1,5 Yıl Aradan Sonra!

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,803
Puanı
1,060
Uzunca süren bir hasretin ardından yuvanıza tekrar dönmeniz hepimizi mutlu etti.Tekrardan Hoşgeldiniz.:oley::ok:

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Özlü söz söyleyerek "hoş geldin" diyen koca yürekli x'li Emre. :A

Hoş bulduk, sağ ol. :D

Ne o, seni de mi emekliye ayırdılar? Sen de mi yaşlandın? :A

Okulu bitirmişsin ne güzel rahatlamışsındır :Da bu arada yeni nickinde çok güzel olmuş

• Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Hoşgeldin @Araf :D

Mezuniyetin ve yeni nickin hayırlı olsun :A Ben de yeni mezun olup döndüm :D

Ben seni çoktan mezun oldun sanıyordum. Sağ ol, senin de hayırlı olsun. :D Demek mezun olmadığın için bu kadar aktif değildin. Bu arada kırmızılığın da hayırlı olsun. Bir ara @mrt-06 olmuştu sanırım kırmızı, sonra da sen. @bazinga'nın yüklerini alan koca yürekli kırmızılılar. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Özlü söz söyleyerek "hoş geldin" diyen koca yürekli x'li Emre. :A

Ne o, seni de mi emekliye ayırdılar? Sen de mi yaşlandın? :A
Evet yaşlandık, ama bizim emekliler team çok cool. :A sokak, yigitt, denizz, ben falan. :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Ben seni çoktan mezun oldun sanıyordum. Sağ ol, senin de hayırlı olsun. :D Demek mezun olmadığın için bu kadar aktif değildin. Bu arada kırmızılığın da hayırlı olsun. Bir ara @mrt-06 olmuştu sanırım kırmızı, sonra da sen. @bazinga'nın yüklerini alan koca yürekli kırmızılılar. :D
Şubat 2017'de Atacanla beraber admin olduk. Sonra ben Haziran 2017'de ara verdim ama 2018 ve 2019 yazlarında foruma bi uğradım :A 2018 yazında sen MS'de Mor ve Ötesi ile yarışmış ve erkenden elenmiştin hatta :A

Ocak 2020'de de mezun olup kesin dönüş yaptım işte :D

• Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Evet yaşlandık, ama bizim emekliler team çok cool. :A sokak, yigitt, denizz, ben falan. :A
Ben havalı değilim zaten. Walter reisin pozunu görünce belki düşünürsün. :A
Şubat 2017'de Atacanla beraber admin olduk. Sonra ben Haziran 2017'de ara verdim ama 2018 ve 2019 yazlarında foruma bi uğradım :A 2018 yazında sen MS'de Mor ve Ötesi ile yarışmış ve erkenden elenmiştin hatta :A

Ocak 2020'de de mezun olup kesin dönüş yaptım işte :D
Ben 2018'den sonra kırmızılı yönetici olduğunu düşünmüştüm, demek ki daha önce de vardı. Sık sık girmeyince boşluk oluşuyor tabii. :D

O zaman mezuniyetin uzamış sanırım, ondan mezun sanıyormuşum. Mühendis ya da İİBF'de okuyorsan doğaldır. Bir de Ankara'da olunca, haliyle zor oluyor. :D
Eski üyeler birer birer dönüyor, yeniden hoşgeldin :D @Araf
Bir yandan gelen oluyor, bir yandan da giden. Bir yandan hiç dönmeyen. Biraz Ömer Üründül stili bir açıklama oldu. Yani çok var daha dönmeyen. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben havalı değilim zaten. Walter reisin pozunu görünce belki düşünürsün. :A

Ben 2018'den sonra kırmızılı yönetici olduğunu düşünmüştüm, demek ki daha önce de vardı. Sık sık girmeyince boşluk oluşuyor tabii. :D

O zaman mezuniyetin uzamış sanırım, ondan mezun sanıyormuşum. Mühendis ya da İİBF'de okuyorsan doğaldır. Bir de Ankara'da olunca, haliyle zor oluyor. :D

Bir yandan gelen oluyor, bir yandan da giden. Bir yandan hiç dönmeyen. Biraz Ömer Üründül stili bir açıklama oldu. Yani çok var daha dönmeyen. :D

Uzadı biraz evet çeşitli sebeplerden ötürü. Geç olsun güç olmasın diyelim. :D

Bilkent İşletme'de okudum. Zordur bizim okul. :D

• Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Uzadı biraz evet çeşitli sebeplerden ötürü. Geç olsun güç olmasın diyelim. :D

Bilkent İşletme'de okudum. Zordur bizim okul. :D
Yıllarca üniversite işletti sizi, şimdi sıra sizde; üniversitenin sizi işlettiği gibi, siz de insanları işleteceksiniz. :D

• Güldürdün
Reactions: Bully

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hoşgeldin @Araf Bey :A @Dosi nin de dediği gibi sen gelmeden önce yorumların geldi buraya. Ben de diyordum ona zaten oradan öyle paragraf paragraf yazı döşeyeceğine gelsin burada yazsın diye :A Ee şimdilik geri gitme durumun yok değil mi, okulun da bittiğine göre. Karantina günleri bitince kaçıp gitmeyesin tekrar? :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Hoşgeldin @Araf Bey :A @Dosi nin de dediği gibi sen gelmeden önce yorumların geldi buraya. Ben de diyordum ona zaten oradan öyle paragraf paragraf yazı döşeyeceğine gelsin burada yazsın diye :A Ee şimdilik geri gitme durumun yok değil mi, okulun da bittiğine göre. Karantina günleri bitince kaçıp gitmeyesin tekrar? :A
Hoş bulduk kısa çizgisiz MasacRE. :D

Hiçbir şey garanti değil ama en azından hiç girmemezlik yapmayacağım gibi görünüyor şimdilik. :D

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Hoşgeldiniz ben de yeri gelmişken aranızdan ayrılma sebebimi paylaşmak istiyorum:Jizninizle
Duygusal sebepler sen dolayı diyecem ama yalaan olacak :-)
Tek sorun giriş yapamam dı foruma:lol: