11 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

Yarın zirvede sürpriz sonuçlar görebiliriz, benden söylemesi..

Haci durum ortada hem ab si iyi hem de totali iyi. İyi oyunculuk bu hepsini sanki taniyor gibiyiz. Eski turk filimleri gibi ve bayagi gercekci olmus. Esprilerde gani ve birol guvenden iyi)))
neyle ölçtün totali ab yi bilmem ama gani ve biroldan iyi espri yapmakta ne var adamalr 5 yıldır kendilerini tekrarlıyorlar

Sevdaluk için en uygun gün Çarşambaydı zaten. Şu an dizi tutturmak için en uygun gün Çarşamba.

Sevdluk coşmuş özette.😱Yarın özete güçlü rakip geldi.

Yeni bölüm başlıyor acaba en yakınını kaça katlayacak Yüzyıl.

Herkes'e Fatih Ürek'ten Elalem Ne Derse Desin Hadi Hadi'yi armağan ediyorum.
,
.

anti my ciler patır patır dökülüyor yine
reytingini görmediğimiz diziyi zirveye taşımalar, reytingi belli olmayan dizi ile çarşamba gününün sözde boşluğunu doldurmalar

neyle ölçtün totali ab yi bilmem ama gani ve biroldan iyi espri yapmakta ne var adamalr 5 yıldır kendilerini tekrarlıyorlar
Bu gercegi biliyorduk ama Birinin gostermesi lazimdi ))) sevdaluk turkiyeye gani ve birol guvenin kotu espirilerine mahkum olmadigini gosterdi sanirim )))

Total olcumum yerellik birre bir yansitilmis

Ab: senaryoda mantik hatasi sacmalamlar abartili olaylar silah milah yok

umarım dizinin kaderi inadına yaşamak'a dönmez..ilk bölüm gaz veripde tavan yapması daha sonra ilk 15 e bile girememesi gibi...umaırm hep böyle reyting alır sevdaluk böylece rakip gelmiş olur mY ye..

En iyi günde bile tutturamadı Kanal D diziyi.
Ama çok kötü dizi değil.Belli bir kalitesi var ben izledim biraz beğendim hattan yarın okul dönüşü izleyeceğim.
Kanal D Çarşamba ve Pazartesiyi sadece Yalan Dünya ile doldurabilir ama o zaman da Cuması dökülür.