11 Nisan 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash and kerem
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem
Hekimoglu'nu izledim, sardi ama devam etmedim nedense. :F

Ilk bölümü güzeldi aslinda. :A
o devamlı izlenecek dizi değil :X Galip Dervişi biliyorsundur. Onun gibi birbirinden bağimsiz vaklar olunca herhangi bi hafta izlesen de bişey kaçırmış sayılmazsin:A 5.bölümü aç nolmuştu demezsin, aynı tadı alırsın :A

• Güldürdün
Reactions: kerem
Aaa kadının erkek izlemesi normal zaten ayoll :F Forumun erkekleri erkeğe ilgi dyması normal değil :A :A :A @Forumdash
Iyide bunun diziyle alakasi yok ki. :A Cukur, EDHO, Ramo gibi dizileri genellikle erkekler izler, kadinalr izlemez. O yüzden erkek dizileri diyoruz zaten. :F

Kadinlar daha cok entrika izliyor. Yasak Elma, Zalim Istanbul vs. :A @Forumdash

o devamlı izlenecek dizi değil :X Galip Dervişi biliyorsundur. Onun gibi birbirinden bağimsiz vaklar olunca herhangi bi hafta izlesen de bişey kaçırmış sayılmazsin:A 5.bölümü aç nolmuştu demezsin, aynı tadı alırsın :A
Basroldeki doktorlarin ve genc asistanalrin arasindaki iliskiyi merak ettim sadece. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
Iyide bunun diziyle alakasi yok ki. :A Cukur, EDHO, Ramo gibi dizileri genellikle erkekler izler, kadinalr izlemez. O yüzden erkek dizileri diyoruz zaten. :F

Çukur babil ramo kadınlara daha hitap eden diziler dram dizileri senin izlediklerin cıvık vakit kaybı diziler :A :A :A @Forumdash @xemrexxx

Ben entraya kafam basmıyor öyle şeyler en nefret ettim şeyler :A

Kız bunlar erkeklere de ilgi duymuyor ki @kerem @Harunnn60 a, @Forumdash da @serhatt a ilgi duyuyor serhat la harunla erkek demek erkeklere hakarettir be :A
@serhatt deneme yanılma yöntemıydı :A Ve hayatımın öyle olmadiğini keşfetmem de buyuk katkı sağladı. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum:F Berbattı :A
Babil güzel işte @Forumdash @xemrexxx :A Onu bende izliyorum :A
Evet Halit ve oğlu döktürüyor:bhr:

Kız @xemrexxx BZÇ'yi kadınlar mı en çok izliyor erkekler mi:A Baksana:X Gece gece aklıma ne düşürdünüz:F