11 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

AB 1-SEVDALUK 10.22 2-MUHTEŞEM YÜZYIL 6.01 3-DOKSANLAR 5.78 #sevdaluk #muhteşemyüzyıl #Doksanlar

Yok artık. 😱

Ben demiştim bugüne kaliteli komedi lazım diye. Yalan Dünya geleydi zamanında. Pazartesi ve Çarşamba komedi için daha uygunmuş. :X

AB 1-SEVDALUK 10.22 2-MUHTEŞEM YÜZYIL 6.01 3-DOKSANLAR 5.78 #sevdaluk #muhteşemyüzyıl #Doksanlar

Yok artık. 😱

Ben demiştim bugüne kaliteli komedi lazım diye. Yalan Dünya geleydi zamanında. Pazartesi ve Çarşamba komedi için daha uygunmuş. :X
kurtçuklar,dedikodu çocuklar,mühendisçikler güvenilir kaynak olmuşlar yüce isa sen bizi koru :(

Arkadaşlar haksızlık etmeyin Sevdaluk'a hangi yeni Dizi Sezon Başı'ndan beri ilk bölüm ile Anlık'larda 7'lere çıktı. :) . İnadına Yaşamak Vadi yokken 5.5 alınca Anlık'ta övgüler düzüldü. Vadi yoktu bide o zaman Boşluk'un B'si denmedi. :) .

Kaynak olmasa bile yol gösteriyor. Muhtemelen yaın A/B`de en az 6-7 alacak. Belki de daha fazla. :X
şok şok şok seksenler ab de 10 u geçti acun un yarışmasını bertaraf etti

ertesi gün seksenler ab grubu : 5.5 :X

intikam anlıkalra giremiyor

ertesi gün intikam:4 reyting :)

Her kanal 9 reytingi gördü bu sene anlıklarda bir Kanal D kaldı. Yazın gördüğünden başka görmedi. :D

Ben dediydim Güneşi Beklerkeni alın Çarşambaya diye. Sevdaluk kapattı artık geçmiş ola. :X