11 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
karadayı da klasik ay yapım senaryosu var izleyici artık sıkılmaya başladı bundan :) my de 4.sezon senaryo güzelleşmeye başladı artış normal

bekleyip görelim :) artık çarşambada boşluk var diyenlere o boşluktan sadece menapozlu hürrem değil ek olarak sümpül ağa da düşsün inşallah (amin)

normal sonuç panpa menapozlu hürrem teyze fazla gözükmedi dün :F
Umarım ilk Bölüm güzel yapıp Sinema tadında 2. Bölüm bozmazlar en çok ondan korkuyorum. :( .

Ama dün Yılmaz Şahin kendini aştı adete hakederek aldı Muhteşem Yüzyıl'ım. :) .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
karadayıyı geçmiş bugün emre şova hazırlıklı olmak lazım
Geçsin önemli değil emre Şow yapsa ne olur geç :noworry:
ne var bunda lo normal bir durum tns sistemi dügün çalışsa my ye yaklaşabilen dizi olmaz ab de :X

millet 4'üncü sezonu yayınlanan muhteşem yüzyıldan sıkılmadıda Karadayı'dan mı sıkılıcak güldürme adamı.
ay yapım dediğim gibi hep aynı senaryoyu uyguluyor millet de doğal olarak sıkıldı :) ayrıca my nin ilk sezonki kadrosuna-senaryosuna bak bir de bu sezonkine :)

@xemrexxx zamanı dün herkes sevdaluk şöyle böyle derken my sezonun ab rekorunu kırdı tebrikler

hadi hep beraber yandan yandan :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ne var bunda lo normal bir durum tns sistemi dügün çalışsa my ye yaklaşabilen dizi olmaz ab de :X

ay yapım dediğim gibi hep aynı senaryoyu uyguluyor millet de doğal olarak sıkıldı :) ayrıca my nin ilk sezonki kadrosuna-senaryosuna bak bir de bu sezonkine :)
haftaya karadayı yükselirse millet sıkılmamışmı olacak.
1 bölümde nasıl karar veriyorsun milletin sıkıldığına.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,682
Puanı
1,061
Sevdaluk hiçbir anlikta dusmedi sadece reklamda dustu o da 8 reytinge dustu. Ozetli yayinlanirsa totalde aradaki farki kapatir bence. Hafyaya yayinlanacak bolum cok onemli :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
haftaya karadayı yükselirse millet sıkılmamışmı olacak.
1 bölümde nasıl karar veriyorsun milletin sıkıldığına.
bir bölümde değil :) karadayı da ne olup ne bitiyor forumumuzda çok konuşuluyor ne olduğunu biliyoruz yani :) ayrıca totalde izleyici öyle pat diye artmaz en fazla 1 reyting artar o da bölümden bölüme normaldir ab de 2 reyting falan artma olabilir o da bölüm çok iyiyse

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
bu arada konuyu okuyunca anti-my ciler yine şaşırtmayı başardı beni merhamet i pt 1 e alıp my ile rakip yapma çalışmaları yok artık :eek:

bir de üstüne my nin artmasına laf edilmiş artacaksa ben söylerim düşecekse de söylerim merak etmesinler :)
my de kadro ve senaryo full değişti reytingte de değişim olacak mecbur demek ki olumlu yansımış bu kökten değişim ayrıca my de daha tüm kozlar oynanmadı bazı diziler gibi o yüzden artması normal :)

ay ne çekti bu anti my ciler be doksanlar olmadı merhamet olmadı sevdaluk olmadı kuzey güney olmadı acun olmadı hala diziyi geçme peşindeler :) şu an my yi geçebilecek rakipler gs maçları ya da milli maçlardır açık ve net agalarım :A @Bully @sokak sanati @mrt-06

@denizz19 gibi çok çoştum galiba :F

Sevdaluk hiçbir anlikta dusmedi sadece reklamda dustu o da 8 reytinge dustu. Ozetli yayinlanirsa totalde aradaki farki kapatir bence. Hafyaya yayinlanacak bolum cok onemli :)
Deniz İlk Bölüm özenilip 2. Bölüm düşme potansiyeli var mı Dizi'de.
arkadaşalr anlıkalra bakıp söylüyorum ne ka doğruysa artık :) sevdaluk my nin yeni bölüm ile çarpıştığı ilk anlık 8.71 almış sonra 8.61 en son 8.03 yani hafifte olsa düşmüş buna karşın my 8.13-9.5-9.78 almış yani artmış düzenli olarak :) haftaya sevdaluk büyük ihtimal artar 7 yi geçer ab de 8 i geçebilir ama my de bölümler dünkü kalitede ve stratejide olursa geçme şansı yok sevdaluk un :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
bir bölümde değil :) karadayı da ne olup ne bitiyor forumumuzda çok konuşuluyor ne olduğunu biliyoruz yani :) ayrıca totalde izleyici öyle pat diye artmaz en fazla 1 reyting artar o da bölümden bölüme normaldir ab de 2 reyting falan artma olabilir o da bölüm çok iyiyse
bütün iddialı diziler ab'de yükselmiş buhafta nedense birtek atv'nin dizileri kurtlar vadisi ve karadayı düşmüş.
bu soğuk havadan birtek biz nasibimizi alamadık.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
bu arada konuyu okuyunca anti-my ciler yine şaşırtmayı başardı beni merhamet i pt 1 e alıp my ile rakip yapma çalışmaları yok artık :eek:

bir de üstüne my nin artmasına laf edilmiş artacaksa ben söylerim düşecekse de söylerim merak etmesinler :)
my de kadro ve senaryo full değişti reytingte de değişim olacak mecbur demek ki olumlu yansımış bu kökten değişim ayrıca my de daha tüm kozlar oynanmadı bazı diziler gibi o yüzden artması normal :)

ay ne çekti bu anti my ciler be doksanlar olmadı merhamet olmadı sevdaluk olmadı kuzey güney olmadı acun olmadı hala diziyi geçme peşindeler :) şu an my yi geçebilecek rakipler gs maçları ya da milli maçlardır açık ve net agalarım :A @Bully @sokak sanati @mrt-06

@denizz19 gibi çok çoştum galiba :F

arkadaşalr anlıkalra bakıp söylüyorum ne ka doğruysa artık :) sevdaluk my nin yeni bölüm ile çarpıştığı ilk anlık 8.71 almış sonra 8.61 en son 8.03 yani hafifte olsa düşmüş buna karşın my 8.13-9.5-9.78 almış yani artmış düzenli olarak :) haftaya sevdaluk büyük ihtimal artar 7 yi geçer ab de 8 i geçebilir ama my de bölümler dünkü kalitede ve stratejide olursa geçme şansı yok sevdaluk un :)
Yalnız son Anlık'ta Reklam'lara denk geldi dün Anlık'ların ortalamasını 7.40 küsür Reyting diye hesapladım. :) . SBT'de 7.90 küsür Reyting almış demek ki Son Anlık'ta Reklam'ları çıkarırsak düşmemiş 9 Küsür Reyting'e yükselmiş Muhteşem Yüzyıl'ın karşısında. :) .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
bütün iddialı diziler ab'de yükselmiş buhafta nedense birtek atv'nin dizileri kurtlar vadisi ve karadayı düşmüş.
bu soğuk havadan birtek biz nasibimizi alamadık.
my deki yükselişin soğuk hava ile alakası yok sene başından beri yeni karakterler gelip duruyor senaryo ve karakterler sürekli dğeişti 108. bölüme ka :) anca otudu her şey yerli yerine son 4 bölümdür de oranalrdaki artış gözükmeye başladı normal bir durum :) merhamet in de yükselişi normal dizide nikah varmş dün akşam türkiyedeki dramalarda önemli bir şey nikah :)
salı günü çalıkuşunda evlenme teklifi varmış :) onun da artması normal
bnm tek şaşırdığım sevddaluk geldi çarşamba düşen yok ben en azından doksanlar ı etkiler diye bekliyordum :)

Yalnız son Anlık'ta Reklam'lara denk geldi dün Anlık'ların ortalamasını 7.40 küsür Reyting diye hesapladım. :) . SBT'de 7.90 küsür Reyting almış demek ki Son Anlık'ta Reklam'ları çıkarırsak düşmemiş 9 Küsür Reyting'e yükselmiş Muhteşem Yüzyıl'ın karşısında. :) .
reklamlı anlıkta my de reklamdı panpa o yüzden o anlığı saymadım :D o anlık my 7.48 sevdaluk 3.89 almış

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
my deki yükselişin soğuk hava ile alakası yok sene başından beri yeni karakterler gelip duruyor senaryo ve karakterler sürekli dğeişti 108. bölüme ka :) anca otudu her şey yerli yerine son 4 bölümdür de oranalrdaki artış gözükmeye başladı normal bir durum :) merhamet in de yükselişi normal dizide nikah varmş dün akşam türkiyedeki dramalarda önemli bir şey nikah :)
bnm tek şaşırdığım sevddaluk geldi çarşamba düşen yok ben en azından doksanlar ı etkiler diye bekliyordum :)

reklamlı anlıkta my de reklamdı panpa o yüzden o anlığı saymadım :D o anlık my 7.48 sevdaluk 3.89 almış
Ama Muhteşem Yüzyıl 54 geçe başladı Sevdaluk 55 geçe çoktan bitmişti bile.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,682
Puanı
1,061
Deniz İlk Bölüm özenilip 2. Bölüm düşme potansiyeli var mı Dizi'de.
Hayir bence temposu gayet iyi gidecek komedi unsuru da arttirilirsa az daha tadindan yenmez. :)

Vicdan dustu :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Karadayı'da da mahir ve feride halvet oldular,kurtlar vadisinde de siber saldırı gerçekleşti.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
Ama Muhteşem Yüzyıl 54 geçe başladı Sevdaluk 55 geçe çoktan bitmişti bile.
orası bni ilgilendirmez :F

Karadayı'da da mahir ve feride halvet oldular,kurtlar vadisinde de siber saldırı gerçekleşti.
kvp 11 sezon olmuş artık olaylar ilginç gelmiyi millete :X karadyının o sahnesini gördüm karadayı izleyicisi aksiyona meraklı bu tarz şeyler sadece ab yi yükseltir totalde olumsuz etki yapar :)

Hayir bence temposu gayet iyi gidecek komedi unsuru da arttirilirsa az daha tadindan yenmez. :)

Vicdan dustu :)
onun ilk bölümüydü ilk bölüm merakı ile herkes izler fatih dizisi de öyle oldu kayıp da :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
orası bni ilgilendirmez :F

kvp 11 sezon olmuş artık olaylar ilginç gelmiyi millete :X karadyının o sahnesini gördüm karadayı izleyicisi aksiyona meraklı bu tarz şeyler sadece ab yi yükseltir totalde olumsuz etki yapar :)

onun ilk bölümüydü ilk bölüm merakı ile herkes izler fatih dizisi de öyle oldu kayıp da :X
tamam işte.karadayı ab'de yükseleceğine düştü buhafta
sen bunada bi mazeret bulacaktırsın.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,061
Puanı
1,061
tamam işte.karadayı ab'de yükseleceğine düştü buhafta
sen bunada bi mazeret bulacaktırsın.
ay yapım senaryoalrından bişi beklemiyorum artık ece-melek de olsa sema-eylem de bir hareket yok :)

En son böyle DK tartışma konusunu takas ve yakup09 tartışıyordu. :A .

Neyse açıklanmayan ABC+1 kategorsini HaberTürk'te yazmışlar. :) .

Sevdaluk ABC+1'de Maç'ı da geçmiş. 2. olmuş. @denizz19 , @xemrexxx . :) , :) .
tablo olarak görmeden inanmam :F habertürk zaten show un yan kuruluşu :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
ay yapım senaryoalrından bişi beklemiyorum artık ece-melek de olsa sema-eylem de bir hareket yok :)

Neden öyle diyorsun son 1 Sene'dir neredeyse her gün HaberTürk alıyorum çok seviyorum nedense. :A . Eskiden Akşam ve Güneş okurdum onlar bozdu. Ayrıca HaberTürk en güvenilir Gazete bence. :) .

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Daldan dala atlıyorsun sürekli niye ece-melek aşkı mennu.yaprak dökümü ve fatmagülün suçu ne ile reyting rekorları kırmadımı?
tims kırk yılda bir iş tutturdu havanızdan geçilmiyor.
ay yapımın tırnağı olamaz tims.