Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Kırmızı Oda harika gitmeye devam ediyor. Total ve ABC1'de ufacık düşmüş ama AB kitlesi sahip çıkmayı sürdürüyor. Tebrikler Doktor Hanım, Boncuk, Selvi, Hediye ve diğerleri. :Z

Akrep bayağı iyi başlamış. İlk başta Yusuf Çim nedeniyle tutmaz diye düşünmüştüm ama fragmanlar öyle iddialıydı ki ilgi çekeceği belliydi. Özellikle ABC'si bayağı iyi gelmiş ve Total'i de 5 bandına çıkarırsa rahat rahat devam ediyor. Demek ki aylar önce fragman yayınlayıp bas bas reklam yapmak önemli değil iş iyiyse bir şekilde yolunu buluyor. Demet Akbağ ve Evrim Alasya adına sevindim.

Akrep en çok Recai'yi sokar demiştim öyle de olmuş. :A Devamını da bekliyoruz inş. :A

Kırmızı Oda her zamanki gibi zirvede :Z
Akrep güzel bir başlangıç yapmış, bu haftaki tekrarları ile haftaya daha da yükselir.
Fox'un film hamlesi elinde patlamış. Olan Çocukluk'a oldu. Gelecek hafta oranları düşecektir, diğer haftalara göre.
Olay hamle falan değil ki korona ve başka nedenlerden (senaryo değişikliği olduğu da söyleniyor) yayınlanmadı ve doldurmak için film konuldu. Yoksa bölüm hazırken sırf yeni dizi geliyor diye onu kaldırıp Ayla yayınlamadı. Dün de bayağı konuşuluyordu herhalde buradakiler dışında yüksek reyting bekleyen (kanal dahil) yoktur 50. kez yayınlanan filmden. Ayrıca Total'de 4 küsür almış daha ne olsun.

• Beğendim
  • Harika
Reactions: slhttnmtl and STAR
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Akrep aşağı yukarı beklediğim oranlarda başlamış. Ben Total’i de 5 bandında bekliyordum ama yine de fena bir başlangıç olmamış dizi adına.

Apar topar mı? :A Apar topar olduğunu sanmıyorum yani 2 hatadır Star deli gibi tanıtımını yaptı dizinin, sosyal medya pr’ı da güzel yapıldı. Yani 2 hafta iyi bir süre apar topar olmuyor. :A
Tanıtım fragmanı çıktıktan 13 gün sonra yayına başlayan çok dizi de hatırlamıyorum ben. Genelde bir ay önceden tanıtımları yayınlanıyor dizilerin. Bazısının daha fazla sürüyor hatta :D Ortalamaya kıyasla apar topar bence :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Akrep ortalama üstü bir başlangıç yapmış;

AB de yer edinecek gibi duruyor ama AB de yer edinirken sanırım Çocukluk dan almış...

Çünkü AYLA totalde iyi iş yapmış yane Fox orada kendini korumuş ama AB de seyirci Akrep e yönelmiş.

Akrep durumu haftaya daha belli olur Çocuklukta bir yayında olsunda.

Totalde KO ve AS baskınlığı aynen devam ediyor.
AB de KO zaten vazgeçilmez hale geldi ki oranını arttırmış, Boncuk sevilmiş demek ki....

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tanıtım fragmanı çıktıktan 13 gün sonra yayına başlayan çok dizi de hatırlamıyorum ben. Genelde bir ay önceden tanıtımları yayınlanıyor dizilerin. Bazısının daha fazla sürüyor hatta :D Ortalamaya kıyasla apar topar bence :A
İşte bence o kadar uzun tanıtmak da iyi değil. Bana göre 13 - 15 gün ideal geldi. :A Ortalamaya göre apar topar yine olmuyor ya tamam az sürede tanıtıldı ama çok tanıtıldı ben ne zaman Star’da bir şey izlesem reklam çıktığında hep Akrep veriliyordu, alt bantta çıkanlara ve Star Haber ile En Güzel Bölüm’de yapılan haberleri saymıyorum bile. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kırmızı Oda harika gitmeye devam ediyor. Total ve ABC1'de ufacık düşmüş ama AB kitlesi sahip çıkmayı sürdürüyor. Tebrikler Doktor Hanım, Boncuk, Selvi, Hediye ve diğerleri. :Z

Akrep bayağı iyi başlamış. İlk başta Yusuf Çim nedeniyle tutmaz diye düşünmüştüm ama fragmanlar öyle iddialıydı ki ilgi çekeceği belliydi. Özellikle ABC'si bayağı iyi gelmiş ve Total'i de 5 bandına çıkarırsa rahat rahat devam ediyor. Demek ki aylar önce fragman yayınlayıp bas bas reklam yapmak önemli değil iş iyiyse bir şekilde yolunu buluyor. Demet Akbağ ve Evrim Alasya adına sevindim.

Akrep en çok Recai'yi sokar demiştim öyle de olmuş. :A Devamını da bekliyoruz inş. :A

Olay hamle falan değil ki korona ve başka nedenlerden (senaryo değişikliği olduğu da söyleniyor) yayınlanmadı ve doldurmak için film konuldu. Yoksa bölüm hazırken sırf yeni dizi geliyor diye onu kaldırıp Ayla yayınlamadı. Dün de bayağı konuşuluyordu herhalde buradakiler dışında yüksek reyting bekleyen (kanal dahil) yoktur 50. kez yayınlanan filmden. Ayrıca Total'de 4 küsür almış daha ne olsun.
Film yerine dizinin kolaj bölümü yayınlanabilirdi en azından. Ya da daha fazla izleyici çekecek bir film. Bana göre büyük bir hata yeni dizinin başladığı gün Fox'un yaptığı

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İşte bence o kadar uzun tanıtmak da iyi değil. Bana göre 13 - 15 gün ideal geldi. :A Ortalamaya göre apar topar yine olmuyor ya tamam az sürede tanıtıldı ama çok tanıtıldı ben ne zaman Star’da bir şey izlesem reklam çıktığında hep Akrep veriliyordu, alt bantta çıkanlara ve Star Haber ile En Güzel Bölüm’de yapılan haberleri saymıyorum bile. :A
Tamam az sürede diyelim orta yolu bulalım :A
Star istediği kadar tanıtsın bence bu sezon çok ifade etmiyor maalesef. Her kanalın yüksek reytingli işleri varken kanalın sadece 3 yapımı ayakta durabildi bu sezon. Sefirin Kızı, İbo Show ve Menajerimi Ara kendini devam ettirecek kadar izleniyor. :D Gündüz kuşağı da bitik gibi (Gerçeğin Peşinde hariç) . Belki bu diziyle bu sezon şeytanın bacağını kırar :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Eklemeni yapsana be.

FOX çok büyük hata yaptı.
Akrep dizinin asıl oralanları 3. Bölümde belli olur. Haftaya da az çok oranlar şekillenir zaten. İyi Aile Babası durumu tekrar yaşanmaz umarım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,060
Eklemeni yapsana be.

FOX çok büyük hata yaptı.
Akrep dizinin asıl oralanları 3. Bölümde belli olur. Haftaya da az çok oranlar şekillenir zaten. İyi Aile Babası durumu tekrar yaşanmaz umarım.
Ben düşüş bekliyorum gelecek hafta. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,060
Kırmızı Oda ufak tefek iniş çıkışlarla yoluna tam gaz devam ediyor tebrikler.

Hercai'nin oranları da kanala yeterli fazla düşmemiş.

Arka Sokaklar için yorum yapmaya değmez, bildiğimiz gibi.

Ramo onca değişikliğe rağmen tutundu, demek ki tek önemli olan SENARYO'ymuş. Kocaman tebrikler.

Akrep çok iyi başlamış, ben 6+ alacağını sanmıyordum, kendi düşüncem gelecek hafta düşecektir ki umarım düşmez.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Senin için mesajı tekrar buldum ve evet yanlış anlamışsın. :A Sadece AB'de geçti demişim ve önce KO'dan bahsettiğim için diğer grupta da ilk başta onun (11.43) sonra Sadakatsiz'in (11.82) oranını yazmıştım. :A
Hiç az değilsin, ABC'de sadece oranları belirterek öyle bir algı yaratmışsın resmen. :A

• İlginç