11 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,235
Puanı
1,061
Program siralamalari ilk mesaja eklendi.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Beklediğim gibi başlamış Sevdaluk. Haftaya ozetli olursa daha da yükselir eminim. Haftaya iki grupta da 7 ve üzeri alır. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
oha my uçuyor, helal cidden de büyük başarı. ab de 13 tebrikler. :)
merhamet!!! 6.52'yi kapmış ab'de 3 blok reklamla üstelik :Z @Bully totelde de 3 üstünde :D
vicdan çok kötü, birkaç haftaya biter... :)
sevdaluk çok iyi başlamış, bu kadarını kimse beklemiyodu. ona da tebrikler :)
maç'ın devamı çok iyi oranlar almış.
doksanlar düşmüş. :)))

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Lütfen şöyle gıcık gıcık yorumları bırak daha dizinin ilk bölümü zaten 1. olacak diyen yoktu dün. :) , :) .

Olanı yorumlamak gıcıklık mı.:bağır:Neyse Fatma Sultan'ın deyimiyle ''Sen kendi derdine yan.'':F
Altta yorumumun devamını getirdim zaten.İlk satır Sevdaluk'a değildi Sbt'yeydi.:DSevdaluk'u sonra değerlendirdim.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Sevdaluk çok iyi bir başlangıç yapmış My Ab'de çok iyi gitmiş 13 almış Tebrikler

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
yakup09' Alıntı:
oha my uçuyor, helal cidden de büyük başarı. ab de 13 tebrikler. :)
merhamet!!! 6.52'yi kapmış ab'de 3 blok reklamla üstelik :Z @Bully totelde de 3 üstünde :D
vicdan çok kötü, birkaç haftaya biter... :)
sevdaluk çok iyi başlamış, bu kadarını kimse beklemiyodu. ona da tebrikler :)
maç'ın devamı çok iyi oranlar almış.
doksanlar düşmüş. :)))
Ben bekliyordum :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
dün yazdığım gibi sevdaluk 6 civarı alır tekrarı da iyi gider demiştim. ab si beklediğimden düşük çıkmış sanırım hep böyle olacak..

geçen hafta@destere ye ısrarla vicdan iyi değil yüksek çıkması aşkın reytinginin üstüne orturmasi yüzünden tns de asla böyle yavaş kasvetli bir dizinin tutma olasılığı yok demiştim bu hafta bayagi bir düşmüş

dün @xemrexxx ben My hakkında ne desem yanlış çıkıyor demişti))) dün My nin yükseleceğini yazdım çünkü mustafa olayı patlıyor bir nevi Final dizi için finallerde çözüme doğru diziler artar

sevdalugu gelince ekrandaki gani ve Birol güven komedi dizileeinin çok üstünde hele ganinin 10 gömlek üstünde bu dizilerin reytingi belli ne çok uçarlar nede düşük alırlar sevdaluk 8 civarına kadar çıkar ikincilik garanti

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
My'nin bu bölümde uçmasını bekliyordum. Musti farkı işte. Helal be uçmuş, coşmuş şov yapmış. Ab 13 reyting. :oley: Totalde de 11'e dayanmış. :Z Beklediğim gibi Karadayı'yı da geçmiş ab'de. :D

Sevdaluk çok iyi başlamış tebrikler ama ab'de my'nin özetini geçememiş. :X

Günün sürprizi Merhamet'ten gelmiş. Dizi uçmuş resmen @yakup09. :Z Aslında geçen sezon da böyle alıyordu normal yani. Darısı İntikam'ın başına artık. :)

Doksanlar kötü gitmiş rakip gelince. :)

Vicdan A.Ş.K.'tan iyi oranlar almıyor. Hatta totalde A.Ş.K. fark atıyordu. Değdi mi A.Ş.K.'ı harcadığınıza? Belki o da yükselecekti? :bağır:

Maç çok iyi gitmiş. Aslında az bile bu oranlar. İş yerlerinde herkesin maçı izlediğini biliyorum. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
My'nin bu bölümde uçmasını bekliyordum. Musti farkı işte. Helal be uçmuş, coşmuş şov yapmış. Ab 13 reyting. :oley: Totalde de 11'e dayanmış. :Z Beklediğim gibi Karadayı'yı da geçmiş ab'de. :D

Sevdaluk çok iyi başlamış tebrikler ama ab'de my'nin özetini geçememiş. :X

Günün sürprizi Merhamet'ten gelmiş. Dizi uçmuş resmen @yakup09. :Z Aslında geçen sezon da böyle alıyordu normal yani. Darısı İntikam'ın başına artık. :)

Doksanlar kötü gitmiş rakip gelince. :)

Vicdan A.Ş.K.'tan iyi oranlar almıyor. Hatta totalde A.Ş.K. fark atıyordu. Değdi mi A.Ş.K.'ı harcadığınıza? Belki o da yükselecekti? :bağır:

Maç çok iyi gitmiş. Aslında az bile bu oranlar. İş yerlerinde herkesin maçı izlediğini biliyorum. :)

totelde de 4 üstü aldı mı tadından izlenmez merhamet :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
kanal d vicdan,aşkı kaldırsın. zaten kayıp'ı da bitiriyor.. :(
onun yerine tekrar yeni dizi koysun, alışkındır zaten jet hızıyla dizi sokmaya kanala :D

Anneme güzel haberi vereyim. O da izliyor. :D Yakıştı mı sana şimdi bu ab'ci Yakup? :A
ben de hepten ab ci değilimdir. zamanında hayat devam ediyor gibi totelin dibine vurmuş bi dizinin izleyicisiydim. :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,509
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin