1 Kadın 1 Erkek vs Geniş Aile | 5.Tur - En Özlenilen Dizi

Hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geniş Aile tarafı olarak böyle bir etkinlik istemiyorum açarsan da beni üzersin :A
Zaten neredeyse 2 haftada 1 tartışıyoruz bu konuyu artık yoruldum yeni bir tartışmaya girmek istemem :mad::mad:
Bu etkinliğin hemen üstüne açılmaması bence de doğru olur, illa açılacaksa Ağustos Eylül gibi yani bu etkinlik soğuduğunda filan ama hemen üstüne hiç gerek yok tekrar bir kaosa ve beni de üzer... :A @Dosi
------

Beni neden saymadın? Bostan korkuluğu muyum? :A
LİM mi Geniş Aile mi? :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Geniş Aile Leo ise, LİM de Brad Pitt’dir forum adına yani tarihi fark olacak olsa da şahsi anketler rekabet ve kaosa neden olmaz mesele değil yani. :A

Geniş Aile tarafı olarak böyle bir etkinlik istemiyorum açarsan da beni üzersin :A
Zaten neredeyse 2 haftada 1 tartışıyoruz bu konuyu artık yoruldum yeni bir tartışmaya girmek istemem :mad::mad:
hemen akabininde olmayacak tabiki ama belki sonraki tur eslesir bilemem. Kurada ne cikarsa o ama eger kurada eslesmeseler o anketi muhakkak yapacagim. Baska biri acarsa iste siz ozaman görün :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
hemen akabininde olmayacak tabiki ama belki sonraki tur eslesir bilemem. Kurada ne cikarsa o ama eger kurada eslesmeseler o anketi muhakkak yapacagim. Baska biri acarsa iste siz ozaman görün :)
Turda çıkarsa yapacak bir şey yok da Geniş Aile bu tur gidiyor zaten :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sıva yaptığıma pişman oldum.
Evet umutsuz vaka :A yaza bile kalır o derece :A
Olma olma deme öyle... :A MEnes'in klasik tavırları bunlar biliyorsun sonuçta... :A
Yok yok kalmaz çözeriz elbet yakın gelecekte bi ara... :A
------

Geniş Aile mi LİM mi sorusuna LİM demeyen kimse LİM’ci değildir, bu yüzden forumda sadece MEnes ile ben kaldık, haliyle hiçbir şansı yok ama bunu zaten döngüye girmeyelim bilinen bir şey olduğu için. :A
Katılıyorum bu cümleye sonuna kadar... Geniş Aile'yi LİM'nin önünde gören insanlar olduğu sürece asla umut olmayacaktır LİM adına ve bu sonsuz döngü bizim tüylerimizi ürpertmeye devam edecek... :A

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Olma olma deme öyle... :A MEnes'in klasik tavırları bunlar biliyorsun sonuçta... :A
Yok yok kalmaz çözeriz elbet yakın gelecekte bi ara... :A
Tepkim ektedir:
ismail-abi-gif-14.gif

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...