Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
#EsraErol 7,07 | 4,04 | 5,39
#MügeAnlı 6,31 | 4,77 | 6,29
#Didem 2,20 | 1,14 | 1,61
#ZuhalTv8 2,05 | 1,82 | 2,37
#SerapPaközGerçeğinPeşinde 1,58 | 1,21 | 1,30
#GelinimMutfakta 1,57 | 0,44 | 1,03
#KadirEzildi 1,41 | 1,22 | 1,55
#ZahideYetişAtv 1,41 | 1,18 | 1,05
#SedaSayan 1,20 | 0,67 | 0,82
#FulyaFox 1,04 | 0,86 | 0,96
Kaynak: Deniz TURAL Twitter

• Harika
Reactions: denizz19

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,299
Puanı
1,060
Kaderimin Oyunu'ndan beklediğim yükseliş gelmiş. İlk bölümünü izledikten sonra bu hikayenin git gide yükselebileceğini düşünmüştüm. Star TV'de şu an bayram havası vardır, kurbanlar kesiliyordur. :A Uzun zamandır dizileri düşük reyting alan kanalda bu oranları almak büyük başarı ama demek ki Star dizi tutturamıyor mantığı yanlış. Doğru proje ve doğru zamanlamayla dizi tutabiliyor Kaderimin Oyunu'nda görmüş olduk. Zaten kanalın önceki işlerinin hepsi çok amatörce hazırlanmış işlerdi. Tebrik ediyorum Kaderimin Oyunu'nu.

Aşk Mantık İntikam ve Kırmızı Oda fena düşmüş. Hadi Aşk Mantık İntikam bir hafta düşüp bir hafta yükseliyor bu da ona denk geldi diyelim (yine de büyük düşüş yaşamış) ama Kırmızı Oda bayağı çakılmış. Bakalım @Aserat bu sefer ne diyecek. :A

Aziz de Kaderimin Oyunu'ndan etkilenmiş ama hafif düşüş söz konusu. Hala çok iyi oranları.

Arka Sokaklar'a diyecek bir şey yok yine zirvede, tebrikler. :A

@Aserat ın favori videolarından :A
Şuan Star'da Bayram var

• Güldürdün
Reactions: Özgür

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Neredeyse 60 bölümü devirmesine, yeni rakip karşısında tam 5 kuşak (iki kere 30 dakikalık) reklam açmasına rağmen Kırmızı Oda hala muhteşem reytinglerle devam ediyor kocaman tebrikler. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 112561

Kaderimin Oyunu sayesinde Star sonunda tutan dizi gördü. Aslında ahım şahım sonuçlar almamış ama sonuçta 0 küsürlü reytinglere göre çok büyük bir adım. :A Zaten Kardeşlerim'in senarist ve yapımcısının olduğunu öğrendiğimiz zamandan beri tutacağını düşünüyordum şaşırtmadı. Keşke haklı çıkmasaydım ama ne yapalım halkımız böyle ucuz Total tuzaklarına her daim düşüyor. :A

AMİ diğer gruplarda ısrarla direniyor ama AB'de çökmüş. Bir kere de 2 küsüre düşmüştü ama sonradan toparlanmıştı bakalım aynı şeyi yine başarabilecek mi. Zaten daha önce yapımcı aralık ayına kadar devam ettirmek istiyor diye haber çıkmıştı hazır aralık da gelmişken fazla zorlamasınlar bence. :A

Orta Sayfa kötü gidiyor (Total'de 58, AB'de 37, ABC1'de 38. sırada). Oysa tam FOX kitlesine hitap eden bir kadro varken daha çok ilgi çekeceğini sanıyordum.

• Güldürdün
Reactions: cookies and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Gitmeme gerek yok her cuma ayağıma geliyor. :Z 10 reyting almasına rağmen çöktü gibi yorumlar yapılmış anlamadım. :A
------

'Kaderimin Oyunu' kesin tutar demiştim, hikayesi de başarısı da ortadaydı ilk bölümden. Çok rahat ilgi çekebilecek bir işti, hangi kanalda olursa olsun tutardı bu dizi. Star TV bunun gibi daha garanti işler hazırlamalı. Tebrikler tüm ekibe, ileri haftalarda daha sağlam bölümlerle AB zirvesini alır bence. Kanala ilaç gibi gelmiştir bu oranlar.

'Kırmızı Oda' üç grupta da sert düşmüş, sıralama olarak da iyice gerilemiş. Ocak ayı gibi biterse şaşırmayacağım, bu oranlarla devam ettirmek yerine Survivor yayınlamak daha iyi olur bence. Geçen yılın 12 reytingli dizisi bu halde, çok üzücü...

'Arka Sokaklar' +7.5 oranına çıkmış tekrardan, oranları çok iyi. Hala zirvede, kocaman tebrikler!

'Aşk Mantık İntikam' da bu haftanın düşen yapımı olmuş, gerçi bir hafta düşüp bir hafta yükseliyor. Gerçi bu sefer güçlü bir rakip geldi, bakalım nasıl gidecek oranları?

'Aziz' düşüş yaşamış ama oranları hala iyi, kanalı da yapımcıyı da güldüren sonuçlar.
Survivor kadar başınıza taş düşsün e mi. :A Her sene başlamadan önce abartıp patlamaya doyamadınız. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Neredeyse 60 bölümü devirmesine, yeni rakip karşısında tam 5 kuşak (iki kere 30 dakikalık) reklam açmasına rağmen Kırmızı Oda hala muhteşem reytinglerle devam ediyor kocaman tebrikler. :Z

Ekli dosyayı görüntüle 112561

Kaderimin Oyunu sayesinde Star sonunda tutan dizi gördü. Aslında ahım şahım sonuçlar almamış ama sonuçta 0 küsürlü reytinglere göre çok büyük bir adım. :A Zaten Kardeşlerim'in senarist ve yapımcısının olduğunu öğrendiğimiz zamandan beri tutacağını düşünüyordum şaşırtmadı. Keşke haklı çıkmasaydım ama ne yapalım halkımız böyle ucuz Total tuzaklarına her daim düşüyor. :A

AMİ diğer gruplarda ısrarla direniyor ama AB'de çökmüş. Bir kere de 2 küsüre düşmüştü ama sonradan toparlanmıştı bakalım aynı şeyi yine başarabilecek mi. Zaten daha önce yapımcı aralık ayına kadar devam ettirmek istiyor diye haber çıkmıştı hazır aralık da gelmişken fazla zorlamasınlar bence. :A

Orta Sayfa kötü gidiyor (Total'de 58, AB'de 37, ABC1'de 38. sırada). Oysa tam FOX kitlesine hitap eden bir kadro varken daha çok ilgi çekeceğini sanıyordum.
Allah akıl fikir versin o hezimet oranlardan sonra kendini eski oranlarla avutmaya başlamışsın. :A Böyle patlamana bayılıyorum. :A Kaderimin Oyunu için de ahım şahım oranlar değil demişsin de 5'in nesi kötü be alamayan bir çok dizi varken. :A

• Harika
Reactions: cookies

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Allah akıl fikir versin o hezimet oranlardan sonra kendini eski oranlarla avutmaya başlamışsın. :A Böyle patlamana bayılıyorum. :A Kaderimin Oyunu için de ahım şahım oranlar değil demişsin de 5'in nesi kötü be alamayan bir çok dizi varken. :A
Akıl fikir versin? Avutma? Eski oranlar? Üç grupta da zirveye yerleşmiş olanı söylüyorum. :A Ayrıca gördüğün gibi yorumumda o varoş Total dizisinin de hakkını vermişim sadece Kanal D, ATV ve TRT'nin 10+ alan dizileri varken Star'ın en çok izlenen işi onların yarısını anca almış doğruya doğru. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
Screenshot_20210716-102730~2.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gitmeme gerek yok her cuma ayağıma geliyor. :Z 10 reyting almasına rağmen çöktü gibi yorumlar yapılmış anlamadım. :A
------

Survivor kadar başınıza taş düşsün e mi. :A Her sene başlamadan önce abartıp patlamaya doyamadınız. :A
Sen kendine bak önce, hangi diziyi öve öve bitiremeyip tepeye çıkarsan dizi çöküşe geçiyor. Poyraz Karayel mi desem Ufak Tefek Cinayetler mi desem Kırmızı Oda mı desem daha kaç dizi var. Ne geliyorsa senin yüzünden oluyor. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sen kendine bak önce, hangi diziyi öve öve bitiremeyip tepeye çıkarsan dizi çöküşe geçiyor. Poyraz Karayel mi desem Ufak Tefek Cinayetler mi desem Kırmızı Oda mı desem daha kaç dizi var. Ne geliyorsa senin yüzünden oluyor. :A
Ne çöküşü ya koskoca 10 reyting yazıyor orada. :A Ayrıca diğer dizilerin konuyla alakası ne bilmiyorum ama Poyraz 82 bölüm sürerek başarısını ispatladı, UTC de senarist ve diğer aksiliklerin kurbanı oldu. Kırmızı Oda her türlü sezon sonunu görecek zaten cuma günü Survivor murvivor göremeyeceksiniz. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne çöküşü ya koskoca 10 reyting yazıyor orada. :A Ayrıca diğer dizilerin konuyla alakası ne bilmiyorum ama Poyraz 82 bölüm sürerek başarısını ispatladı, UTC de senarist ve diğer aksiliklerin kurbanı oldu. Kırmızı Oda her türlü sezon sonunu görecek zaten cuma günü Survivor murvivor göremeyeceksiniz. :A
Konuyla alakası senin her diziyi öve öve bitiremeyip sonrasında hüsrana uğraman. Örnekler verdim. Başarısını ispatlasa bile sonuçları ortada…

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat'ın Kırmızı Oda izlemediğini rahatlıkla söylerim ama ispatlayamam :A
Gerçek olmayan bir şeyi ispatlayamazsın zaten. :A Hadi sen Böğürtü Reis'in dizisini izle. :A

Konuyla alakası senin her diziyi öve öve bitiremeyip sonrasında hüsrana uğraman. Örnekler verdim. Başarısını ispatlasa bile sonuçları ortada…
Ortada bir hüsran mı var hala göremiyorum da. (b)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Geçen hafta Kırmızı Oda-nın durumu çok kötü, daha da düşecek yazınca destekleyenler 4-5 alan diziye çok kötü diyorsunuz deyip laf atıyordu. Amma bu hafta yorumumda haksız olmadığımı bir daha gösterdi. Dizi total-de 13. sıraya kadar gerilemiş. AB-de de gelecek hafta 3-lü reytingler görür. Psikolojik diziler bu sezon pandeminin eski etkisi olmadığı için artık insanları pek çekmiyor. Mesela Masumlar Apartmanı da düştü. Hatta o yüzden Camdaki Kız da senaryo değiştirdi ve daha çok entrika/aşk falan ile toparladı sezonu. Masumlar Apartmanı için de aynı şans var, çünkü hikayesini istedikleri gibi değiştirebiliyorlar ve dizi Safiye/Gülben olayları ile kolayca yükseliyor.
Amma aynısı Kırmızı Oda-da imkansız. Bu dizi tamamen psikoloji ve ağır drama konularını ele ele alan kısa hikayeler ile bağlı. Millet bu kadar dramayı artık kaldıramıyor, bi de devamlı değişen karaktere alışmakta zorluk çekiyorlar. Daha da düşerse Acun fazla devam etdirmek istemez.

Kaderimin Oyunun böyle yükseleceğini hepimiz bekliyorduk. 2 grupta 2 reyting artmış. Zaten 7-8-leri yakında görür gibi. Kırmızı Oda ve Aşk Mantık İntikamdan kolayca izleyici çalacak. Hatta Aziz-den, çünkü Aziz de boşluktan 6-7-leri gördü.
Bu arada Star-ı tebrik ediyorum. Umarım Annemizi Saklarken de yükselir. Onun için de yorumlar çok iyiydi.