Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,468
Puanı
1,060
Yasak Elma yükselmiş, gelecek hafta savaşlar başlıyor daha da artar. :Z

Sefirin Kızı AB'de şaşırtıcı bir şekilde 4 altına düşmüş ABC'de 6 almış saçmalık. :A Oranları yine de gayet iyi.

Uyanış ne uzar ne kısalır, sezon boyu bu oranlarda gider gelir.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
İyi gel ortak bir dizi seç de izleyelim, @Aserat'ın gıcık kaptığı dizilerden olsun lütfen. :A
Masumlar Apartmanıyla kontenjanımı doldurdum :A Aslında sadakatsiz de izleyebilirim ama hikayesi çok dar gibi geliyor. Gidişata göre belki sonradan başlarım, bu aralar bir şeyler izlemeye pek vakit bulamıyorum zaten :(

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanıyla kontenjanımı doldurdum :A Aslında sadakatsiz de izleyebilirim ama hikayesi çok dar gibi geliyor. Gidişata göre belki sonradan başlarım, bu aralar bir şeyler izlemeye pek vakit bulamıyorum zaten :(
Sadakatsiz'i bende izlemeyi düşünüyorum. Gidişata göre başlarım herhalde ama Kanal D'de olması beni korkutuyor. Yine de listeme alacağım gibi. :A

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Sadakatsiz'i bende izlemeyi düşünüyorum. Gidişata göre başlarım herhalde ama Kanal D'de olması beni korkutuyor. Yine de listeme alacağım gibi. :A
İlk bölümden 7 reyting alan dizi için bile tereddüt ediyorsan Menajerimi Ara için boşa uğraşıyorum bu ne seçicilik be. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
1-2 bölüm daha geçsin de fragmanlar ilgimi çekerse ve reytingler düşük olmazsa başlarım belki :D
Keşke Seray Kaya bu diziye gelseydi :(

• Üzücü

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
2. bölümüyle çakıldı dedikten sonra malzeme çıkmayacağını anlayınca 7 ay sonra başka günde yayınlanan bölümle kıyaslamaya çalışıyorsun ama yemezler. :A
Haticeye değil neticeye bakıyoruz sonuçta, dibe çakıldı mı çakıldı. Nokta(.) :A