10 Ekim 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Siyah Kalp - 5. Bölüm | Show TV

• Hudutsuz Sevda - 37. Bölüm | NOW

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• İnci Taneleri - 18. Bölüm (Yeni Sezon) | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,218
Puanı
860
1715241891681-png.126796

1715241908945-png.126797

• Beğendim
Reactions: Angelica
Hudutsuz Sevda

Forumun dizi gurmesi diziyi izlememesi komiğime gidiyor :F

Tv izlemedim.

Siyah Kalbin ne fragmanlarına nede yayınına denk geldim. Başrolleri kim en ufak bir bilgim yok. Galiba yeni başlayan/başlayacaklarda en hakim olmadığım dizi :A

Tv izlemedim.

Siyah Kalbin ne fragmanlarına nede yayınına denk geldim. Başrolleri kim en ufak bir bilgim yok. Galiba yeni başlayan/başlayacaklarda en hakim olmadığım dizi :A
Kadrosu yeni sezon arasında en usta isimlerin yer aldığı dizi bas rollerin kim oldugunu bilmemek icin sebep yok

• Beğendim
Reactions: Dosi
  • Harika
Reactions: Alemdar
Tv izlemedim.

Kötü Kan'a bekleriz. Aynı kanal sonuçta. Kumandanın tuşuna basmana bile gerek yok. 24 saat aynı kanalda kalman bile yeterli olur. :X:bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Kötü Kan'a bekleriz. Aynı kanal sonuçta. Kumandanın tuşuna basmana bile gerek yok. 24 saat aynı kanalda kalman bile yeterli olur. :X:bhr:
Yeni dizi arayışında değilim :A o dizi final yaparsa bakarım belki. Ben böyle reytingi ortalama dizileri daha seviyorum. Reytingi çok olunca saçmalıyor çabucak :A

• Güldürdün
Reactions: Hobbit
Yeni dizi arayışında değilim :A o dizi final yaparsa bakarım belki. Ben böyle reytingi ortalama dizileri daha seviyorum. Reytingi çok olunca saçmalıyor çabucak :A
Yapım, sinek avlanmanın bir tık üstünde gidiyor. 😅 Yükseltmeye çalışıyoruz ☺️