Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz ?

• Hercai (ATV)

Oy: 3 13.6%
  • Arka Sokaklar (Kanal D)

• MasterChef Türkiye (TV8)

Oy: 1 4.5%
  • Güldür Güldür Show (Show TV)

• Ferhat ile Şirin (FOX)

Oy: 5 22.7%
  • Payitaht Abdülhamid (TRT 1)

Oy: 0 0.0%
  • Sevgili Geçmiş - Final (Star TV)

• Diğer (Lütfen Belirtiniz...)

• TV İzlemeyeceğim / İzlemedim

Oy: 5 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    22

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
GGS tebrikler. :)

Masterchef'i sevsem bile bıktırdı, tez zamanda final yapsın artık.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
AB grubu ve TOTAL grubu nasıl farklı dünyalar değil mi...
Hercai nasıl bir dizi olduğunu bile bilmiyorum ;TOTALde çok iyi ama AB de çok geride... Fox sanırım bir dizisinide erken final yapacak gibi... Ve kimsenin burada pek değinmediği Masterchef in AB deki her bölümde gösterdiği başarı ; ben 3-5 arası dedim ama 2. olması büyük başarı hatta 1. Fatih Portakal Haber bülteni olduğuna göre Masterchef gecenin en çok ilgi göre programı o zaman AB grubunda.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Oralara inanma sağlam kaynak değil. Zaten FOX bu reytinglerle 8'e kadar dayanmaz. :A
Ne dediysek o. Gelecek hafta Ferhat ile Şirin 2'ye düşer demiştim, bu hafta aynen öyle olmuş. Bu hafta da 1'i görür diyorum. Donuk, ifadesiz suratıyla Cansu Dere'nin nihayet tek başına yer aldığı bir işte yeteneksiz bir kadın olduğunu gösterdi bu proje. Fox'a ve OGM'ye teşekkürler tekrar. :A
OGM değil O3. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ferhat ile Şirin niye böyle oldu ya, üzüldüm gerçekten. O kadroya o senaryo... Ek olarak iç karartıcı hali, kaçırmış izleyiciyi.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ferhat ile Şirin'in showrunner'ı olsaydım kadın başrolleri farklı isimler seçerdim. Bence dizideki sorun Leyla Tanlar'ın Şirin için biraz fazla genç kalması. Cansu Dere'de sıkıntı göremiyorum :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Dünkü bölümü izlemedim ama dizi gayet iyi ilerliyor. Ama yine yeniden tahmin ettiğim gibi bu ülkede böyle işler reyting almaz artık. Alması mümkün değil. Bu yüzden bu işleri yapanların Tv'ye iş yapmayı bırakması lazım ya da reyting deneklerinin düzenlenmesi lazım. Yoksa böyle çoook erken biten kaliteli işlere şahit oluruz.
Hadi Halka gibi tarz olarak farklı ve TV dışı bir iş olsa dediğin kabul edilebilir ama bildiğin pembe dizi bu. İlk bölümü de neredeyse 6 reyting aldı. Yani senaryosu iyi olsa zaten tutacaktı ama demek ki kötüymüş ki her hafta gittikçe çöktü. Her şeyde deneklerin suçu yok kısacası. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hadi Halka gibi tarz olarak farklı ve TV dışı bir iş olsa dediğin kabul edilebilir ama bildiğin pembe dizi bu. İlk bölümü de neredeyse 6 reyting aldı. Yani senaryosu iyi olsa zaten tutacaktı ama demek ki kötüymüş ki her hafta gittikçe çöktü. Her şeyde deneklerin suçu yok kısacası. :A
Ya biraz çetrefilli de bir iş yani. Öyle hemen pembe dizi diyip atayım şeklinde ilerlemiyor. İşte geçmişle bağlantılar olsun, kurgu olsun, içinde barındırdığı gizem olsun, flashbackler, işin aksiyon kısmı falan derken seyirciye hitap etmediği çok açık. Keza çekimleri ve müzikleri de farklı. Çekim dediğim dizinin havası baya kasvetli. Yani klasik bir pembe dizi değil, farklı bir dizi. O yüzden yine yeniden deneklerin suçu var evet. :A