Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Arka Sokaklar', AB'de 'Aziz', ABC1'de 'Selçuk Tepeli ile FOX Haber' zirvede!
  • 'Arka Sokaklar' ve 'Aziz' bu hafta da zirvedeki yerlerini korumayı sürdürdü.​
  • 'Kaderimin Oyunu' 2. bölümüyle büyük çıkışa geçerek Total'de 6, AB ve ABC1'de 4. oldu. Böylece çok kötü bir sezon geçiren Star'ın yüzü ilk kez güldü.​
  • Geçen sezon cumanın zirvesini kaptırmayan 'Kırmızı Oda' eski gücünden uzakta. Yeni rakibin gelişiyle birlikte AB'de 6, Total'de 13. sıraya kadar geriledi.​
  • 'Aşk Mantık İntikam' da günü ciddi bir düşüşle tamamlayarak AB'de ilk kez ilk 10 dışında kaldı.​
  • Mart ayında final yapacak olan 'Kıbrıs: Zafere Doğru' yarışta iyice gerilere düştü.​

TOTAL
total-sio6.png

AB

ab-cywC.png

ABC1
abc-LhGX.png

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Cervantes and STAR
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Kaderimin Oyunu çok iyi yükselmiş. Önümüzdeki hafta daha da yükselip zirveye yerleşecektir. Daha ikinci bölümden özetli yayına girdi üstüne üstelik. Demek ki tüm sıkıntı kanalda değilmiş.

Cuma günü çok dizi var ama diğer günlerdeki gibi bariz bir hakimiyet kuran yapım yok. Kaderimin Oyunu bu görevi üstlenecek gibi duruyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kaderimin Oyunu'ndan beklediğim yükseliş gelmiş. İlk bölümünü izledikten sonra bu hikayenin git gide yükselebileceğini düşünmüştüm. Star TV'de şu an bayram havası vardır, kurbanlar kesiliyordur. :A Uzun zamandır dizileri düşük reyting alan kanalda bu oranları almak büyük başarı ama demek ki Star dizi tutturamıyor mantığı yanlış. Doğru proje ve doğru zamanlamayla dizi tutabiliyor Kaderimin Oyunu'nda görmüş olduk. Zaten kanalın önceki işlerinin hepsi çok amatörce hazırlanmış işlerdi. Tebrik ediyorum Kaderimin Oyunu'nu.

Aşk Mantık İntikam ve Kırmızı Oda fena düşmüş. Hadi Aşk Mantık İntikam bir hafta düşüp bir hafta yükseliyor bu da ona denk geldi diyelim (yine de büyük düşüş yaşamış) ama Kırmızı Oda bayağı çakılmış. Bakalım @Aserat bu sefer ne diyecek. :A

Aziz de Kaderimin Oyunu'ndan etkilenmiş ama hafif düşüş söz konusu. Hala çok iyi oranları.

Arka Sokaklar'a diyecek bir şey yok yine zirvede, tebrikler. :A

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha :F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F:F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Kırmızı Oda daha da çakılmış zar zor ilk 10 a giriyordu total de artık rüyasında görür :A ABC1'de ilk 10 dışı kalabilir haftaya :A

Aziz düşmüş ama hala çok iyi tebrikler :D

Kaderimin Oyunu çok iyi yükselmiş Kırmızı Oda'yı tüm gruplarda geçmiş sürpriz olmadı :A tebrikler :D

AşkMİ klasik bi hafta düşüş yaşayıp bir hafta yükseliyor haftaya yükselir :D

Arka Sokaklar'a birşey demeye gerek yok yıllardır aynı gidiyor :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kaderimin Oyunu' kesin tutar demiştim, hikayesi de başarısı da ortadaydı ilk bölümden. Çok rahat ilgi çekebilecek bir işti, hangi kanalda olursa olsun tutardı bu dizi. Star TV bunun gibi daha garanti işler hazırlamalı. Tebrikler tüm ekibe, ileri haftalarda daha sağlam bölümlerle AB zirvesini alır bence. Kanala ilaç gibi gelmiştir bu oranlar.

'Kırmızı Oda' üç grupta da sert düşmüş, sıralama olarak da iyice gerilemiş. Ocak ayı gibi biterse şaşırmayacağım, bu oranlarla devam ettirmek yerine Survivor yayınlamak daha iyi olur bence. Geçen yılın 12 reytingli dizisi bu halde, çok üzücü...

'Arka Sokaklar' +7.5 oranına çıkmış tekrardan, oranları çok iyi. Hala zirvede, kocaman tebrikler!

'Aşk Mantık İntikam' da bu haftanın düşen yapımı olmuş, gerçi bir hafta düşüp bir hafta yükseliyor. Gerçi bu sefer güçlü bir rakip geldi, bakalım nasıl gidecek oranları?

'Aziz' düşüş yaşamış ama oranları hala iyi, kanalı da yapımcıyı da güldüren sonuçlar.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle Starı tebrik ederim.. Doğru seneryo ve doğru kişilerle el ayağı düzgün bir yapıma sahip olmuş.
Diziyi izlemedim ama sosyal medyada ve forumda izleyen çok var, yorumlarıyla izlemiş kadar oldum 🤭🤭

Bakalım Kıbrıs bitince boşalan 3 rating kime kayacak?

Kırmızı Oda bu şekilde düşmeye devam ederse ve AllStar tutarsa KO güle güle denir.

Bu arada AS nin TOTALdeki tırmanışı inanılmaz yazmadan geçemem. 🤷

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Neredeyse 60 bölümü devirmesine, yeni rakip karşısında tam 5 kuşak (iki kere 30 dakikalık) reklam açmasına rağmen Kırmızı Oda hala muhteşem reytinglerle devam ediyor kocaman tebrikler. :Z

Ekran görüntüsü 2021-12-11 113450.png

Kaderimin Oyunu sayesinde Star sonunda tutan dizi gördü. Aslında ahım şahım sonuçlar almamış ama sonuçta 0 küsürlü reytinglere göre çok büyük bir adım. :A Zaten Kardeşlerim'in senarist ve yapımcısının olduğunu öğrendiğimiz zamandan beri tutacağını düşünüyordum şaşırtmadı. Keşke haklı çıkmasaydım ama ne yapalım halkımız böyle ucuz Total tuzaklarına her daim düşüyor. :A

AMİ diğer gruplarda ısrarla direniyor ama AB'de çökmüş. Bir kere de 2 küsüre düşmüştü ama sonradan toparlanmıştı bakalım aynı şeyi yine başarabilecek mi. Zaten daha önce yapımcı aralık ayına kadar devam ettirmek istiyor diye haber çıkmıştı hazır aralık da gelmişken fazla zorlamasınlar bence. :A

Orta Sayfa kötü gidiyor (Total'de 58, AB'de 37, ABC1'de 38. sırada). Oysa tam FOX kitlesine hitap eden bir kadro varken daha çok ilgi çekeceğini sanıyordum.

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk