11 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
Neden öyle diyorsun son 1 Sene'dir her gün HaberTürk alıyorum çok seviyorum nedense. :A . Eskiden Akşam ve Güneş okurdum onlar bozdu. Ayrıca HaberTürk en güvenilir Gazete bence. :) .
akşam show un gazetesi ht showun gazetesi senin en güvenilir kriterin belli :A

Daldan dala atlıyorsun sürekli niye ece-melek aşkı mennu.yaprak dökümü ve fatmagülün suçu ne ile reyting rekorları kırmadımı?
tims kırk yılda bir iş tutturdu havanızdan geçilmiyor.
ay yapımın tırnağı olamaz tims.
kavak yellerini de tutturdu :) küçük sırlar da tuttu çarşambadan cumartesi pt 2 ye geçince çöktü:) ayrıca o diziler de aynıydı işte karadayı ile her şey sonda çzöümlendi izleyici aralarda hep oyalandı :) agb de olsa karadayı 15 alırdı belki ama tns de bu tarz tekrarlara yer yok :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

kavak yellerini de tutturdu :) küçük sırlar da tuttu çarşambadan cumartesi pt 2 ye geçince çöktü:) ayrıca o diziler de aynıydı işte karadayı ile her şey sonda çzöümlendi izleyici aralarda hep oyalandı :) agb de olsa karadayı 15 alırdı belki ama tns de bu tarz tekrarlara yer yok :)
Ama bir yandan Haber okuyorum diğer yandan Show TV'ye bakıyorum. :) .

Her sayfada genelde Reklam'ları oluyor çünkü HaberTürk'de.

:F .

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

kavak yellerini izlemesem kandıracaksın beni
türk dizi tarihinde uzayan dizi diye bir şey varsa bunu tims başlattı.
kavak yellerini 4'üncü sezona uzatmak için efeyi bile diriltdiler.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
bekir çoşkun ve ece temelkuran'ı niye kovdular o zaman?
HaberTürk'ün taraflı bir Gazete olduğunu düşünmüyorum. :) . Yani Ortada ne aşırı Sağ'da ne aşırı Sol'da. Benim bir Siyasi görüşüm yok olsaydı şayet kendimi tatmin etmek için görmek istediğim haberleri görmek için ya Sözcü alırdım ya da Zaman. :) .

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
HaberTürk'ün taraflı bir Gazete olduğunu düşünmüyorum. :) . Yani Ortada ne aşırı Sağ'da ne aşırı Sol'da. Benim bir Siyasi görüşüm yok olsaydı şayet kendimi tatmin etmek için görmek istediğim haberleri görmek için ya Sözcü alırdım ya da Zaman. :) .
habertürk ortada bir gazete değil çaktırmadan iktidarı destekliyor.
15 senedir günde enaz 5 gazete okurum,fatih altaylı'nın da hürriyet ve Sabah'taki yazılarını çok iyi bilirim.
daha dün başörtülülere küfür ediyordu fatih altaylı.

dizinin zaten orjinali ile 2.5-3 sezon gitmek mümkündü 4.sezonda final yaptılar zaten :)uzatma konusunda ay yapımın üstüneyok yaprak dköümünde 150 sayfalık kitabı 5 sezon yaptılar :)
yav millet ay yapımıda biliyor tims'ide
kenan imirzalıoğlu ve kıvanç tatlıtuğ gibi Türkiye'nin en büyük jönleride ay yapımla çalışıyor
herşey ortada yani.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
kavak yellerini izlemesem kandıracaksın beni
türk dizi tarihinde uzayan dizi diye bir şey varsa bunu tims başlattı.
kavak yellerini 4'üncü sezona uzatmak için efeyi bile diriltdiler.
dizinin zaten orjinali ile 2.5-3 sezon gitmek mümkündü 4.sezonda final yaptılar zaten :)uzatma konusunda ay yapımın üstüneyok yaprak dköümünde 150 sayfalık kitabı 5 sezon yaptılar :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
habertürk ortada bir gazete değil çaktırmadan iktidarı destekliyor.
15 senedir günde enaz 5 gazete okurum,fatih altaylı'nın da hürriyet ve Sabah'taki yazılarını çok iyi bilirim.
daha dün başörtülülere küfür ediyordu fatih altaylı.

yav millet ay yapımıda biliyor tims'ide
kenan imirzalıoğlu ve kıvanç tatlıtuğ gibi Türkiye'nin en büyük jönleride ay yapımla çalışıyor
herşey ortada yani.
çalışabilirler ne var bunda :X onlar oyunculukta çok iyi oldukları için ay yapım onları seçmedi ay yapım ile çok iyi oldu onlar :X ayrıca bir yapım şirketi çok iyi olabilri reytingte ama her dizide aynısını yaparsa dizileri unutulur gider

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
çalışabilirler ne var bunda :X onlar oyunculukta çok iyi oldukları için ay yapım onları seçmedi ay yapım ile çok iyi oldu onlar :X ayrıca bir yapım şirketi çok iyi olabilri reytingte ama her dizide aynısını yaparsa dizileri unutulur gider
ay yapım en iyisi olduğu için çalıştıkları ortada değilmi.

ve sen kabul etsende etmesende ece-melek ve sema-eylem Türkiye'nin en iyi senaristleri
malum meral Okay'da vefat etti.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
meral Okay'ın yaptığı my'yi tamamen tims'e mal etmenede pes doğrusu.

neye göre en iyisi diyorsun bilmiyorum reyting anlamında en iyisi şu an için geçmişteki tmc gibi :) iyi oyuncular-iyi senaryo anlamında en iyi olduğu söylenemez :)
tmc'mi kaldı ortada bugün en iyisi yarın ne olacağını kimse bilemez.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
meral okay gibi bir isim asmalı konak-yasemince gibi unutulmaz işlerde imzası olan kadın tims i seçtiyse vardır bir bildiği :) ayrıca my deki oyuncu kadrosu uzun süre hiçbir dizide bir araya gelemez :) o alanda my nin rakibi yok :) millet 1 bölüm bile konuk olmak için elinden geleni yapıyor

tmc'mi kaldı ortada bugün en iyisi yarın ne olacağını kimse bilemez.
reyting anlamında en iyisi ama senaryo-oyunculuk olarak çok çok iyi olduğu bir fgsn var bir de ezel in ilk sezonu :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
meral okay gibi bir isim asmalı konak-yasemince gibi unutulmaz işlerde imzası olan kadın tims i seçtiyse vardır bir bildiği :) ayrıca my deki oyuncu kadrosu uzun süre hiçbir dizide bir araya gelemez :) o alanda my nin rakibi yok :) millet 1 bölüm bile konuk olmak için elinden geleni yapıyor

reyting anlamında en iyisi ama senaryo-oyunculuk olarak çok çok iyi olduğu bir fgsn var bir de ezel in ilk sezonu :)
meral okay vefat etti hala onun oluşturduğu projenin ekmeğini yiyor tims.
gördük zeten Çalıkuşu'nda tims'i
ayrıca bugüne kadar 17 dizi yapmış tims, tutan my ve kavak yelleri ne büyük yapımcıymış be.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
my nin alışılagelen mutlak zaferlerinden birinin daha yaşanmasından mütevellit diğer dizileri yorumlamayı unutmuşum :)

kanal d iyice ağır ab kanalı oldu :) bir yandan güzel oldu reytingi zaten kaybettiler en azından bazı kanallar gibi kaliteyi kaybetmediler :) merhamet ab de çok iyi gitmiş :) vicdan beklenenden kötü gidiyor aşk a üzülmemiştim çünkü başrollerde aslı tandoğan dışında oyuncu yoktu bu dizi öyle değil ama :(

doksanlar total işi olmuş türkiye de hem dönem hem komedi yapıp total olmak marifet ister tebrikler birol güven :)
maç iyi gitmiş :) star haber maç+beni affet+my arasında coşmuş :F
rıza baba son günlerde hafifdüşüşte
uek artık perşembe tek bölüm olmalı çarşamba iyice harcandı

meral okay vefat etti hala onun oluşturduğu projenin ekmeğini yiyor tims.
gördük zeten Çalıkuşu'nda tims'i
ayrıca bugüne kadar 17 dizi yapmış tims, tutan my ve kavak yelleri ne büyük yapımcıymış be.
ben tims ay yapımdan çok çok iyi mi dedim :) oyuncu seçimlerinde ve senaryoda ay yapımdan başarılı dedim ay yapım klasikleşmiş oyuncu seçimleri ve senaryo ile gidiyor sürekli riske girmiyor :) tims de my den sonra fatih devrini,selim devrini anlatan diziler yapsa sürekli aynı şeyde devam etse onu da eleştirirm :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
my nin alışılagelen mutlak zaferlerinden birinin daha yaşanmasından mütevellit diğer dizileri yorumlamayı unutmuşum :)

kanal d iyice ağır ab kanalı oldu :) bir yandan güzel oldu reytingi zaten kaybettiler en azından bazı kanallar gibi kaliteyi kaybetmediler :) merhamet ab de çok iyi gitmiş :) vicdan beklenenden kötü gidiyor aşk a üzülmemiştim çünkü başrollerde aslı tandoğan dışında oyuncu yoktu bu dizi öyle değil ama :(

doksanlar total işi olmuş türkiye de hem dönem hem komedi yapıp total olmak marifet ister tebrikler birol güven :)
maç iyi gitmiş :) star haber maç+beni affet+my arasında coşmuş :F
rıza baba son günlerde hafifdüşüşte
uek artık perşembe tek bölüm olmalı çarşamba iyice harcandı

ben tims ay yapımdan çok çok iyi mi dedim :) oyuncu seçimlerinde ve senaryoda ay yapımdan başarılı dedim ay yapım klasikleşmiş oyuncu seçimleri ve senaryo ile gidiyor sürekli riske girmiyor :) tims de my den sonra fatih devrini,selim devrini anlatan diziler yapsa sürekli aynı şeyde devam etse onu da eleştirirm :)
tims dizileri
Sağır Oda-Senden Başka-Kavak Yelleri-Melekler Korusun-Derdest-Manyak Dükkan-ES-ES-Bir Bulut Olsam-Mükemmel Çift-Küçük Sırlar-Çakıl Taşları
Muhteşem Yüzyıl-Kolej Günlüğü-Suskunlar-Annem Uyurken-Çalıkuşu

ay yapım dizileri
Kadın İsterse-24 Saat- Dolunay-Yaprak Dökümü-Kadın Severse-Menekşe ile Halil-Dudaktan Kalbe-Aşk Yeniden
Aşk-ı Memnu-Samanyolu- Ezel-Fatmagül'ün Suçu Ne?-Kuzey Güney-Al Yazmalım-Son-20 Dakika-karadayı-medcezir

herşey ortada.

sana son sözüm muhteşem yüzyılı bizde severek beğenerek izliyoruz ama buradan yola çıkarak tims'i en iyi olarak ilan edersen doğru olmaz.

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
My düser diyodum ama yükselmis tebrikler ....
Sevdaluk bekledigimden iyi baslamis
Ikinci bölüm biraz daha yükselir ...
Mac saatine ragman gayet güzel oranlar almis daha gec oynansaydi total ve ab de birinci olurdu ....

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
tims dizileri
Sağır Oda-Senden Başka-Kavak Yelleri-Melekler Korusun-Derdest-Manyak Dükkan-ES-ES-Bir Bulut Olsam-Mükemmel Çift-Küçük Sırlar-Çakıl Taşları
Muhteşem Yüzyıl-Kolej Günlüğü-Suskunlar-Annem Uyurken-Çalıkuşu

ay yapım dizileri
Kadın İsterse-24 Saat- Dolunay-Yaprak Dökümü-Kadın Severse-Menekşe ile Halil-Dudaktan Kalbe-Aşk Yeniden
Aşk-ı Memnu-Samanyolu- Ezel-Fatmagül'ün Suçu Ne?-Kuzey Güney-Al Yazmalım-Son-20 Dakika-karadayı-medcezir

herşey ortada.

sana son sözüm muhteşem yüzyılı bizde severek beğenerek izliyoruz ama buradan yola çıkarak tims'i en iyi olarak ilan edersen doğru olmaz.
şu anlık konuşuyorum oyuncu kadrosu olarak en iyi diizler tims de :) senaryo olarak hepsini izlemediğim için bilemem :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,707
Puanı
1,060
konuyu şöyle 1. sayfadan 27. sayfaya kadar okudum ya bazı arkadaşlar yine sbt ye aldanmışlar ve gerçek reytingler gelmeden yorumlar yağmış ya arkadaşlar yapmayın bekleyin az be bu kaçıncı aldanış bakın bana hiç yorum yapmıyorum ve yanılmıyorum :D
muhteşem yüzyıl akşam döktürdü ama bölüm çok iyidi total 10.61 reyting alarak açık ara zirvede abde 12.99 almış işte bu bak senaryo iyi olduğunda nasıl uçuyo :D
maç total 7.59 ab 6.68 alarak saatine göre gayet iyi gitmiş
sevdaluk iyi başlamış total 6.66 reytingle 3.olmuş ab 6.12 alarak 5.sırada zirvede olamaz MY varken
vicdan hayal kırıklığı total 31.olmuş ab 10.sırada

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek