Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,134
Puanı
710
star cem uzanın zamanına dönüyor yabancı filmler ve ibo show

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Ne dediysek o... Yine ve yine haklı çıktık. Yeni yıla kadar kurtuluyoruz hayırlısıyla. :A @serhatt

Gel teselli edeyim seni. Beraber ağlarız hatta. :Z @Aserat
tumblr_pj8mdiQ6pK1rw9xr5o1_400.gifv
Öğretmen'i niye istemiyorsunuz? (b)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,684
Puanı
1,060
Arıza oranlarını korumuş maç karşısında, tebrikler.

Çok Güzel Hareketler yanlış taktikler yapıyor. Erken saatte maç olduğunda özetsiz başladı dün akşam ise uzun özet verdi.

Menajerimi Ara'nın tekrarı iyi gitmiş.

Öğretmen fena değil ama özetsiz yayına girseydi daha iyi giderdi.

• Beğendim
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,714
Puanı
860
Öğretmen için konuşmak daha erken. Hem gün değişikliği hem de maç varken yine iyi oranlar almış. Haftaya yükselme olmazsa konuşmaya başlayabiliriz.

ÇGH yağında kavrulmaya devam ediyor.

Menajerimi Ara günündeki oranları almaya devam ediyor. Bu güne gelse bile fazla bir artış yaşayacağını düşünmüyorum. Hep dediğim gibi bu dizinin sıkıntısı günü değil.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,514
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziler artık çok uzun sürüyor eskiden 23.15’te biterdi Beyaz Show öyle başlardı. Artık onu yapsalar 00.15’te başlar o zaman da kimse izlemez bence. :D

Bence kanal PT1’e film koyar, 22.00 gibi İbo Show yayınlanır.
PT2'de iyi gideceğini düşünmüyorum ben nedense. En fazla bir kaç bölüm meraktan izlenir, o kadar. Sonra da geldiği yere tekrar döner. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,359
Puanı
1,060
Milli maç beklenildiği gibi açık ara zirvede.

Masterchef güzel oranlar almaya devam ediyor.

Arıza dizisi tuttu diyebiliriz artık. Sezonu bu şekilde bitirir.

Rafadan Tayfa Göbekli Tepe iyi oranlar almayı başarmış.

Öğretmen iyi bir başlangıç yapamamış. Savaşçı çok daha iyi oranlar alıyordu, özellikle totalde. Kanalın bu reytinglerde memnun olduğunu düşünmüyorum.

Maria ile Mustafa yakında final haberi gelir.

Menajerimi Ara'nın tekrarı A/B'de 11. olmuş. Kanal diziyi pazar gününe alsa en azından A/B'de ilk 5 içerisinde yer alacağını düşünüyorum.

Çok Güzel Hareketler 2 kötü gitmiş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Öğretmen 6 aylık ara, gün değişimi, milli maç engeli ve doğru düzgün tanıtılmamasına rağmen 3 küsür almayı başarmış gelecek haftalarda 4 bandına çıkacaktır. Tabii bunun için hafta boyunca tekrar ve tanıtım konusunda yüklenilmesi lazım ama FOX'a bu konuda pek güvenemiyorum.

Menajerimi Ara için hiçbir şey demiyorum. İzlenme potansiyeli fazlasıyla var ama bunu değerlendirecek bir kanal var mı bilemiyorum. Umarım bu verilerden sonra çoktan alınması gereken mantıklı karar artık uygulanır. Salı günü reytingler kaç gelirse gelsin artık o günden hayır göremeyeceği bariz.

Öğretmen için konuşmak daha erken. Hem gün değişikliği hem de maç varken yine iyi oranlar almış. Haftaya yükselme olmazsa konuşmaya başlayabiliriz.

ÇGH yağında kavrulmaya devam ediyor.

Menajerimi Ara günündeki oranları almaya devam ediyor. Bu güne gelse bile fazla bir artış yaşayacağını düşünmüyorum. Hep dediğim gibi bu dizinin sıkıntısı günü değil.
Bir dizinin başka gündeki tekrarıyla yeni bölüme yakın oranlar alması dizinin başarılı olduğunu ve izlenme potansiyeli taşıdığını gösterir. Geçen sezon Mucize Doktor gibi rekor kıran bir işin tekrarı bile en fazla 2 küsür (PT tekrarları hariç) alıyordu. Maç ve güçlü rakipler karşısında neredeyse ilk 10'a girecekmiş hatta ÇGH2'nin yeni bölümünü bile sollamış. Keşke biraz da olumlu taraftan bakabilsen.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,714
Puanı
860
Öğretmen 6 aylık ara, gün değişimi, milli maç engeli ve doğru düzgün tanıtılmamasına rağmen 3 küsür almayı başarmış gelecek haftalarda 4 bandına çıkacaktır. Tabii bunun için hafta boyunca tekrar ve tanıtım konusunda yüklenilmesi lazım ama FOX'a bu konuda pek güvenemiyorum.

Menajerimi Ara için hiçbir şey demiyorum. İzlenme potansiyeli fazlasıyla var ama bunu değerlendirecek bir kanal var mı bilemiyorum. Umarım bu verilerden sonra çoktan alınması gereken mantıklı karar artık uygulanır. Salı günü reytingler kaç gelirse gelsin artık o günden hayır göremeyeceği bariz.

Bir dizinin başka gündeki tekrarıyla yeni bölüme yakın oranlar alması dizinin başarılı olduğunu ve izlenme potansiyeli taşıdığını gösterir. Geçen sezon Mucize Doktor gibi rekor kıran bir işin tekrarı bile en fazla 2 küsür (PT tekrarları hariç) alıyordu. Maç ve güçlü rakipler karşısında neredeyse ilk 10'a girecekmiş hatta ÇGH2'nin yeni bölümünü bile sollamış. Keşke biraz da olumlu taraftan bakabilsen.
Dediklerine katılıyorum ama pazar gününe geçince de alacağı reyting aşağı yukarı bu kadar olacak. Bak tekrar diyorum bu diziyi sadece gün değişikliği kurtarmaz. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,181
Puanı
1,061
Dediklerine katılıyorum ama pazar gününe geçince de alacağı reyting aşağı yukarı bu kadar olacak. Bak tekrar diyorum bu diziyi sadece gün değişikliği kurtarmaz. :D
En azından en kötü ihtimalle bile 3-4 alır ki salıdan her türlü daha iyi. Biz nasıl yeni dizilerin tekrarları bu reytingi alınca kesin yükselir diyoruz o da yükselir zira 2.5 reyting yabana atılacak bir şey değil. Masumlar Apartmanı başlamadan önce de senaryo tıpkı şimdiki gibi işliyordu demek ki izleyici bu şekilde de izleyebiliyor. Senaryosu kötü olan ve ilgi çekmeyen bir dizi 20.00'de asla bu reytingleri alamaz. Ayrıca senarist değişti ama etkisini gösterebilmesi için başka değişiklikler de lazım.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu sezon FOX etkisini kaybetdi diyebiliriz. Önceki 2 sezonda hergün zirvelere oynuyordu, bu sezon gözle görülür bir gerileme var genel olarak. (Sadece Öğretmen için demiyorum bunları.)

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,714
Puanı
860
En azından en kötü ihtimalle bile 3-4 alır ki salıdan her türlü daha iyi. Biz nasıl yeni dizilerin tekrarları bu reytingi alınca kesin yükselir diyoruz o da yükselir zira 2.5 reyting yabana atılacak bir şey değil. Masumlar Apartmanı başlamadan önce de senaryo tıpkı şimdiki gibi işliyordu demek ki izleyici bu şekilde de izleyebiliyor. Senaryosu kötü olan ve ilgi çekmeyen bir dizi 20.00'de asla bu reytingleri alamaz. Ayrıca senarist değişti ama etkisini gösterebilmesi için başka değişiklikler de lazım.
Evet mesela Barış gibi gereksiz isimlerin süresi kısaltılıp başta Peride olmak üzere menajerlere verilmeli. Dicle ve Kıraç'ın meselesi artık herkes tarafından bilinmeli ve en önemlisi: Gülin'in daha yumuşak birisi olup Kıraç ile aşk yaşaması. Noemie görse dava açar bu senaryoya. :D Özellikle bu haftadaki planlama sahnesinde sinir bastı beni.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,525
Puanı
1,060
Öğretmen beni şaşırttı ben daha yüksek bekliyordum Arızayı geçemeceğini biliyordum amadaha yüksek bekliyordum maçın etkilediğini düşünüyorum haftaya toparlar :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Haftasonları bomboş abi ya.Pazar günü de boştu aşırı boşluk var dolmalı acilen :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,512
Puanı
1,060
Arıza maça rağmen çok düşmemiş Total de yükselmiş hatta bölüm çok iyiydi dizi için kesin olarak tuttu diyebiliriz. :Z Show'a ilaç gibi geliyordur bu oranlar.

Öğretmen gün değişikliği, 6 aylık ara ve maça rağmen bence ortalama başlamış, gelecek haftalarda yükselip yerini sağlamlaştıracaktır.

Menajerimi Ara yeni bölümünden fazla izlenecekmiş neredeyse, kanal ve yapımcı bu reytingleri görüp diziyi hala bu güne almıyorsa geçmiş olsun.

ÇGH özeti daha çok izlenmiş, bu oranlarla ne kadar devam eder bilinmez.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,708
Puanı
1,060

Kendimi avutmaya çalışınca bende böyle oluyorum. :A