2021 1.Tur | En Favori Güzel - 1.Grup

Hangi 7 Güzel Üst Tura Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Onlar istiyorki cıbıldak fotolarla dolansın ortalık. Ramazan ayında özellikle (sonrasında bile) ben öyle bir şeye müsade edermiyim hiç :A
Fotoların boyuna gelince, 10 fotoyu kolaj yapmak zorladığı için böyle olmak zorunda kalındı. İleriki turlarda o da düzene girer.
Onların neyi neden istediğini ben elbette ki biliyorum, onların ciğerlerini bilirim hepsi benim yoldaşım... :A Senin yaptığın ise doğru olan elbette, en iyisini yapıyorsun... :A

İlk turlarda biraz kalabalık olduğu için sığmamış gibi gözüküyor onu da fark ettim zaten. Alt alta büyük büyük fotolar koyup konuyu da çok büyük yapmak istememişsiniz belli ki. Neyse dediğin gibi ileriki turlarda düzene girer. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Onların neyi neden istediğini ben elbette ki biliyorum, onların ciğerlerini bilirim hepsi benim yoldaşım... :A Senin yaptığın ise doğru olan elbette, en iyisini yapıyorsun... :A

İlk turlarda biraz kalabalık olduğu için sığmamış gibi gözüküyor onu da fark ettim zaten. Alt alta büyük büyük fotolar koyup konuyu da çok büyük yapmak istememişsiniz belli ki. Neyse dediğin gibi ileriki turlarda düzene girer. :A
Bu konuda yoldaşlarından en güvendiğim isimsin :A itiraz etmedin onlar gibi :bhr: :A

• Harika
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tülin Özen senin yaş kriterlerine uyuyordu aslında :A
Bir Başkadır dizisinde çok gıcık kapmıştım, gerçi ondan önceki Masum dizisindeki rolüne de gıcık olmuştum haliyle seçimlere de etki ediyor böyle durumlar :A Tülin yüzünden mi diss yedim Yoksa düşündüğüm şeyden dolayı mi? 😱 :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bir Başkadır dizisinde çok gıcık kapmıştım, gerçi ondan önceki Masum dizisindeki rolüne de gıcık olmuştum haliyle seçimlere de etki ediyor böyle durumlar :A Tülin yüzünden mi diss yedim Yoksa düşündüğüm şeyden dolayı mi? 😱 :A
Damla Can gibi güzeli es geçmen artı oy verirken cimri davranman :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Onlar istiyorki cıbıldak fotolarla dolansın ortalık. Ramazan ayında özellikle (sonrasında bile) ben öyle bir şeye müsade edermiyim hiç :A
Fotoların boyuna gelince, 10 fotoyu kolaj yapmak zorladığı için böyle olmak zorunda kalındı. İleriki turlarda o da düzene girer.

Alina Boz
Hadise
Melisa Şenolsun
Bu faşist zihniyetle Merve Taşkın'ın fotoğrafını nasıl seçeceksiniz çok merak ediyorum. 🤭🤭

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bu faşist zihniyetle Merve Taşkın'ın fotoğrafını nasıl seçeceksiniz çok merak ediyorum. 🤭🤭
Fotosu burda :A
5e7cbb3f70380e1d2865a3e4.jpg

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@AteşBöceği Hoşgeldin :Z
Gerçi bu bildirim gelirmi bilmem :A uzun zamandır yoksun diye etiket önerisi gelmiyor.
Tam etkinlik zamanı gelmen güzel oldu. Umarım artık ara vermezsin :bhr:

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kriter güzellik mi oluyor yoksa oyunculuk mu @Dosi ben ama yine kendi sevdiğim oyuncuları işaretledim gibi ama :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...