13 Aralık 2013 Cuma Reyting Sonuçları

"Dila Hanım" tebriği hak etmiyor ki. "Karagül" ve "Medcezir" hak ediyor ama o dizinin tebriği hak eden bir tarafı yok. :X
tebriğin kralını hakediyo hemde dizi ne zorluklar atlattı p2 ye geçti reytingleri düştü güçlü rakipleri geldi kanal değiştirdi ama yıkılmadı bence şu durumda en büyük tebriği dila hanım hakediyo nerdeyse ilk zamanlarında ki gücüne kavuşacak

"Karagül"e rastladım demin ben daha başlarındayım arada bakıyorum ama bozmuş gibi ergen Aşk'lar filan....

Rıza'nın yaşadığından habersiz olan Dila'nın günlerdir tuttuğu yas onu nasıl bir yola sürükleyecek? #DilaHanım

Hullogggg dilama bak dilama @dizikolik fazlasıyla hakediyor. Izlemeden karar verme izlemiyorsan da boş yorum yapma lütfen

Çekilin ulaaaan dilama bakin beeee... Hahaha :D

tebriğin kralını hakediyo hemde dizi ne zorluklar atlattı p2 ye geçti reytingleri düştü güçlü rakipleri geldi kanal değiştirdi ama yıkılmadı bence şu durumda en büyük tebriği dila hanım hakediyo nerdeyse ilk zamanlarında ki gücüne kavuşacak

Hullogggg dilama bak dilama @dizikolik fazlasıyla hakediyor. Izlemeden karar verme izlemiyorsan da boş yorum yapma lütfen

+1 :lol:

22:00 - 22:15 #sbt #reyting'leri 1) FOX: 11.48 2) STAR: 8.6 3) SHOW: 6.5 4) TRT1: 2.74 5) SMNYL TV: 2.1
dila hanımı övecek kelime bulamıyorrum harbiden helal olsun ya dip yapan dizi ne duruma geldi reytingte :d bu arada show tv iyice kendine gelmeye başlıyo he @mrt-06 :D aga baksana artık zirve mücadelesine girmeye başladı salı çarşamba cuma durumu çok iyi şu anda :D

dedim sana rıza ölmez diye :)

ölseydi ne biçim üzülecektim? ama üzüntüm kursağımda kaldı doya doya üzülemedim şimdi:))

karagül her zamanki gibi açık ara önde ama tns de alacağı en fazla 10 olacaktır :)

Karagül daha da yükselmis gecen hafta ki anliga göre, Medcezir sabit. Dila'da cosmus gibi :)

aga 5-10 dk bakmakla dizinin bozduğunu anlayamazsın belki 10 dk hariç geri kalan yerler müthiştir olabilir yani :)
Öyle değil Karagül çok farklı güzel bir Dram. :) . Ama Manken Oyun'cu getirip Aşk sahnelerinin olması böyle bir Dizi de olmamalı bence. Çok Ergen'ik. :) .