1.Tur | En Özlenilen Dizi - 1.Grup

Hangi 6 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
101 dizi var ve her birinin afişini ayarlamak telefonumu yıpratır. İlk 2 tur böyle gideceğim. Sonraki turlar Jenerik paylaşımı yaparım :D
Artık merak edenler Google amcaya uğrasın :A Akılda kalanlar zaten en özlenilen sayılır :A
Yıpratırsa yıpratsın arkadaşım yapma o zaman etkinlik. :rolleyes: :J :X

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tecrübe kokuyor bizde çünkü. :J :cool::A
Tecrübe? sen değilmiydin En Favori Güzel'i baştan salma yürütüp, araya haftalar koyduktan sonra diğer tura geçen? Sayemde can buldu o etkinlik (tekrardan teşekkürler zamanında bana teslim ettiğin için:A)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Tecrübe? sen değilmiydin En Favori Güzel'i baştan salma yürütüp, araya haftalar koyduktan sonra diğer tura geçen? Sayemde can buldu o etkinlik (tekrardan teşekkürler zamanında bana teslim ettiğin için:A)
Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça demiş ünlü biri. :F Bende o yüzden seçemedim o güzeli. :J Acele işe şeytan karışırmış ben uzun süre gündemde tutuyordum yavaş giderek. :cool:

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça demiş ünlü biri. :F Bende o yüzden seçemedim o güzeli. :J Acele işe şeytan karışırmış ben uzun süre gündemde tutuyordum yavaş giderek. :cool:
Hmm 3. Tur bitince 4. Tur için yaklaşık 2 ay beklemek çok iyi fikir :A gündemi bile kalmıyordu :A
Ben 1. Turu 1 hafta açık tutuyorum oylamayı. Benimki tam kıvamında :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...