Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Menajerimi Ara tuttu. Sosyal medyada reytingten anlamayıp batacak sananlar şaşırıp kalmıştır. Hekimoğlu yavaştan kendine gelir 5 alsa yeter. Ama Baraj'ın yaptığı yanlış çok pahalıya patladı. İki bölüm yayınlayıp 6 ay ara verip ne bekliyordu? Ama yine de Hekimoğlu da Baraj da beklentimin altında geldi. Yeni Hayatın ne kadar doğru karar verdiğini daha iyi görüyoruz.

• Harika
Reactions: Gizmen

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ha bir de şunu söyleyeyim Baraj için Fatih Portakal desteğiyle iyi başladı deyince tepki gösterenleri listeye bakmaya davet ediyorum. İlk vakaların çıktığı ve insanların evlere kapanıp haber izlemeye başladığı bir dönemde başladığı için kendisinden sonra yayınlanan işe de olumlu destek sağlamıştı şimdiki halini gördük. FOX yine en çok izlenen haber olur ama Fatih Portakal gideceği ve artık böyle bir destek olmayacağı için her FOX dizisi bu kadar yüksek başlamaz.
Barajın yayıncısı kanalı nasıl başlatarak hata yaptı anlamamıştım o zaman şimdi çıktı işte gerçi bu kadar da beklemiyordum.

• Beğendim
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
maxresdefault (1).jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Masterchef'in zirvede olması kadar normal bir şey yok. Yayınlanan dizilerden birisi yeni sezonuna girdi diğer ikisi daha iki bölüm yayınlandı. Bir kaç haftaya herkes kemik kitlesini alır ve Masterchef geçen seneki yerine geri döner.

• Olmamış
Reactions: Gizmen

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
"Menajerimi Ara" için çok sevindim. Menajer kadrosuna bayılıyorum, özellikle Canan Ergüder'in hareketleri jest mimiklerine. :bhr: Umarım yükselişini devam ettirir.

"Hekimoğlu" ortalama oranlar almış kendini devam ettirecek oranlar almasını isterim Ebru Özkan için.

"Baraj" hak ettiği yerde, iki yeteneksiz kişiye başrol verirsen olacağı budur, Sumru Yavrucuk'a yazık oldu.
Sen döndün mü @serhatt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şunu demek istiyorum FOX çok izlendiği için ciddi bir reklam kapasitesi var ve akşam da haberden sonra diziyi açık bırakan bir kitle illa vardır diziyi merak eden kitlenin üstüne ekstra katkı sağlıyor. Direkt haber yüzünden yüksek başladı demiyorum ama etkisi olduğunu inkar edemeyiz. Tabii ki gerisi Mucize Doktor gibi senaryoyu iyi devam ettirmeye veya Kurşun, Ferhat ile Şirin gibi salmaya bağlı. :A
Fox en kötü diziye bile ilk bölüm kanal reytingi veriyor açık kimse bunu inkar edemez .Mesela Hekimoğlu Fox'ta olsa çok daha iyi oranlar alırdı.

• Beğendim
Reactions: Gizmen and Aserat