Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Akrep tam tahmin ettiğim gibi başlamış, konuşmak için biraz erken ama fragmanları baya iddialıydı. Oyuncular da çok iyi olunca sadece 2 tanıtımla da dizi tutabiliyormuş demek ki. :)

Sinanalbayci27

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
9
Kırmızı Oda ufak tefek iniş çıkışlarla yoluna tam gaz devam ediyor tebrikler.

Hercai'nin oranları da kanala yeterli fazla düşmemiş.

Arka Sokaklar için yorum yapmaya değmez, bildiğimiz gibi.

Ramo onca değişikliğe rağmen tutundu, demek ki tek önemli olan SENARYO'ymuş. Kocaman tebrikler.

Akrep çok iyi başlamış, ben 6+ alacağını sanmıyordum, kendi düşüncem gelecek hafta düşecektir ki umarım düşmez.
Arkadasim dogru konusmuyorsunuz Ramo ile ilgili ilk sezon tum reytinglere bakilsin ramo zaten sali gunude izlendi ilk sezon bolumleri 1 kez 5.79 aldi gerisi hep 6 ustu 7 ustu 8 ustu bile izlendi nie garip konusuyorsunuz

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Arkadasim dogru konusmuyorsunuz Ramo ile ilgili ilk sezon tum reytinglere bakilsin ramo zaten sali gunude izlendi ilk sezon bolumleri 1 kez 5.79 aldi gerisi hep 6 ustu 7 ustu 8 ustu bile izlendi nie garip konusuyorsunuz
Sen garip konuşuyorsun asıl. Ben Ramo ilk sezonda battı, ikinci sezon yükseldi diye oranlar hakkında bir şey mi yazdım da bu şekilde bir tepki verdin. Haddini bil.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bütün diziler ikinci sezon düştü. Ramo şu an salı olsa daha kötü alırdı. EDHO ile birbirlerini etkilediği çok net. Bir de Masumlar Apartmanı geldi. Salı Ramo'nun işi zor olurdu.