Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz ?

• Hercai (ATV)

Oy: 3 13.6%
  • Arka Sokaklar (Kanal D)

• MasterChef Türkiye (TV8)

Oy: 1 4.5%
  • Güldür Güldür Show (Show TV)

• Ferhat ile Şirin (FOX)

Oy: 5 22.7%
  • Payitaht Abdülhamid (TRT 1)

Oy: 0 0.0%
  • Sevgili Geçmiş - Final (Star TV)

• Diğer (Lütfen Belirtiniz...)

• TV İzlemeyeceğim / İzlemedim

Oy: 5 22.7%

• Kullanılan toplam oy
    22

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Dizinin mafya kısmı onda yanı o gittimi bizede yol görünüyor :F :F :F @MEnes @serhatt
Dünkü bölümü izlemedim ama dizi gayet iyi ilerliyor. Ama yine yeniden tahmin ettiğim gibi bu ülkede böyle işler reyting almaz artık. Alması mümkün değil. Bu yüzden bu işleri yapanların Tv'ye iş yapmayı bırakması lazım ya da reyting deneklerinin düzenlenmesi lazım. Yoksa böyle çoook erken biten kaliteli işlere şahit oluruz.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dünkü bölümü izlemedim ama dizi gayet iyi ilerliyor. Ama yine yeniden tahmin ettiğim gibi bu ülkede böyle işler reyting almaz artık. Alması mümkün değil. Bu yüzden bu işleri yapanların Tv'ye iş yapmayı bırakması lazım ya da reyting deneklerinin düzenlenmesi lazım. Yoksa böyle çoook erken biten kaliteli işlere şahit oluruz.
Tolgayla şey etmesi dısında rahatsız oldum unsur yok benimde :A Ama kaliteli diziler reyting alamıyor evet kısaca ecünnü dizileri olsa fox tekrar uçar bu kanalda anlasılan ecünnü dizileri dısında diğer dizilere yer yok :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tolgayla şey etmesi dısında rahatsız oldum unsur yok benimde :A Ama kaliteli diziler reyting alamıyor evet kısaca ecünnü dizileri olsa fox tekrar uçar bu kanalda anlasılan ecünnü dizileri dısında diğer dizilere yer yok :A :A :A
Tv'de dizi izlemeyi hepten bırakacağım yakın gelecekte. İlgimi çeken diziler yayına başlıyor ve 4 5 bölüm sonra bitiyor. Hal böyle olunca benim de gemiyi terk etme zamanım yaklaşıyor. :A Çukur bitince bu sezon sonu sanırım daha da izlemem Tv'de dizi... :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tv'de dizi izlemeyi hepten bırakacağım yakın gelecekte. İlgimi çeken diziler yayına başlıyor ve 4 5 bölüm sonra bitiyor. Hal böyle olunca benim de gemiyi terk etme zamanım yaklaşıyor. :A Çukur bitince bu sezon sonu sanırım daha da izlemem Tv'de dizi... :A
Benimde o saydım 3 dizi işte bittikleri an benimde sanırım işim bitiyor :F Yabancı diziler var Allahtan :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ferhat'ım bugün sabah 10.00 gibi final karar aldı,
yine değer bilmediniz! İzleyin siz Hercai ve Arka Sokaklar'ı devam !! :mad::T

sEVGili geçmiş kitlesi bize geçer biraz artık :T

Son düzenleme: