13 Aralık 2019 Cuma Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz ?

• Hercai (ATV)

Kullanılan: 3 14.3%
  • Arka Sokaklar (Kanal D)

Kullanılan: 2 9.5%
  • MasterChef Türkiye (TV8)

Kullanılan: 1 4.8%
  • Güldür Güldür Show (Show TV)

Kullanılan: 3 14.3%
  • Ferhat ile Şirin (FOX)

Kullanılan: 5 23.8%
  • Payitaht Abdülhamid (TRT 1)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sevgili Geçmiş - Final (Star TV)

• Diğer (Lütfen Belirtiniz...)

• TV İzlemeyeceğim / İzlemedim

Kullanılan: 5 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    21

Ahmed

Emekli
12 Eylül 2013
19,932
11,697
860
GGS tebrikler. :)

Masterchef'i sevsem bile bıktırdı, tez zamanda final yapsın artık.

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
1,848
1,608
165
Ne dediysek o. Gelecek hafta Ferhat ile Şirin 2'ye düşer demiştim, bu hafta aynen öyle olmuş. Bu hafta da 1'i görür diyorum. Donuk, ifadesiz suratıyla Cansu Dere'nin nihayet tek başına yer aldığı bir işte yeteneksiz bir kadın olduğunu gösterdi bu proje. Fox'a ve O3'e teşekkürler tekrar. :A

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
350
104
44
Manisa
AB grubu ve TOTAL grubu nasıl farklı dünyalar değil mi...
Hercai nasıl bir dizi olduğunu bile bilmiyorum ;TOTALde çok iyi ama AB de çok geride... Fox sanırım bir dizisinide erken final yapacak gibi... Ve kimsenin burada pek değinmediği Masterchef in AB deki her bölümde gösterdiği başarı ; ben 3-5 arası dedim ama 2. olması büyük başarı hatta 1. Fatih Portakal Haber bülteni olduğuna göre Masterchef gecenin en çok ilgi göre programı o zaman AB grubunda.

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
52,308
33,167
1,061
İstanbul
Oralara inanma sağlam kaynak değil. Zaten FOX bu reytinglerle 8'e kadar dayanmaz. :A
Ne dediysek o. Gelecek hafta Ferhat ile Şirin 2'ye düşer demiştim, bu hafta aynen öyle olmuş. Bu hafta da 1'i görür diyorum. Donuk, ifadesiz suratıyla Cansu Dere'nin nihayet tek başına yer aldığı bir işte yeteneksiz bir kadın olduğunu gösterdi bu proje. Fox'a ve OGM'ye teşekkürler tekrar. :A
OGM değil O3. :D

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,602
42,772
1,061
Ankara
Ferhat ile Şirin niye böyle oldu ya, üzüldüm gerçekten. O kadroya o senaryo... Ek olarak iç karartıcı hali, kaçırmış izleyiciyi.

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
19,079
13,359
861
Ferhat ile Şirin'in showrunner'ı olsaydım kadın başrolleri farklı isimler seçerdim. Bence dizideki sorun Leyla Tanlar'ın Şirin için biraz fazla genç kalması. Cansu Dere'de sıkıntı göremiyorum :)

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
52,308
33,167
1,061
İstanbul
Dünkü bölümü izlemedim ama dizi gayet iyi ilerliyor. Ama yine yeniden tahmin ettiğim gibi bu ülkede böyle işler reyting almaz artık. Alması mümkün değil. Bu yüzden bu işleri yapanların Tv'ye iş yapmayı bırakması lazım ya da reyting deneklerinin düzenlenmesi lazım. Yoksa böyle çoook erken biten kaliteli işlere şahit oluruz.
Hadi Halka gibi tarz olarak farklı ve TV dışı bir iş olsa dediğin kabul edilebilir ama bildiğin pembe dizi bu. İlk bölümü de neredeyse 6 reyting aldı. Yani senaryosu iyi olsa zaten tutacaktı ama demek ki kötüymüş ki her hafta gittikçe çöktü. Her şeyde deneklerin suçu yok kısacası. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes