Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tabikide Survivor izliyeceğiz .. @Tolstoyevski Naz yapma senide bekliyorum akşam en azından 1 tane beyin patlatan bir yorum bırakırsın :A :A

Tamam futbolda da bir topun arkasından 20 adam koşuyor da en azından bir gerçekliği ve ne bileyim amacı var, taraftar olmak izlemek vb :A Ama Survivor neden ilgiyle izlenir oldum olası hiç anlatmışımdır, sadece Türkiye için değil dünya genelinde bu böyle. Sonuçta bir realite şov ve dahası her sene değişen yarışmacılar, kendi içlerinde kazansalar ne olacak kaybetseler ne? Hele ki yarışmacıların maksatlı olarak entrikalar yapması ve izleyicilerin de onları çekiştirip dedikodu yapmaları 😱 En son Türk-Yunan survivorını izlemiştim ama onda da milli maç duygusuylaydı tabi ve şimdiki zamandaki gibi kim ne dedi, şu ne yaptı etti yoktu galiba. Onu kazanan adam da vefat etmişti seneler sonra...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,327
Puanı
1,060
Tamam futbolda da bir topun arkasından 20 adam koşuyor da en azından bir gerçekliği ve ne bileyim amacı var, taraftar olmak izlemek vb :A Ama Survivor neden ilgiyle izlenir oldum olası hiç anlatmışımdır, sadece Türkiye için değil dünya genelinde bu böyle. Sonuçta bir realite şov ve dahası her sene değişen yarışmacılar, kendi içlerinde kazansalar ne olacak kaybetseler ne? Hele ki yarışmacıların maksatlı olarak entrikalar yapması ve izleyicilerin de onları çekiştirip dedikodu yapmaları 😱 En son Türk-Yunan survivorını izlemiştim ama onda da milli maç duygusuylaydı tabi ve şimdiki zamandaki gibi kim ne dedi, şu ne yaptı etti yoktu galiba. Onu kazanan adam da vefat etmişti seneler sonra...
Adam gerçekten beyin yaktı ve gitti... Olm seni seviyorum. Yorumlarını okurken tüm beyin hücrelerimi uykudan uyandırmam gerekiyor :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
En son izlediğin dizi kayıp galiba:A Bide BZÇ izle de gör :A bir dizinin çekimi nasıl olur, müzikleri nasıl özenle seçilir, nasıl tempo düşürmeden senaryo yazılır, nasıl oyunculuk yarişiyor gör yani:A
Yok @Tolstoyevski sonraki mesajlarda bazı harfleri vurgulayarak bana alttan alttan Lost, Dark gibi dizilerin mesajıni vermeye çalışmış :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Erken final olduğu için sonunu aceleye getirmişlerdi yeşilçam filmi tadında bitmişti :A Galiba kayıp kızın adı Zeynep idi yanlış hatırlamıyorsam :A
Ben hiç hatırlamıyorum sadece göz attiğim diziydi. Aşiri yormustu izlerken. Sakin bi sahnesi yok gibiydi. Bi kafa dinleyelim dediğimiz an olmuyordu:F

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben hiç hatırlamıyorum sadece göz attiğim diziydi. Aşiri yormustu izlerken. Sakin bi sahnesi yok gibiydi. Bi kafa dinleyelim dediğimiz an olmuyordu:F

Zaten dizi dediğin öyle olur, Türk dizilerindeki öyle boş bakışmalar olsun gereksiz şarkı sahneleri olsun bayıyor insanı :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Dosi yüzünden 8888’i almayı unuttum demin mecburen birkaç mesajı silmek zorunda aldım bu tarihi an bir daha gelmezdi zaten 6666 hep içimde ukte kalmışken :A

F38AEAFF-18A7-41C5-BC58-99BF6DD8566B.jpeg

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Forumdash and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Eee eskiden vardir o dizi de 2012 filandı:X Yersiz uzunlugu olmasa BZÇ izlettirirdim :A @Tolstoyevski
Erken final olduğu için sonunu aceleye getirmişlerdi yeşilçam filmi tadında bitmişti :A Galiba kayıp kızın adı Zeynep idi yanlış hatırlamıyorsam :A
Ay dur bak ne geldi aklıma, Tols bana sayısız dizi ve film izlettirdi. Ben de bunun karşılığında BZÇ mi izletsem? :eek: :A
Hep Aşk ve Mavi düşünmüştüm :A
Ama Yasak Elma olabilir, hem direk bu sezondan başlasa yeterli. Ben bu sezon izlemeye başladım. Hem Tols'a aile ağacı ile diziyi tanıtırız :A @xemrexxx
yada galiba önermiştim Zehra ve Yıldız'in sahnesini :F @alperuz