. Yakında AB reytinginin diğer gruplardaki reytingini geçeceğini düşünüyorum. Önümüzdeki hafta için güzel bir fragman hazırladılar sonunda :D

Bu arada;
Konularda paylaşılan reytingler inada dönüşmüş, sürekli dile getirilmesine rağmen asıl paylaşan kişiden kopyala yapıştır yapan sayfaların sonuçları paylaşılıyor. Uzun zamandır yokken dışardan takip ettiğimde de aynı durum vardı ve sırf bunu söylemek için foruma girmek istediğim dönemler bile oldu, yoğunluktan giremedim. Bence yeri gelmişken bu konuya bir açıklık getirilmesi gerekiyor.
@bazinga, @Aserat, @Dosi, @emreemreu ,@MEnes , @mesmeso, @Özgür , @Sherlock, @Tolstoyevski, @xdragxx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Bu hafta harika yükselmişiz yine düşman çatlatmaya devam. :Z

IMG_20211218_105601.jpg

Çalıntı dizi hariç diğer işler yine 4-5 bandında takılmaya devam etmiş. :A E günün açık ara liderini tahtından etmek zor tabii. :Z

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Klaus

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kaderimin Oyunu 2. bölüme göre çok temposu yüksek bir bölüm olmasa da iyi bir bölüm yayınladı akşam. Yakında AB reytinginin diğer gruplardaki reytingini geçeceğini düşünüyorum. Önümüzdeki hafta için güzel bir fragman hazırladılar sonunda :D

Bu arada;
Konularda paylaşılan reytingler inada dönüşmüş, sürekli dile getirilmesine rağmen asıl paylaşan kişiden kopyala yapıştır yapan sayfaların sonuçları paylaşılıyor. Uzun zamandır yokken dışardan takip ettiğimde de aynı durum vardı ve sırf bunu söylemek için foruma girmek istediğim dönemler bile oldu, yoğunluktan giremedim. Bence yeri gelmişken bu konuya bir açıklık getirilmesi gerekiyor.
@bazinga, @Aserat, @Dosi, @emreemreu ,@MEnes , @mesmeso, @Özgür , @Sherlock, @Tolstoyevski, @xdragxx
İki gündür ben de aynı şeyi söylüyorum, umarım yönetimde görüşülür ve çözüme kavuşturulur.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İki gündür ben de aynı şeyi söylüyorum, umarım yönetimde görüşülür ve çözüme kavuşturulur.
Tüm yönetim ekibini ekledim mesaja :D Bence çözülür. Reytingleri ilk paylaşan kişi bizim kendi üyemiz ama forumda başka sayfaların sonuçları paylaşılıyor. Sırf sebebini bilmediğim bir inat yüzünden.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,273
Puanı
1,060
Bu işe en çok Acun sevinmiştir...
Ocağa kadar Kırmızı Oda Final yaparlar.. Böylece birgün daha boşalır Survivor için. TRT nin Kıbrısı bile yükselmiş, En az izlenen dizi konumuna gelmiş KO.

Aziz ve Kaderimin Oyunu Cumaya iyice ağırlığını koymaya başladı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ocağa kadar Kırmızı Oda Final yaparlar.. Böylece birgün daha boşalır Survivor için. TRT nin Kıbrısı bile yükselmiş, En az izlenen dizi konumuna gelmiş KO.

Adam niye kendi dizisinin düşüşüne sevinsin? Neyse artık 7 gün hayatsız gibi aynı boş beleş saçmalıkları izlersiniz gözünüz aydın. :)

Ayrıca tüm gruplarda en az izlenen dizi hala Kıbrıs. :)

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kırmızı Oda kalitesi bizim izleyiciye fazlaydı zaten , o yüzden bu sonuçlara şaşırmadım. Artık eldeki hikayeler bitene kadar bölümlerin keyfini çıkarmaya devam edeceğiz.

Çok ilginç bir yorum olmuş abi. Adamın 7 gün Survivor yayınlamak gibi bir planı olsa, yeni dizi siparişi vermezdi. Acun artık yarışmalarla tüm haftayı götüremeyeceğini bildiği için diziler denedi ve denemeye de devam ediyor.

• Beğendim
Reactions: Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,273
Puanı
1,060
Adam niye kendi dizisinin düşüşüne sevinsin? Neyse artık 7 gün hayatsız gibi aynı boş beleş saçmalıkları izlersiniz gözünüz aydın. :)

Ayrıca tüm gruplarda en az izlenen dizi hala Kıbrıs. :)
Öncelikle senin nezdinden Survivor izleyenler için yada Survivor için bu tarz yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum.
Hiç kimseyi izlediği dizi,program için yargılamak,üstü kapalı laf yollamak hiçkimsenin haddine değildir.

Kim neyi istiyorsa izler,kimsede bunu yargılayamaz.
Herkesin fikir ve düşüncelerini paylaşma hakkı vardır ama sürekli bir program için. boş,bele,gereksiz. yada Survivor izleyenler kişiliklerini sorgulasın,rezil falan gibi yorumlar son derece rahatsız ve saygısız.

Yorumum senin üzerinden okuyacak herkesedir.

Düşünce ve yorumlarınızı elbet söyleyebilirsiniz ama bir yere.

Bu arada Kinaye yaptım Acun mevzusunda ama çokta üzüleceğini sanmam Acunun!
------

Kırmızı Oda kalitesi bizim izleyiciye fazlaydı zaten , o yüzden bu sonuçlara şaşırmadım. Artık eldeki hikayeler bitene kadar bölümlerin keyfini çıkarmaya devam edeceğiz.

Çok ilginç bir yorum olmuş abi. Adamın 7 gün Survivor yayınlamak gibi bir planı olsa, yeni dizi siparişi vermezdi. Acun artık yarışmalarla tüm haftayı götüremeyeceğini bildiği için diziler denedi ve denemeye de devam ediyor.
Ben bir ilginçlik görmüyorum ,kendi kendime eğlendim.
AllStar tutarsa 1 ay içinde bunu yaşayacağınızı sizde biliyorsunuz ama ben sesli düşündüğümde İlginç oluyor.

Bu arada çokta üzüleceğini düşünmüyorum.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Öncelikle senin nezdinden Survivor izleyenler için yada Survivor için bu tarz yorumlar yapılmasını doğru bulmuyorum.
Hiç kimseyi izlediği dizi,program için yargılamak,üstü kapalı laf yollamak hiçkimsenin haddine değildir.

Herkesin fikir ve düşüncelerini paylaşma hakkı vardır ama sürekli bir program için. boş,bele,gereksiz. yada Survivor izleyenler kişiliklerini sorgulasın,rezil falan gibi yorumlar son derece rahatsız ve saygısız.

------

AllStar tutarsa 1 ay içinde bunu yaşayacağınızı sizde biliyorsunuz ama ben sesli düşündüğümde İlginç oluyor.

Tamamen antilikle yazılmış bir yorum olduğunu düşünüyorum yorumunun ve peki senin dediğin gibi olsun. :A Adam bu aylarda yayınlanması için Ogm Pictures 'e yeni dizi siparişi verdi , senaryo baştan yazıldığı için gecikti. Mecburiyetten 7 gün yarışma yayınlamak başka , dizi tutsun da yarışma programını daha az yayınlayalım düşüncesi başka.

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,273
Puanı
1,060
Tamamen antilikle yazılmış bir yorum olduğunu düşünüyorum yorumunun ve peki senin dediğin gibi olsun. :A Adam bu aylarda yayınlanması için Ogm Pictures 'e yeni dizi siparişi verdi , senaryo baştan yazıldığı için gecikti. Mecburiyetten 7 gün yarışma yayınlamak başka , dizi tutsun da yarışma programını daha az yayınlayalım düşüncesi başka.
Neyin antiliği? Kırmızı Oda antiliği mi?
Fatih ben 1 tane yerli dizi izleyip, dizinin varlıklarını bu forum sayesinde öğrenen, ratinglerini bu forum sayesinde öğrenen biriyim.
Bu arada ben ilk sezonunda Kırmızı Oda yı sın derece öven biriyimdir.. Gerçi o zamanlar karşısında dizide yoktu, şimdi karşısına 2 dizi geldi.. En dibe gitti..

Bu arada Acun kanalı için ne düşünür biz sadeve yorumlarız.. Kendi yorumlarımız üzerinden birbirimize laf savaşı pek bir kazanım sağlamaz.

Ne yaparsa yapsın Acun. İsterse 7 gün kırmızı oda versin... Dizinin geçen seneye göre ilgi yitirdiği ortada.. Bitersede Acunun ah layıp vahlayacığınıda asla düşünmüyorum.
Bu konu hakkında ki son cevabımdır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061

------

Böyle bir şeyi nerede yazmışım gösterir misin? Hani her akşam farklı dizi izlersin tamam ama burada aynı şeyi 7 kere üst üste izlemek gibi oluyor. Bir grup boş insanın sırf ünlü olmak için tuhaf tuhaf oyunlar oynayıp yüz kere kavga etmesinden ibaret olan, eskisi kadar da izlenmeyen bir yapımı her gün izlemek size ne kazandıracak ki seviniyorsunuz? Üstelik cuma günü zirveyi falan da alamayacak ve abarttığınızla kalacaksınız. Kırmızı Oda için tek tehdit OGM'nin yeni dizisidir yoksa Survivor'ın hiçbir zaman direkt 7 gün yayınlanacak şekilde başlamadığını defalarca gördük.
------

Fatih ben 1 tane yerli dizi izleyip, dizinin varlıklarını bu forum sayesinde öğrenen, ratinglerini bu forum sayesinde öğrenen biriyim.
Bu arada ben ilk sezonunda Kırmızı Oda yı sın derece öven biriyimdir.. Gerçi o zamanlar karşısında dizide yoktu, şimdi karşısına 2 dizi geldi.. En dibe gitti..

Bu arada Acun kanalı için ne düşünür biz sadeve yorumlarız.. Kendi yorumlarımız üzerinden birbirimize laf savaşı pek bir kazanım sağlamaz.

Ne yaparsa yapsın Acun. İsterse 7 gün kırmızı oda versin... Dizinin geçen seneye göre ilgi yitirdiği ortada.. Bitersede Acunun ah layıp vahlayacığınıda asla düşünmüyorum.
Geçen sezon da tüm kanallar yeni dizilerini cumaya koymuştu ama dizi yoktu aynen. :)
------

Canım reytingleri iki haftadır yanlış açıklayıp sonradan düzeltiyorlar görmedin galiba. :A Asıl reytingimiz bu. :Z

img_20211218_105601-jpg.112922

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Cuma günü izlemediği dizinin , Kırmızı Oda'nın reytinglerini pusuda bekleyip , sırf laf atmak için bekleyen kişilerden biri de sensin abi . Buna antilik demeyip ne diyeceğim? :D Mesela ben Masumlar Apartmanı'nı ilk başladığında ilgiyle izliyordum ama sonradan bıraktım. Ama hiç Salı reytinglerini laf atma çabasıyla beklemedim. Ama Kırmızı Oda 'ya bunu yapan , sırf düşük reyting alsın da dalga geçelim diye bekleyen kişiler var .:F
------

Canım reytingleri iki haftadır yanlış açıklayıp sonradan düzeltiyorlar görmedin galiba. :A Asıl reytingimiz bu. :Z

img_20211218_105601-jpg.112922
Hak ettiği reytingler kesinlikle bu ama işte kaliteden çabuk sıkılır bizim izleyiciler .:A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Cuma günü izlemediği dizinin , Kırmızı Oda'nın reytinglerini pusuda bekleyip , sırf laf atmak için bekleyen kişilerden biri de sensin abi . Buna antilik demeyip ne diyeceğim? :D Mesela ben Masumlar Apartmanı'nı ilk başladığında ilgiyle izliyordum ama sonradan bıraktım. Ama hiç Salı reytinglerini laf atma çabasıyla beklemedim. Ama Kırmızı Oda 'ya bunu yapan , sırf düşük reyting alsın da dalga geçelim diye bekleyen kişiler var .:F
------

Hak ettiği reytingler kesinlikle bu ama işte kaliteden çabuk sıkılır bizim izleyiciler .:A
İşte demek hala sıkılmamışlar ki zirvedeki yerimizi koruyoruz. :Z

• Güldürdün
Reactions: Cervantes